dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Den první na Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2015

Přidat na Seznam.cz
Buďte u toho s námi a navštivte největší a nejucelenější módní akci v České republice. MBPFW 2015 je v plném proudu.

Je to tu, nejočekávanější módní událost roku vypukla. Včerejším dnem odstartoval Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2015, maraton módních přehlídek, výstav, worshopů a společenských akcí, které začátkem září hýbou naší metropolí.

MBPFW osloví nejen milovníky módy, ale i širokou veřejnost módou inspirovanou, které nejen, že chce, ale musí být v centru dění. Jestliže prahnete po nových trendech, pak byste na nejprestižnější módní události, kterou Mercedes-Benz Prague Fashion Week, jenž hostí i řadu známých osobností pro Českou republiku, rozhodně neměli chybět. 

Včerejší den pražský fashion week poprvé navštívila ředitelka ukrajinského týdne módy, novinářka a jedna z top 500 nejvlivnějších osobností módy podle Business of Fashion, Daria Shapovalova, která zde přednášela, diskutovala a detailně procházela expozicí nejnovějších módních trendů z rukou předních českých návrhářů.

 

A co je na programu dnes?

Od 15:00 hodin se v Národní Galerii otevírá Design POP UP Galerie Zář a v 18:00 hodin bude v Leeda Store v ulici Bartolomějská 1 uvedena nová kolekce batohů a doplňků stejnojmenné značky Leeda.

V rámci celého letošního Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2015 se ale představí i značky jako TIQE by Petra Balvínová, Petra Ptáčková, značka ODIVI, Miro Sabo, LaFormela, Kateřina Geislerová a mnoho a mnoho dalších.

Buďte u toho s námi! My vás na oplátku odměníme reportážemi z toho nejzajímavějšího, co se na největší a nejucelenější módní akci v České republice odehraje.

 

Zdroj: Redakce Moda.cz, MBPFW

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI MBPFW MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK TIQE BY PETRA BALVÍNOVÁ ODIVI PETRA PTÁČKOVÁ LAFORMELA

Související články

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Připravuji rozličné projekty s lokálním, historickým, etickým i ekologickým přesahem, říká majitelka české značky LAHO

Česká oděvní značka LAHO nyní připravuje  snímky sametových modelů, které jsou nafoceny na známých českých ženách Natalii Debnárové, Karolíně Kopíncové a Lucii Van Koten.

Celý článek

Mystická Dior haute couture kolekce byla inspirovaná tarotovými kartami

Maria Grazia Chiuri se při vytváření nové kolekce inspirovala tarotovými kartami. Výsledkem je tajemná kolekce plná historických odkazů módního domu Dior.

Celý článek

Kolekce Number 5 české značky Talabaya je reakcí na dnešní komplikovanou dobu

Návrhářka Mirka Talavašková přináší novou kolekci, která je částečně zaměřena na sportovně elegantní vzhled, který perfektně využijeme v rámci home office.

Celý článek

Haute Couture kolekce módního domu Fendi měla hvězdné obsazení

Novým kreativním ředitelem Fendi je jednačtyřicetiletý Kim Jones. Jarní a letní kolekce je tak jeho první, kterou v rámci couture kolekcí veřejnosti předvedl. 

Celý článek

Chanel pozval v nové haute couture kolekci své diváky na svatební obřad

Kreativní ředitelka Virginie Viard předvedla v rámci couture týdne módy celkem dvaatřicet modelů. Některé jsou inspirované klíčovými kousky značky Chanel a jiné odhalují zcela novou tvář módního domu. 

Celý článek

Chanel představil jarní kampaň v hlavní roli s Charlotte Casiraghi, dcerou monacké princezny

Kreativní ředitelka Virginie Viard představila novou múzu a ambasadorku módního domu Chanel. Je jí dcera monacké princezny Caroline a vnučka již zesnulé Grace Kelly - Charlotte Casiraghi. 

Celý článek

Britský romantismus v nové pre-fall kolekci módního domu Alberta Ferretti

Z nové pre-fall kolekce módní návrhářky Alberty Ferretti přímo sálal britský venkovský romantismus. Ten byl podpořen zejména typicky ženskými detaily, večerními a zároveň denními modely a také zemitými odstíny.

Celý článek