dnes je 26.01.2020 a svátek má Zora

Čočky jsou out, noste brýle jako stylový doplněk

Přidat na Seznam.cz
Dříve byly brýle brány jako nehezká nutnost, dnes jsou spíše krásným doplňkem. Ženám zvýrazní oči, orámují obličej a člověk hned vypadá mnohdy chytřejší. I v zimě můžete nosit brýle, jak sluneční, tak klasické.

V zimním období slunce občas vykoukne a je kolikrát hodně agresivní. Je to sice příjemné oteplení, ale oči může pěkně potrápit. Nechcete slzet? Pak noste vždy jedny brýle v kabelce.

Co čočky

Kontaktní čočky jsou sice oblíbené pro svoji nenápadnost, ale spousta doktorů je nedoporučuje. Přece jen to je cizí předmět v oku, který tam nemá co dělat. Lidé se snaží ušetřit a používají klidně i obyčejné, které najdou v neoficiálním obchodu. To je určitě špatně. Zapomeňte na čočky a raději investujete do stylových brýlí.

Zaostřete zrak na naše tipy

Tou nejzásadnější věcí je, abyste se v brýlích cítila dobře. Vybírejte podle tvaru svého obličeje a nezapomínejte na typologii barev. Pokud si nemůžete vybrat správnou barvu, tak černá to vždy jistí. Každému nesedí výrazné obroučky nebo například brýle v kočičím stylu. Volbu nepodceňujte a výrazné šperky nebo doplňky nejsou k brýlím moc vhodné.

S kamarádkou na lovu

Pokud si sama nedokážete vybrat, tak si vezměte kamarádku jako podporu. Dobře by vám měl poradit i optik, přece jen je to jeho práce. Vybrat sluneční brýle je o trochu snadnější úkol a můžete se za ně bezpečně „schovat“ a zakrýt například nepovedený make-up.

A co líčení

Pod brýle není úplně vhodné nosit černé stíny, budete pak působit jako medvídek panda. A nedůležitější rada na závěr? Noste to, v čem se cítíte spokojená, sama sebou a nevadí vám pocit, že nosíte brýle. Pak budete nejkrásnější, ať si vyberete cokoliv.

Zdroj foto: Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
BRÝLE STYLOVÉ BRÝLE BRÝLE JAKO DOPLNĚK KRÁSA STYLOVÉ KOUSKY LIFESTYLE

Související články

DRAG Queens: Módní ikony a inspirace

Víte, co vše se může skrývat pod zkratkou DRAG (dressed as a girl - oblečená jako dívka)? Dobám, kdy jsme si mysleli, že jsou to ty uřvané paní z karaoke a říkali jsme jim transky, odzvonilo. Pojďte s námi na exkurzi do světa plného zábavy a neskutečných módních kreací!

 

Celý článek

Alžběta Mátyásová: Osobní stylista je opravdu pro každého

Její práci by jí mohl závidět leckdo. Stará se o to, abychom se my ostatní cítili dobře, abychom se dobře oblékali a abychom oboje mohli sladit v praktické i pohodlné řešení.

Celý článek

Emilia Clarke se stala první ambasadorkou značky Clinique

Hra o trůny ještě neskončila, to vám můžeme slíbit. Na tom nejvyšším opět sedí okouzlující Emilia Clarke. Z té je totiž oficiální ambasadorka značky Clinique.

Celý článek

Chcete pořádnou změnu? Zkuste ofinu

Stačí párkrát šmiknout a velká změna je na světě. Jedno je jisté, ofina vás nudit nebude. Díky novému střihu omládnete a zjemní se vám rysy. Dokonce existuje několik typů ofin, ale první se vrhněme na to, komu nejvíce bude ofina slušet.

Celý článek

Dopřejte svému tělu tu správnou výživu

Rok odstartoval a sním i mnohá předsevzetí o změně životního stylu. Ať už jste si nějaká předsevzala či naopak, zkuste rok 2020 začít se správnou péči o své tělo. Zaměřte se na složení a boj s vašimi nedostatky bude minulostí.

Celý článek

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Celý článek

Když kosmetika vzniká s láskou, je to znát!

Přesně takto pojal Dr. Frank Crandall svou značku PHYSICIANS FORMULA, kterou založil v roce 1937, aby pomohl své manželce Edith překonat autoimunitní onemocnění. Dnes je tato kosmetická značka jednou z nejuznávanějších na světě.

Celý článek

Jak správně pečovat o svou pleť v různém věku

V každém věku má naše pleť odlišené požadavky a když je nebudeme dodržovat, tak se nám to brzy vymstí. Je potřeba myslet na správnou péči v každém věku. Jak o svou pleť pečujete vy?

Celý článek