dnes je 06.07.2020

Čočky jsou out, noste brýle jako stylový doplněk

Přidat na Seznam.cz
Dříve byly brýle brány jako nehezká nutnost, dnes jsou spíše krásným doplňkem. Ženám zvýrazní oči, orámují obličej a člověk hned vypadá mnohdy chytřejší. I v zimě můžete nosit brýle, jak sluneční, tak klasické.

V zimním období slunce občas vykoukne a je kolikrát hodně agresivní. Je to sice příjemné oteplení, ale oči může pěkně potrápit. Nechcete slzet? Pak noste vždy jedny brýle v kabelce.

Co čočky

Kontaktní čočky jsou sice oblíbené pro svoji nenápadnost, ale spousta doktorů je nedoporučuje. Přece jen to je cizí předmět v oku, který tam nemá co dělat. Lidé se snaží ušetřit a používají klidně i obyčejné, které najdou v neoficiálním obchodu. To je určitě špatně. Zapomeňte na čočky a raději investujete do stylových brýlí.

Zaostřete zrak na naše tipy

Tou nejzásadnější věcí je, abyste se v brýlích cítila dobře. Vybírejte podle tvaru svého obličeje a nezapomínejte na typologii barev. Pokud si nemůžete vybrat správnou barvu, tak černá to vždy jistí. Každému nesedí výrazné obroučky nebo například brýle v kočičím stylu. Volbu nepodceňujte a výrazné šperky nebo doplňky nejsou k brýlím moc vhodné.

S kamarádkou na lovu

Pokud si sama nedokážete vybrat, tak si vezměte kamarádku jako podporu. Dobře by vám měl poradit i optik, přece jen je to jeho práce. Vybrat sluneční brýle je o trochu snadnější úkol a můžete se za ně bezpečně „schovat“ a zakrýt například nepovedený make-up.

A co líčení

Pod brýle není úplně vhodné nosit černé stíny, budete pak působit jako medvídek panda. A nedůležitější rada na závěr? Noste to, v čem se cítíte spokojená, sama sebou a nevadí vám pocit, že nosíte brýle. Pak budete nejkrásnější, ať si vyberete cokoliv.

Zdroj foto: Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
BRÝLE STYLOVÉ BRÝLE BRÝLE JAKO DOPLNĚK KRÁSA STYLOVÉ KOUSKY LIFESTYLE

Související články

Je možné přátelství mezi mužem a ženou?

Na tuhle otázku je těžké jednoznačně odpovědět. Přátelství mezi mužem a ženou někomu zní jako špatný vtip, zatímco jiný to bere jako normální věc. Jak to máte vy?

Celý článek

Jak přivést letní líčení k dokonalosti

V létě sice některé vrstvy make-upu odkládáme, ale zároveň potřebujeme své pleti dodat dostatečnou hydrataci a ochranu. Přinášíme výběr pěti produktů, které vám toto léto perfektně poslouží.

Celý článek

Krásná Lily-Rose Depp se stala tváří nové kampaně značky Chanel

Dcera slavného herce Johnny Deppa, který před pár dny oslavil své 56. narozeniny, propůjčila svou tvář do reklamy na novou rtěnku Chanel.

Celý článek

Krásná v každém věku. Nová beauty kampaň Dior s Gisele Bündchen a její maminkou

Brazilská supermodelka Gisele Bündchen je společně se svou maminkou tváří pleťového séra značky Dior. Decentní fotografie dvou rozdílných generací ukazují, že krásná můžete být v každém věku.

Celý článek

Jarní smoothie recepty

Vitaminová bomba v podobě smoothie je oblíbenou svačinkou v teplých měsících. Přinášíme vám 6 nejlepších zdravých receptů, které si může udělat každý. Na co se můžete těšit? Nastartují imunitu, a navíc skvěle chutnají!

Celý článek

Zadržování vody v těle - úhlavní nepřítel hubnutí i zdravého životního stylu

Zadržování vody je velkým strašákem především těch z nás, které se neúspěšně snaží hubnout. Zadržování vody v těle je přirozený obranný mechanismus našeho metabolismu, se kterým se musíme naučit pracovat. V tomto článku se podíváme na příčiny tohoto jevu a účinnou obranu.

Celý článek

Nejlepší produkty na odlíčení

Odstranění make-upu a nečistot je jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť. Vybrali jsme proto několik produktů na odlíčení, které si určitě zamilujete stejně jako my.

Celý článek

Fashion must have: Udržitelnost vládne červnu

Červen je měsícem barev, slunce a pohody. Také odvahy a hravosti. Ne jinak je tomu v módním a designovém světě. A jak to vše spojit s udržitelností? Snadno!

Celý článek