dnes je 07.06.2020 a svátek má Iveta/Slavoj

Co o vás prozradí šperky?

Přidat na Seznam.cz
Výběr šperků a vaše preference nevypovídají jen o vašem osobním stylu, ale mohou ukázat mnohé o vaší osobnosti. Šperky přitahují pozornost a krásně doplňují celkový vzhled, ale co dalšího na vás prozradí?

Dříve byly šperky znakem bohatství, dnes je má skoro každý a dokážou mnohem více než jen vypovídat o stavu peněženky, mohou například vyjadřujit povahu majitele. Každá žena má svůj styl a bez ohledu na to, zdali to víte nebo ne, tak o vás výběr šperků spoustu prozradí. Co se jedné líbí, druhé příjde příliš výrazné, nebo naopak nudné.

Výrazné šperky

Je známo, že sebevědomé ženy nosí nejčastěji výrazné doplňky všeho druhu. K tomu patří mohutný náhrdelník, náramek, hodinky, ale i náušnice a prsteny. Takové šperky, které upoutají pozornost, o kterou stojíte. Jste velmi otevřené, komunikativní a rozhodné.

Klasika

Pokud máte v oblibě perly a klasické šperky, pak pravděpodobně vyznáváte elegantní módu s tradičními hodnotami. Tento klasický styl upřednostňujete nejen ve špercích, ale i v oblečení a nábytku. Ani kousky z retro šatníku vám nejsou cizí. Budete pravděpodobně minimalista, který má rád svůj klid a má velmi romantickou a jemnou povahu.

Boho styl

Zde má hlavní slovo příroda od různých kamínků, minerálů, přírodních materiálů či symbolů. Pokud vaše šperkovnice obsahuje především tyto šperky, pak jste velmi aktivní, společenská, mírumilovná, volnomyšlenkářská a materiální věci vám mnoho neříkají.

Hlavně ať ladí

Pokaždé nosíte jiný styl šperků. Jeden den jsou to obří kruhy, druhý den zase malé pecky, vždy si ale vyberete soupravu, která k sobě perfektně ladí. Pokud jste tento typ, pak z vás vyzařuje organizovanost, zodpovědnost a přímost. Nebojíte se říct svůj názor a jste puntičkář.

Piercingy

Náušnice v uších nebo piercingy ve tváři znázorňují určitou drzost a energičnost. Je vám jedno, co si ostatní myslí a většinou jsou tyto ženy vášnivé, upřímné a rebelské, které si vše dělají po svém. Tak který typ jste vy?

Zdroj foto: Pixbay.com, Pexels.com

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY ŠPERKY ŠPERKY ŠPERKY PROZRADÍ VAŠÍ POVAHU VLASTNOSTI ŠPERKY ODHALUJÍ OSOBNOST VÝBĚR ŠPERKŮ BOHO STYL INSPIRACE PERLY PIERCING NÁUŠNICE ŘETÍZEK HODINKY

Související články

Jak nejlépe vytvořit vlny pomocí žehličky

Obvyklá situace, kterou řeší snad každá žena. Kdo má rovné vlasy, chce kudrnaté a naopak. Dnes už žádná varianta není nemožná a lze si téměř k jakémukoli účesu lehce a snadno dopomoci. My jsme vám dnes sepsali podrobný, ale jednoduchý návod, jak si vytvořit přirozené vlny pomocí žehličky.

Celý článek

Věrnostní program H&M konečně i v České republice

Věrnostní program Hello Member bude konečně i u nás. Dlouho očekávaná událost pro všechny, kteří milují módu značky H&M. Jak se stát členem a jaké výhody bude mít tento program?

Celý článek

Je nude barva opravdu nudná?

Něžná, elegantní a přirozená. To jsou charakteristické rysy tělové barvy. Působí na vás trochu fádně? Omyl! Tato barva lze lehce kombinovat a dobrou zprávou je, že sluší všem typům – jak tmavým, tak světlým.

Celý článek

Nejhezčí kosmetické produkty pro váš toaletní stolek

Pokud trávíme, podobně jako v těchto chvílích, více času doma, je přirozené, že chceme do domu vnést více radosti. A tak jistě spousta z nás začala s novou malbou, přestavěním nábytku, přesazením květin a vůbec s větší péčí o naše domovy. Jak ještě více zútulnit váš domov?

Celý článek

Jak nejlépe zamaskovat odrosty

Jak co nejlépe a nejrychleji zamaskovat odrosty bez velkých zásahů? A bohužel stále bez návštěvy vašeho kadeřníka? Máme pro vás několik jednoduchých tipů na účesy, které vám pomohou skrýt nežádoucí odrosty.

Celý článek

Hitem se staly knihy pro mileniály

Číst, číst a zase číst. To v dnešní době zapomíná mnoho z nás. Přinášíme vám tipy, které určitě nesmí chybět ve vaší knihovně. Knihy, které dříve četli naši rodiče i prarodiče se nyní hodně liší. Zajímá vás vegetariánství, pohádkové domy, romantika nebo trocha poezie?

Celý článek

Piercingy v uších jako módní trend

Zdobení těla není v dnešní době nic neobvyklého a k tomu patří i propichování uší. Klasickou náušnici má asi každá žena, ale co pár děr přidat? Existuje několik možností a my vám je představíme.

Celý článek

Puma přichází s novými modely tenisek

Sportovní značka Puma přichází aktuálně s několika novými modely tenisek na letošní jaro. Minimalistický styl, zvířecí motiv, ugly shoes nebo toužíte po barvách? Na své si přijde každý milovník sneakers.

Celý článek