dnes je 06.06.2020 a svátek má Norbert

Debutová kolekce značky Refine přináší přitažlivost v saténu

Přidat na Seznam.cz
Horké letní dny, vyhřátý podkrovní byt a v něm pohodlí, které vám dopřeje saténová košilka? Umíte si představit něco, co je více sexy?

Nová londýnská značka přináší svou debutovou kolekci, za kterou stojí bývalá redaktorka magazínu Net-a-Porter Anina Hée. „Chtěla jsem navrhnout něco, co je odolné trendům, protože to je způsob, jakým já nakupuji. Nekoupila bych si něco, co by nevydrželo více než jednu sezónu,“ říká švýcarská designérka, jejíž šatník tvoří výhradně elegantní a diskrétní kousky.

Debutová kolekce se skládá ze šesti luxusních kousků, včetně roztomilých šortek a sukně z vysoce hedvábného saténu a krepu de Chine, který je tkaný a barvený v Itálii. „Jsem si velmi dobře vědoma kvality,“ říká o kolekci Hée, jejíž ceny začínají na 200 dolarech.

„Moje máma vždy dbala na to, abychom se zajímali o to, kde jsou věci vyrobené!“ Přiznává návrhářka svou vlastní touhu, mít vše naprosto perfektní.

Kromě šatů, košilek, halenek, sukní a šortek má v nabídce značka Refine i polstrované čelenky a široké gumičky, aby tak návrhářka využila opravdu každý kousek jedinečné látky.

 

refine-store.com

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA REFINE ANINA HÉE SATÉN HEDVÁBÍ SEXY KOŠILKY ŠATY HALENKY

Související články

Fashion must have: Udržitelnost vládne červnu

Červen je měsícem barev, slunce a pohody. Také odvahy a hravosti. Ne jinak je tomu v módním a designovém světě. A jak to vše spojit s udržitelností? Snadno!

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Plavky nejenom pro štíhlé postavy aneb aktuální trendy na léto!

Plavky k létu jednoznačně patří a je jedno, jestli preferujete koupání na chatě u rybníka, na veřejném koupališti nebo u svého bazénu v pohodlí domova. Tak jako tak by vám neměly uniknout aktuální trendy v plavkách. Vybírali jsme ty, které jsou vhodné pro každou postavu!

Celý článek

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

Celý článek

Must have: květen ve znamení splynutí s přírodou

Tíhnete k přírodě? V těchto dnech možná víc než kdy dřív. My vlastně také, proto jsme květnová must have zahalili do roušky přirozené krásy a pohodlí.

Celý článek

Nová kampaň Vivier miluje Paříž vás přesvědčí, že si zamilujete nejen hlavní město Francie, ale i kolekci

Francouzská značka Roger Vivier představila novou jarní kolekci s názvem Vivier miluje Paříž. Z kolekce přímo sálají francouzské vibrace, čemuž dopomáhá i do puntíku sladěný vintage interiér. 

Celý článek

Rozhovor s návrhářkou Darinou Ermisovou: co připravuje a jak zvládá nynější situaci?

Kabelka je součástí každodenního života většiny žen, bez ní si to ani neumíme představit! Každá kabelka je originální, praktická a krásná. Úspěšná návrhářka a dvojnásobná maminka Darina Ermisová nám představí svoji firmu a plány do budoucna.

Celý článek

Nová kolekce hedvábných šátků Silky Gang provází pohádky O Malence a O Zlaté rybce

Hedvábné šátky české značky Silky Gang již delší dobu odráží několik pohádkových motivů. Mezi nimi i dva nové, zcela elegantní a jemné motivy, které podtrhnou duši žen i mužů.  

Celý článek