dnes je 26.01.2020 a svátek má Zora

Dopřejte svému tělu tu správnou výživu

Přidat na Seznam.cz
Rok odstartoval a sním i mnohá předsevzetí o změně životního stylu. Ať už jste si nějaká předsevzala či naopak, zkuste rok 2020 začít se správnou péči o své tělo. Zaměřte se na složení a boj s vašimi nedostatky bude minulostí.

Péče o pleť i pokožku celého těla je velmi důležitou součástí každého dne. Aby kůže odrážela zářivý a zejména zdravý vzhled, musíme ji věnovat určitou pozornost. Česká značka Dermacol nabízí řadu přípravků, které díky speciálnímu složení aktivních látek napomáhají při zpevnění pokožky, s bojem se striemi i celulitidou.

Základ tkví v účinných látkách

Speciální tělová kosmetika renomované značky Dermacol může být spolehlivým partnerem při zpevňování pokožky i formování křivek. Nejmodernější poznatky vědy jsou tím, čím se odborný tým při vývoji kosmetiky zabývá. Složení výrobků tak dokážou obohatit účinnými látkami s efektem, který se následně potvrzuje klinickými studiemi. Stejně jako složení je však důležitá pravidelnost používání. To znamená, že pokud je na obalu uvedeno doporučení aplikovat přípravek 2krát denně, třeba tento „rituál“ zařadit do ranní i večerní hygieny. Zpevňující a vypínající tělový balzám Fitness My Body obsahuje vysoce účinnou látku ActigymTM, která napodobuje účinek vytrvalostního tréninku.

Zpevňující a vypínající tělový balzám Fitness My Body, Dermacol, 199 Kč / 150 ml

 

Sbohem celulitidě a striím

Určitě nám dáte za pravdu, že boj s celulitidou a striemi se mohou zdát být nekonečným příběhem. Vaším účinným spojencem v něm bude balzám proti celulitidě a striím Love My Body. Je doslova nabitý účinnou látkou Dermochlorella D, která stimuluje produkci hlavních složek kůže, jako jsou kolagen, elastin a lamininy. Výsledkem je viditelné zlepšení vzhledu i struktury pokožky. Projevy celulitidy se výrazně zjemní díky speciálně navrženému komplexu rostlinných extraktů, ve kterém nechybí hořký pomeranč, rozmarýn či břečťan. Pokožka tak bude při pravidelném používání pevnější i pružnější a o její důkladnou hydrataci se postará kyselina hyaluronová. Stejně tak zaznamenáte výraznou redukci nevzhledných červených žilek, kterou prokázal i klinický test.

Balzám proti celulitidě a striím Love My Body, Dermacol, 199 Kč eur / 150 ml

 

O jednu velikost méně

Znáte ten pocit, když vaše tělo potřebuje „nastartovat“? K fyzické aktivitě přidejte zeštíhlující remodelační gel Slim My Body, který pomáhá odbourávat nadbytečnou vodu z těla a obnovuje mikrocirkulaci krve a tím podporuje vylučování škodlivin. Při aplikaci na problematické partie dvakrát denně po dobu jednoho měsíce a při dodržování správné životosprávy se kromě pevnějšího těla budete těšit i z figury štíhlejší až o jednu konfekční velikost. Tajemstvím remodelačního gelu je jedinečná receptura s mořskými řasami a kofeinem. Ta stimuluje štěpení tuků a zabraňuje jejich dalšímu ukládání. Břicho, stehna a boky ztratí ze svého objemu právě díky extraktu z mořských řas, které jsou známé svými blahodárnými účinky na krevní oběh i elasticitu nejen v zmíněných problematických partiích.

Zeštíhlující remodelační gel Slim My Body, Dermacol, 199 Kč / 150 ml

 

Nezapomínejte na dekolt

Pokožka dekoltu je velmi jemná, přitom však čelí mnoha negativním vlivům. Podobně jako tvář bývá nejvíce vystavena slunečnímu záření a citlivě reaguje i na hormonální změny, výkyvy hmotnosti či těhotenství. Na druhé straně, právě této části těla se dá pomoci celkem elegantně. Zpevňující péče na dekolt a poprsí Push Up, vrátí jemné pokožce v těchto partiích pružnost a zároveň působí jako prevence jejího ochabování. Regenerační a vypínající efekt zaručí bohatá receptura s extraktem z mořských řas a komplexem rostlinných extraktů FIRMIDERM®.

Zpevňující péče o dekolt a poprsí Push Up, Dermacol, 199 Kč / 100 ml

 

O tyto produkty budeme soutěžit na našem facebookovém profilu. Sledujte nás!

 

dermacol.cz

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY DERMACOL CELULITIDA STRIE ÚČINNÉ LÁTKY

Související články

Emilia Clarke se stala první ambasadorkou značky Clinique

Hra o trůny ještě neskončila, to vám můžeme slíbit. Na tom nejvyšším opět sedí okouzlující Emilia Clarke. Z té je totiž oficiální ambasadorka značky Clinique.

Celý článek

Chcete pořádnou změnu? Zkuste ofinu

Stačí párkrát šmiknout a velká změna je na světě. Jedno je jisté, ofina vás nudit nebude. Díky novému střihu omládnete a zjemní se vám rysy. Dokonce existuje několik typů ofin, ale první se vrhněme na to, komu nejvíce bude ofina slušet.

Celý článek

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Celý článek

Zadejte si nové předsevzetí do roku 2020. Hýčkejte své tělo na maximum

Všechen spěch a shon hoďte na chvíli za hlavu. Stejně jako mají být Vánoce svátky klidu, i vstup do roku 2020 by měl provázet klid na duši. K tomu jednoznačně přispějete tím, že se budete starat i o své tělo tak, jak si zaslouží.

Celý článek

Když kosmetika vzniká s láskou, je to znát!

Přesně takto pojal Dr. Frank Crandall svou značku PHYSICIANS FORMULA, kterou založil v roce 1937, aby pomohl své manželce Edith překonat autoimunitní onemocnění. Dnes je tato kosmetická značka jednou z nejuznávanějších na světě.

Celý článek

Jak správně pečovat o svou pleť v různém věku

V každém věku má naše pleť odlišené požadavky a když je nebudeme dodržovat, tak se nám to brzy vymstí. Je potřeba myslet na správnou péči v každém věku. Jak o svou pleť pečujete vy?

Celý článek

Našli jsme ráj, kde je péče o sebe nanejvýš důležitá. Jmenuje se Boutique Sisley

Péče o své tělo, stejně jako o svou duši, by měly být jedním z hlavních bodů na vašem pravidelném programu. Ne vždy se poštěstí dopřát si tento luxus sama sobě, a tak je na místě, oddat se do rukou odborníků.

Celý článek

Čočky jsou out, noste brýle jako stylový doplněk

Dříve byly brýle brány jako nehezká nutnost, dnes jsou spíše krásným doplňkem. Ženám zvýrazní oči, orámují obličej a člověk hned vypadá mnohdy chytřejší. I v zimě můžete nosit brýle, jak sluneční, tak klasické.

Celý článek