dnes je 16.06.2021 a svátek má Zbyněk

Čočky jsou out, noste brýle jako stylový doplněk

Přidat na Seznam.cz
Dříve byly brýle brány jako nehezká nutnost, dnes jsou spíše krásným doplňkem. Ženám zvýrazní oči, orámují obličej a člověk hned vypadá mnohdy chytřejší. I v zimě můžete nosit brýle, jak sluneční, tak klasické.

V zimním období slunce občas vykoukne a je kolikrát hodně agresivní. Je to sice příjemné oteplení, ale oči může pěkně potrápit. Nechcete slzet? Pak noste vždy jedny brýle v kabelce.

Co čočky

Kontaktní čočky jsou sice oblíbené pro svoji nenápadnost, ale spousta doktorů je nedoporučuje. Přece jen to je cizí předmět v oku, který tam nemá co dělat. Lidé se snaží ušetřit a používají klidně i obyčejné, které najdou v neoficiálním obchodu. To je určitě špatně. Zapomeňte na čočky a raději investujete do stylových brýlí.

Zaostřete zrak na naše tipy

Tou nejzásadnější věcí je, abyste se v brýlích cítila dobře. Vybírejte podle tvaru svého obličeje a nezapomínejte na typologii barev. Pokud si nemůžete vybrat správnou barvu, tak černá to vždy jistí. Každému nesedí výrazné obroučky nebo například brýle v kočičím stylu. Volbu nepodceňujte a výrazné šperky nebo doplňky nejsou k brýlím moc vhodné.

S kamarádkou na lovu

Pokud si sama nedokážete vybrat, tak si vezměte kamarádku jako podporu. Dobře by vám měl poradit i optik, přece jen je to jeho práce. Vybrat sluneční brýle je o trochu snadnější úkol a můžete se za ně bezpečně „schovat“ a zakrýt například nepovedený make-up.

A co líčení

Pod brýle není úplně vhodné nosit černé stíny, budete pak působit jako medvídek panda. A nedůležitější rada na závěr? Noste to, v čem se cítíte spokojená, sama sebou a nevadí vám pocit, že nosíte brýle. Pak budete nejkrásnější, ať si vyberete cokoliv.

Zdroj foto: Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
BRÝLE STYLOVÉ BRÝLE BRÝLE JAKO DOPLNĚK KRÁSA STYLOVÉ KOUSKY LIFESTYLE

Související články

5 tipů na letní pedikúru

Lehký krok a krásná chodidla, tak i o tom je pedikúra. Jak připravit naše nohy na letní obuv, abychom se cítily sebevědomě? Jak pravidelně pečovat o chodidla a jaké barvy jsou letos trendy?

Celý článek

Novou globální ambasadorkou L’Oréal Paris je herečka Kate Winslet

Držitelka Oscara chce inspirovat ostatní ženy, aby se i v podobném věku cítily dobře. Prostřednictvím spolupráce s L’Oréal Paris k tomu má perfektně našlápnuto.

Celý článek

Dior do své kampaně vybral transgender celebritu Jin Xing

Jin Xing je bývalým plukovníkem v armádě, aktuálně úspěšnou tanečnicí a významnou transgender osobností v Číně. Od čtvrtka je také součástí kampaně módního domu Dior.

Celý článek

MINISERIÁL OBLIČEJOVÉ JÓGY: Pravidelnost přináší velké výsledky

Do třetice všeho dobrého, to platí i o našem miniseriálu, který se věnuje cvikům i celkové filozofii obličejové jógy. Pojďte si s námi dnes přečíst, co vám face yoga přinese, kolik lekcí potřebujete, abyste si ji osvojili a mnoho dalšího.

Celý článek

PŘIROZENĚ KRÁSNÁ BEZ CHEMIE

Lidí, kteří se zajímají nejen o kvalitu jídla, ale zároveň kladou důraz na složení přípravků určených k péči o tělo, je stále více. Více lidí začíná číst etikety a zajímá se o potenciálně škodlivé látky, které se vyskytují v krémech, šamponech, mýdlech či v zubních pastách.

Celý článek

Připravte svou pleť na léto, začít můžete s těmito kosmetickými tipy

Léto je za rohem a všechno nasvědčuje tomu, že si ho budeme moct užít plnými doušky. Připravte svou pleť na pořádnou dávku vitamínů, hydratace a ochrany, bez které se v létě rozhodně neobejde.

Celý článek

Videohovor na poslední chvíli? Máme pro vás SOS líčení, na které stačí 5 minut a 5 produktů

Poslední měsíce způsobují, že své pleti dáváme více volnosti. Jsou však chvíle, kdy potřebujeme vypadat perfektně, s čímž nám pomůže krátký beauty tutoriál od vizážistky Dermacol Silvie Sieger spolu se známou influencerkou Nikol Trojanovou.

Celý článek

MINISERIÁL OBLIČEJOVÉ JÓGY: Nezapomínejte dýchat!

Druhá část našeho miniseriálu na téma obličejové jógy vám přinese další poznání v tomto oblíbeném a velmi užitečném životním stylu. Říkáme životní styl, protože tím jóga, a to i ta obličejová, ve své podstatě opravdu je.

Celý článek