dnes je 03.06.2020 a svátek má Tamara

Drew Barrymore představila svou vlastní kolekci nábytku a designu pro děti

Přidat na Seznam.cz
Drew Barrymore, americká hvězda a ikona, nám přináší svou novou kolekci, kterou vytvořila nejen pro své děti. Najdeme v ní cenově dostupný nábytek do dětských pokojů, doplňky, pestrobarevné obrázky nebo polštářky a také spoustu nápadů, jak vyzdobit útočiště malých dobrodruhů.

Herečka, která se proslavila ve filmech jako Charlieho andílci, E.T. - Mimozemšťan nebo Hudbu složil, slova napsal, kde si zahrála po boku Hugh Granta, se již potřetí pustila do navrhování a spolupráce s americkým obchodním řetězcem Walmart. V roce 2013 představila svou beauty kosmetickou řadu Flower Beauty. Letos v březnu se začala prodávat kolekce Flower Home, kde se soustředila na interiérový nábytek a designové doplňky.

Nyní je na trhu čerstvá novinka Flower Kids. Je k dostání na walmart.com a nemusíte se bát, na mizinu nepřijdete. Drew si totiž přála, aby byla její kolekce dostupná pro všechny. Cenové rozpětí je 18 dolarů za plastové kelímky a talířky a 500 dolarů za dřevěné rámy a postele. Celá kolekce čítá okolo sta jednotlivých kusů, z nichž je každý snadno kombinovatelný a zároveň sám o sobě velmi nápaditý.

Velkou inspirací byly pro Drew její dvě děti a pocit, že se na trhu nedá najít design, který by dítě obklopil barvami, radostí a pestrostí. Kdo by nechtěl ukládat knihy Julesa Verna do dřevěného lva nebo krokodýla? V dětském pokoji má být rušno a hlučno, takže se designéři nemusí držet zpátky a fantazii mohou nechat pracovat na plný úvazek. V případě Drew to tak je.

Některé kusy nábytku jsou dokonce promyšlené tak, že se jejich barevná část, třeba duhové čelo postele, dá odstranit, když se z dítěte stane víc "cool" jedinec. A některé lampičky a křesla jsou tak krásné, že by se za ně nemusela stydět ani dívka na vysokoškolských studiích. Spousta úložného prostoru nabízí možnost uklízet hračky na své místo a najít řád své vlastní džungle. Každopádně, Drew Barrymore navrhla nábytek pro děti zvídavé, plné elánu a chuti objevovat svět. A to se nám moc líbí!

 

 

foto: wallmart.com

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DESIGN NÁKUPY A OBCHOD DREW BARRYMORE DESIGNOVÝ NÁBYTEK DĚTSKÝ NÁBYTEK DEKORACE DO DĚTSKÝCH POKOJŮ

Související články

Designový speciál: Čím si usnadnit život v kuchyni

Napadlo vás někdy, kolik času trávíme každý den v kuchyni? Právě proto bychom se v ní měli cítit dobře. Jak si poradit s malým prostorem a co vám v kuchyni usnadní život?

Celý článek

Věřím, že online výuka může fungovat i nadále, říká moderátorka Lenny Trčková

Rozhovor s moderátorkou, dramaturgyní a scénáristkou Lenny Trčkovou, kterou si jistě mnozí z vás pamatují z Dobrého rána na ČT1 nebo z hudebního kanálu Óčko, kde svého času působila, se vrátila opět na televizní obrazovky.

Celý článek

Must have kousky v bytovém textilu

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak důležité je cítit se doma dobře? Je to ten pocit, který po příchodu cítíte jako první. Ten pocit, na který se těšíte, už když jdete z práce domů. A víte, co tento pocit umocňuje? Krásný bytový textil.

Celý článek

Designový speciál: V ložnici si dejte záležet zejména na osvětlení

V druhém dílu designového speciálu jsme si pro vás připravili pár tipů, jak změnit vaši ložnici k nepoznání. Nebo také rady, jak ji postavit od základů, na čem si dát záležet a na co nezapomenout.

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Sebevědomí a skvělá postava i když nemáte čas? Vyzkoušejte ketodietu, při které nebudete hladovět!

Zhubnout trvale v relativně rychlém čase je v dnešní době určité sci-fi. Hlídat si stravu, sportovat, a ještě se starat o chod domácnosti, děti a manžela, může být nad naše síly. Jsou však způsoby, jak si hubnutí usnadnit. Znáte ketodietu?

Celý článek

Nová kolekce hedvábných šátků Silky Gang provází pohádky O Malence a O Zlaté rybce

Hedvábné šátky české značky Silky Gang již delší dobu odráží několik pohádkových motivů. Mezi nimi i dva nové, zcela elegantní a jemné motivy, které podtrhnou duši žen i mužů.  

Celý článek

Jak nakupovat oblečení online jako profesionál?

Sociální izolace nás staví před nové výzvy a možnosti a směřuje nás více než kdy jindy do virtuálního světa online nákupů. Jak ale nakupovat chytře, bezpečně a ekonomicky?

Celý článek