dnes je 18.04.2021 a svátek má Valérie

Co o vás prozradí šperky?

Přidat na Seznam.cz
Výběr šperků a vaše preference nevypovídají jen o vašem osobním stylu, ale mohou ukázat mnohé o vaší osobnosti. Šperky přitahují pozornost a krásně doplňují celkový vzhled, ale co dalšího na vás prozradí?

Dříve byly šperky znakem bohatství, dnes je má skoro každý a dokážou mnohem více než jen vypovídat o stavu peněženky, mohou například vyjadřujit povahu majitele. Každá žena má svůj styl a bez ohledu na to, zdali to víte nebo ne, tak o vás výběr šperků spoustu prozradí. Co se jedné líbí, druhé příjde příliš výrazné, nebo naopak nudné.

Výrazné šperky

Je známo, že sebevědomé ženy nosí nejčastěji výrazné doplňky všeho druhu. K tomu patří mohutný náhrdelník, náramek, hodinky, ale i náušnice a prsteny. Takové šperky, které upoutají pozornost, o kterou stojíte. Jste velmi otevřené, komunikativní a rozhodné.

Klasika

Pokud máte v oblibě perly a klasické šperky, pak pravděpodobně vyznáváte elegantní módu s tradičními hodnotami. Tento klasický styl upřednostňujete nejen ve špercích, ale i v oblečení a nábytku. Ani kousky z retro šatníku vám nejsou cizí. Budete pravděpodobně minimalista, který má rád svůj klid a má velmi romantickou a jemnou povahu.

Boho styl

Zde má hlavní slovo příroda od různých kamínků, minerálů, přírodních materiálů či symbolů. Pokud vaše šperkovnice obsahuje především tyto šperky, pak jste velmi aktivní, společenská, mírumilovná, volnomyšlenkářská a materiální věci vám mnoho neříkají.

Hlavně ať ladí

Pokaždé nosíte jiný styl šperků. Jeden den jsou to obří kruhy, druhý den zase malé pecky, vždy si ale vyberete soupravu, která k sobě perfektně ladí. Pokud jste tento typ, pak z vás vyzařuje organizovanost, zodpovědnost a přímost. Nebojíte se říct svůj názor a jste puntičkář.

Piercingy

Náušnice v uších nebo piercingy ve tváři znázorňují určitou drzost a energičnost. Je vám jedno, co si ostatní myslí a většinou jsou tyto ženy vášnivé, upřímné a rebelské, které si vše dělají po svém. Tak který typ jste vy?

Zdroj foto: Pixbay.com, Pexels.com

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY ŠPERKY ŠPERKY ŠPERKY PROZRADÍ VAŠÍ POVAHU VLASTNOSTI ŠPERKY ODHALUJÍ OSOBNOST VÝBĚR ŠPERKŮ BOHO STYL INSPIRACE PERLY PIERCING NÁUŠNICE ŘETÍZEK HODINKY

Související články

Svatební trendy 2021 ze salonu tvuj-honeymoon.cz

Svatební trendy pro rok 2021. Jednoduché elegantní linie nabízí svatební salon TVŮJ HONEY MOON. "Svatební šaty jako z pohádky".   

Celý článek

Denimová kolekce australské módní značky Zimmermann

Síla denimu v podání australské značky Zimmermann vás nadchne natolik, že nebudete chtít nosit nic jiného. Nadčasové modely, které budou stylové nejednu sezónu.

Celý článek

Propracovaný střih a základní barvy. Tak vypadá nová kolekce značky Högl.

Jaro je ve vzduchu a s ním i snění o nových botách. Tohle my ženy umíme. S novou sezónou si přejeme i nové střevíčky. Jaké by nám letos rozhodně neměly chybět?

Celý článek

5 věcí, které nesmí chybět ve vašem jarním šatníku

S něčím starým se rozloučíme a něco nového přivítáme - tentokrát v našem šatníku. Jaké kousky si pořídit na letošní jaro?

 

Celý článek

Tradice ve spojení s klasickými prameny v dokonalé harmonii s časem, to jsou hodinky Royal Charles

Hodinky si na první dobrou spojíme s časem. Jejich smysl a propracovaný design sahají mnohem hlouběji, než si umíme představit.

Celý článek

Poskládejte si vlastní kapsulovou kolekci šperků

Efektivně poskládaný šatník, který obsahuje zhruba 30 základních kousků, by vám měl ušetřit peníze, i ranní přešlapování před zrcadlem. Co když ale kouzlo dokonale vyladěného outfitu bez zbytečných starostí tkví ještě v něčem jiném?

Celý článek

Minimalistické šperky Eline Rosina

Každá žena si zaslouží kvalitní šperk. Bez ohledu na věk, styl nebo rozpočet. Takový šperk, který podtrhne její osobnost a zapíše se do paměti každému, kdo jej spatří.

Celý článek

Pařížský týden módy v ulicích metropole

Pařížský týden módy bez módy. Nepředstavitelné! A i když se většina módních přehlídek přesunula do online světa, přesto v ulicích byla k vidění spousta inspirace.

Celý článek