dnes je 29.11.2020 a svátek má Zina

Čočky jsou out, noste brýle jako stylový doplněk

Přidat na Seznam.cz
Dříve byly brýle brány jako nehezká nutnost, dnes jsou spíše krásným doplňkem. Ženám zvýrazní oči, orámují obličej a člověk hned vypadá mnohdy chytřejší. I v zimě můžete nosit brýle, jak sluneční, tak klasické.

V zimním období slunce občas vykoukne a je kolikrát hodně agresivní. Je to sice příjemné oteplení, ale oči může pěkně potrápit. Nechcete slzet? Pak noste vždy jedny brýle v kabelce.

Co čočky

Kontaktní čočky jsou sice oblíbené pro svoji nenápadnost, ale spousta doktorů je nedoporučuje. Přece jen to je cizí předmět v oku, který tam nemá co dělat. Lidé se snaží ušetřit a používají klidně i obyčejné, které najdou v neoficiálním obchodu. To je určitě špatně. Zapomeňte na čočky a raději investujete do stylových brýlí.

Zaostřete zrak na naše tipy

Tou nejzásadnější věcí je, abyste se v brýlích cítila dobře. Vybírejte podle tvaru svého obličeje a nezapomínejte na typologii barev. Pokud si nemůžete vybrat správnou barvu, tak černá to vždy jistí. Každému nesedí výrazné obroučky nebo například brýle v kočičím stylu. Volbu nepodceňujte a výrazné šperky nebo doplňky nejsou k brýlím moc vhodné.

S kamarádkou na lovu

Pokud si sama nedokážete vybrat, tak si vezměte kamarádku jako podporu. Dobře by vám měl poradit i optik, přece jen je to jeho práce. Vybrat sluneční brýle je o trochu snadnější úkol a můžete se za ně bezpečně „schovat“ a zakrýt například nepovedený make-up.

A co líčení

Pod brýle není úplně vhodné nosit černé stíny, budete pak působit jako medvídek panda. A nedůležitější rada na závěr? Noste to, v čem se cítíte spokojená, sama sebou a nevadí vám pocit, že nosíte brýle. Pak budete nejkrásnější, ať si vyberete cokoliv.

Zdroj foto: Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
BRÝLE STYLOVÉ BRÝLE BRÝLE JAKO DOPLNĚK KRÁSA STYLOVÉ KOUSKY LIFESTYLE

Související články

Nejžhavější knižní novinky

K podzimním a zimním dlouhým večerům patří kromě svařáku a krbu hlavně knihy. V naší redakci jsme daly hlavy dohromady a vybraly jsme pro vás to nejlepší, co bylo během letošního podzimu vydáno. Pojďte se s námi nechat inspirovat buď tipem na vánoční dárek nebo udělejte radost sobě a obstarejte si zábavu na klidné a pohodové večery.

Celý článek

Historie časopisu Elle

Jeden z nejoblíbenějších módních magazínů, jehož původ začínal ve Francii. Název Elle znamená z francouzštiny „ona“. Dnes už časopis vychází v několik jazycích a je známý po celém světě.

Celý článek

Druhy vlny aneb vyznáte se ve svých svetrech?

Je vlna jenom ovčí vlna nebo se říká vlně i té velbloudí nebo kozí? Co je to angora, alpaka nebo mohér? Právě nyní, na podzim, kdy se člověk rád zachumlá do heboučkého svetru, je ideální doba na to, abychom se o těchto zázračných vláknech dozvěděli víc.

Celý článek

Jak na podzimní líčení? Široká paleta barev, přirozené obočí a karamelová rtěnka jako třešnička na dortu

Dnešní doba dovoluje podstatně více, než tomu bylo zvykem. Podzimní líčení už se dávno netočí jenom kolem barev spadaného listí. Radovat se budou čisté romantické duše stejně jako ženy s vyzývajícím stylem.

Celý článek

Tipy pro příjemný a produktivní home office

Home office se v poslední době stal součástí života mnoha z nás a často soupeříme s tím, jak se k práci z domova odhodlat. Přinášíme vám proto několik důležitých tipů, jak si udělat home office příjemný, ale zároveň produktivní.

Celý článek

Lucie Vondráčková nafotila kalendář s vlky

Pes křížený s vlkem po boku dvanácti českých a slovenských osobností je hlavním tématem dobročinného kalendáře. Letos se do něj zapojili například Vladimír Polívka, Petra Hřebíčková, Bára Mottlová, Milan Peroutka, Monika Absolonová, Pepa Kůrka nebo také herci Jiří Dvořák a Igor Orozovič.

Celý článek

Jednoduché tipy na lepší a kvalitnější spánek

Kvalitní spánek je jednou z největších investic do produktivity a duševního zdraví zítřka. Jen v dnešní, tolik uspěchané době, spánek odsouváme a věnujeme mu stále menší pozornost, a proto máme pro vás několik jednoduchých tipů, díky kterým se opravdu lépe vyspíte.

Celý článek

Líčení v podzimních tónech

Létu vládly pastelové barvy, a to jak v podobě stínů, minimalistických linek nebo manikúry. Nyní je čas na malou změnu. Jak přivítat chladná rána podzimu stylově?

Celý článek