dnes je 19.06.2021 a svátek má Leoš

Den první na Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2015

Přidat na Seznam.cz
Buďte u toho s námi a navštivte největší a nejucelenější módní akci v České republice. MBPFW 2015 je v plném proudu.

Je to tu, nejočekávanější módní událost roku vypukla. Včerejším dnem odstartoval Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2015, maraton módních přehlídek, výstav, worshopů a společenských akcí, které začátkem září hýbou naší metropolí.

MBPFW osloví nejen milovníky módy, ale i širokou veřejnost módou inspirovanou, které nejen, že chce, ale musí být v centru dění. Jestliže prahnete po nových trendech, pak byste na nejprestižnější módní události, kterou Mercedes-Benz Prague Fashion Week, jenž hostí i řadu známých osobností pro Českou republiku, rozhodně neměli chybět. 

Včerejší den pražský fashion week poprvé navštívila ředitelka ukrajinského týdne módy, novinářka a jedna z top 500 nejvlivnějších osobností módy podle Business of Fashion, Daria Shapovalova, která zde přednášela, diskutovala a detailně procházela expozicí nejnovějších módních trendů z rukou předních českých návrhářů.

 

A co je na programu dnes?

Od 15:00 hodin se v Národní Galerii otevírá Design POP UP Galerie Zář a v 18:00 hodin bude v Leeda Store v ulici Bartolomějská 1 uvedena nová kolekce batohů a doplňků stejnojmenné značky Leeda.

V rámci celého letošního Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2015 se ale představí i značky jako TIQE by Petra Balvínová, Petra Ptáčková, značka ODIVI, Miro Sabo, LaFormela, Kateřina Geislerová a mnoho a mnoho dalších.

Buďte u toho s námi! My vás na oplátku odměníme reportážemi z toho nejzajímavějšího, co se na největší a nejucelenější módní akci v České republice odehraje.

 

Zdroj: Redakce Moda.cz, MBPFW

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI MBPFW MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK TIQE BY PETRA BALVÍNOVÁ ODIVI PETRA PTÁČKOVÁ LAFORMELA

Související články

Návrhář Demna Gvasalia v nové kolekci Balenciaga předvedl provokativní módní show

Hackingový projekt značek Gucci a Balenciaga pokračuje i v aktuální kolekci. Jarní hra plná provokace a zamyšlení, co je skutečné a co ne, vám zamotá hlavu.

Celý článek

TALABAYA: Čisté linie a elegance pod silným vlivem Orientu představuje návrhářka Mirka Talavašková ve svém novém ateliéru

Česká návrhářka Mirka Talavašková si dává záležet na tom, aby každý model vystihl přednosti své majitelky. V jejím novém ateliéru TABALAYA vynikají zejména osobní přístup, precizní práce i silný vliv jiných kultur.

Celý článek

MBPFW: Metaforická proměna Jakuba Polanky i dobrodružství LAFORMELA sklízí úspěch. Velký potlesk si získal i mladý návrhář Lukáš Krnáč

Mercedes-Benz Prague Fashion week ve své nové digitální podobě proběhl v aktuálních dnech. Podívejme se společně na krátký sestřih těch nejlepších přehlídek.

Celý článek

Jarní sezóna FW21 v novém duchu aneb MBPFW ve stylu Drive-in Cinema.

Blíží se nám konec dubna, a to znamená příchod očekávaného Mercedez-Benz Prague Fashion Weeku pro jarní sezónu FW21.

Celý článek

To nejlepší z newyorského týdne módy: minimalismus i extravagance v podání světových značek

Newyorský týden módy je sice nějakou dobu za námi, ale i přesto není nikdy pozdě na to, ohlédnout se za těmi nejlepšími přehlídkami. Zaujal vás éterický Zimmermann nebo spíše minimalistický Jonathan Simkhai?

Celý článek

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Připravuji rozličné projekty s lokálním, historickým, etickým i ekologickým přesahem, říká majitelka české značky LAHO

Česká oděvní značka LAHO nyní připravuje  snímky sametových modelů, které jsou nafoceny na známých českých ženách Natalii Debnárové, Karolíně Kopíncové a Lucii Van Koten.

Celý článek

Mystická Dior haute couture kolekce byla inspirovaná tarotovými kartami

Maria Grazia Chiuri se při vytváření nové kolekce inspirovala tarotovými kartami. Výsledkem je tajemná kolekce plná historických odkazů módního domu Dior.

Celý článek