dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

Cold brew hair - vlasový trend letošního podzimu

Přidat na Seznam.cz
Pro všechny brunetky a milovnice kávy zároveň bude letošní podzim jako stvořený.

Cold brew - káva, kterou jste mohla popíjet celé léto, ale s podzimním počasím už byste se raději zahřála. Dobrá zpráva pro ty, které se jí ani přesto nechtějí vzdát. Novým vlasovým trendem je právě barva, která je inspirována barvou kávy.

Také jste někdy pozorovala sklenici s čerstvou kávou a obdivovala, jak se nádherně prolínají jednotlivé odstíny hnědé barvy? Jistě nejste sama. Instagram se stal velkou inspirací pro vznik tohoto podzimního trendu. Všechny brunetky tak mohou zajásat. Nejenže tento trend vaše vlasy rozžáří a oživí, je také velice nenáročný na péči. Postupné odrůstání je v tomto případě spíše žádoucím efektem, takže svého kadeřníka nebudete muset navštěvovat tak často. Prameny vlasů jsou v délkách zesvětlovány postupně až ke konečkům. Zesvětlení je nepravidelné, ale přesto barva působí velice přirozeně.

instagram.com

Přidat na Seznam.cz
PODZIMNÍ BARVY COLD BREW VLASOVÉ TRENDY TÓNOVÁNÍ BARVY PODZIMU TRENDY VLASY A ÚČESY DÁMSKÉ VLASY BARVENÉ VLASY

Související články

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek

Petra Měchurová slaví 20 let od založení svého salonu novou kolekcí TO BE

Svůj salon otevřela v roce 2001. Nadšení pro kadeřnické řemeslo ji neopouští ani po dvaceti letech. Téma mezilidských vztahů odráží její nová kolekce s názvem TO BE.

Celý článek

Jaké jsou módní trendy pro nový rok 2022

Fashion trendy na letošní módní sezónu jsou už známé. Jaké barvy, materiály a styly budou v kurzu? A na co se můžete těšit v tomto roce? To a mnohem více se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Podzimní trendy: jaké rtěnky nosit na podzim

Nasaďte na svůj úsměv podzim! Spolu s klesajícími teplotami a barevným listím se zvedá nálada pro hravější a výraznější rty. Rudé rtěnky, pletené svetry a kotníčkové boty, to prostě k podzimu patří. Jaké rtěnky můžete na podzim nosit?

Celý článek

Podzimní drobnosti, které vás budou rozmazlovat

Barevné stromy, chladnější rána a sem tam sluníčko, které umí vyvolat pocit zdánlivého tepla, to vše přichází s podzimem. A s tím i naše tipy, co by vám nemělo uniknout a čím se můžeme v tomto období nechat rozmazlovat.

Celý článek

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek

Herečka Markéta Stehlíková změnila image. Za kolekcí účesů nestojí nikdo jiný než její dvorní kadeřník Honza Kořínek

Pro změnu účesu a celkové image měla herečka hned několik důvodů. Nezapomíná však na svoje povinnosti zejména v rámci role v seriálu Ulice.

Celý článek