dnes je 17.10.2021 a svátek má Hedvika

DOBRá móda s těmi nejlepšími úmysly

Přidat na Seznam.cz
Návrat do školních lavic nemusí být vždy jen nudnou rutinou. Zahajte nový školní rok s úsměvem a speciální hrdinskou kolekcí oděvů včetně stylových triček s DOBRÝM úmyslem.
moda.cz

Vstupte do nového školního roku s dobrou náladou, kterou u vás nepochybně navodí stylová móda, která pomáhá na všech frontách. V rámci projektu DOBRO, který podporuje neziskové organizace, vznikají celé kolekce stylových a trendy oděvů a módních doplňků s nejrůznější tématikou pro dívky a chlapce, ženy i muže, které pomáhají řešit nejrůznější problematiku dnešní doby jak u nás, tak ve světě.

Základní myšlenkou projektu DOBRO je pomáhat neziskovým organizacím s výrobou a prodejem stylového propagačního textilu a tím propagovat jejich činnost. Tématům neziskového sektoru se tak dostává pozornosti široké veřejnosti hlavně díky módnímu online obchodu ZOOT, který celý projekt zaštiťuje a jeho početné základně spokojených zákazníků.

                                      Stylová a DOBRá módaZJISTIT CENU A PODÍVAT SE NA DALŠÍ KOUSKY ZDE

I nás těší, že vám můžeme představit aktuálně nejnovější superhrdinskou kolekci z projektu DOBRO, která podporuje Mentoring začínajících učitelů. Samotnou kolekci triček a tašek doprovází módní editorial přímo s mentory a mladými učiteli, kteří se projektu účastní a jsou stylizováni do rolí jednotlivých superhrdinů dnešní doby, Supermana, Carrie Bradshaw nebo zpěvačky Adele.

 

                                          Kolekce HODINA HRDINŮ


PŘEJÍT DO OBCHODU A KLIDNĚ KOUPIT - klik -

Nákupem triček, tašek a dalších produktů máte i vy možnost podpořit konkrétní projekt a udělat radost nejen sobě, ale i druhým. Aby projekt byl finančně dlouhodobě udržitelný, ZOOT.cz si ponechává náklady spojené s výrobou a čistý zisk z prodeje odvádí neziskovým organizacím.

 

Zdroj: zoot.cz

 

 

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD CHARITATIVNÍ PROJEKT ZOOT DOBRO TRIČKA TAŠKY

Související články

Platforma Slow Femme spojující módu a zodpovědnost spouští HitHit kampaň

Platforma Slow Femme rozhodně stojí za poznání. Propojuje totiž lásku k módě se zodpovědností, která souvisí s životním prostředím a škodami, které mu způsobuje právě módní průmysl.

Celý článek
Petra Nesvačilová

Petra Nesvačilová: SKUTEČNÁ

Petra Nesvačilová je herečka, režisérka a žena, která miluje život. V souboru krátkých fejetonů, povídek a úvah píše o svých vzpomínkách na dětství, ale i o nabitých dnech, které nepostrádají humor a nevšednost umělecké branže. 

Celý článek

Zapomeňte na žehlící prkno! Napařovací skříň Tefal Care For You odvede veškerou práci za vás

Konečně jsme se dočkali! Značka Tefal vyřešila naši nejméně oblíbenou domácí činnost tak, abychom ji mohli absolvovat zcela bez námahy.

Celý článek

Vařte zdravě a chutně s multifunkční horkovzdušnou fritézou 9v1

Multifunkční kuchyňské pomocníky, kteří nám šetří nejen čas, ale také místo v kuchyni, v dnešní uspěchané době zejména oceníme. S horkovzdušnou fritézou 9v1 bude vaření opravdový zážitek pro začátečníka i ostříleného kuchaře.

Celý článek

JAK SE STÁT NÁVRHÁŘKOU KOŽENÉ KABELKY NA MÍRU

Chcete si navrhnout vlastní kabelku? Zvolte si tvar, materiál i doplňky a staňte se tak na chvíli módními návrháři.

Celý článek

Minimalistické šperky Eline Rosina

Každá žena si zaslouží kvalitní šperk. Bez ohledu na věk, styl nebo rozpočet. Takový šperk, který podtrhne její osobnost a zapíše se do paměti každému, kdo jej spatří.

Celý článek

Značka Krups představuje zbrusu nový kávovar

Značka Krups představuje zbrusu nový kávovar, který rozzáří vaši kuchyň a rozvibruje vaši duši… Jakýkoli plnoautomatický kávovar z řady Krups Intuition EA87 připraví kávu snad lepší, než na jakou chodíváte do vaší oblíbené kavárny, k tomu za pár okamžiků, naprosto podle vaší chuti i dalších smyslů.

Celý článek

Móda ve sportovním stylu, srovnání Puma a New Balance

Modelky, milovnice módy, blogerky, udávající trendy a nadšenkyně sportovního životního stylu sdílejí vášeň pro sportovní obuv. A nejen ony. Pohodlné tenisky jsou již několik sezón největším módním hitem. Také sníte o pohodlném oblečení pro každou příležitost? Investujte do módní sportovní obuvi New Balance nebo Puma.

Celý článek