dnes je 24.08.2019 a svátek má Bartoloměj

Debutová kolekce značky Refine přináší přitažlivost v saténu

Přidat na Seznam.cz
Horké letní dny, vyhřátý podkrovní byt a v něm pohodlí, které vám dopřeje saténová košilka? Umíte si představit něco, co je více sexy?

Nová londýnská značka přináší svou debutovou kolekci, za kterou stojí bývalá redaktorka magazínu Net-a-Porter Anina Hée. „Chtěla jsem navrhnout něco, co je odolné trendům, protože to je způsob, jakým já nakupuji. Nekoupila bych si něco, co by nevydrželo více než jednu sezónu,“ říká švýcarská designérka, jejíž šatník tvoří výhradně elegantní a diskrétní kousky.

Debutová kolekce se skládá ze šesti luxusních kousků, včetně roztomilých šortek a sukně z vysoce hedvábného saténu a krepu de Chine, který je tkaný a barvený v Itálii. „Jsem si velmi dobře vědoma kvality,“ říká o kolekci Hée, jejíž ceny začínají na 200 dolarech.

„Moje máma vždy dbala na to, abychom se zajímali o to, kde jsou věci vyrobené!“ Přiznává návrhářka svou vlastní touhu, mít vše naprosto perfektní.

Kromě šatů, košilek, halenek, sukní a šortek má v nabídce značka Refine i polstrované čelenky a široké gumičky, aby tak návrhářka využila opravdu každý kousek jedinečné látky.

 

refine-store.com

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA REFINE ANINA HÉE SATÉN HEDVÁBÍ SEXY KOŠILKY ŠATY HALENKY

Související články

Značka Marc O’Polo plánuje mezinárodní růst, proto znovu vsadila na Annu Ewers

Podzim i zima pomaloučku začínají klepat na dveře. I kdybychom tuto skutečnost v myšlenkách ještě oddálili, možná bychom se mohli alespoň začít poohlížet po parádních sezónních kouscích. Například u značky Marc O’Polo.

Celý článek

Co byste měli vědět o kolekci navržené vévodkyní ze Sussexu Meghan Markle?

Kolekce, která bude mít podstatně hlubší význam a je spojená s módní návrhářkou Mishou Nonoo, by se měla začít prodávat již toto září.

 

Celý článek

Značka Noirs klade důraz na módu pro ženy, které se vzájemně podporují

Dost bylo rivality! Je potřeba se sjednotit a myslet alespoň v některých věcech podobně. Například o udržitelné módě, lásce k přírodě a ekologii. To vše a mnohem víc je cílem české značky Noirs.

Celý článek

Queens a lokální móda jdou ruku v ruce! Společně s návrhářkou Michaelou Hriňovou připravuje týdenní pop up store

Spolupráce Queensu se slovenskou návrhářkou Michaelou Hriňovou, která vyvrcholí týdenním pop upem v Praze je tím, co nás v nadcházejících dnech čeká. Lokální podpora funguje v tomto směru na sto procent!  

Celý článek

Modelka Cara Taylor v kampani Richard Allan x H&M inspirované šedesátými lety

Módní řetězec H&M se spojil s britskou značkou Richard Allan a vznikla kampaň silně inspirovaná šedesátými lety v hlavní roli s modelkou Carou Taylor. Snímky nafocené v ulicích Londýna působí hravým a bezstarostným dojmem. 

Celý článek

Podzimní pletená kolekce české návrhářky Božidary nese název Melancholic

Srpen se přehoupl do druhé poloviny a ať už chceme či nikoliv, brzy nás nemine období, kdy se budeme muset zachumlat do hřejivých svetrů a roláků. A když už toto období nastane, proč to nevzít zcela stylově se svetry české návrhářky Božidary?

Celý článek

Šaty by měly být pohodlné, decentní a zároveň rafinovaně sexy, říká návrhářka Lenka Jurigová

Chystáte svatbu? Ať už svou nebo třeba kamarádčinu a sháníte vhodné šaty? Máme pro vás jeden perfektní tip, návrhářka Lenka Jurigová vám ušije pohádkové šaty plné ženskosti a elegance.

Celý článek

Podzimní kampaň Victoria's Secret na černobílých snímcích

Jistě nám dáte za pravdu, že právě černobílé záběry mají pořád své kouzlo. Když babička najde zaprášené černobílé fotografie, má to neskutečnou atmosféru. A na to nejspíš sází i fotograf Russell James.

Celý článek