dnes je 24.08.2019 a svátek má Bartoloměj

Drew Barrymore představila svou vlastní kolekci nábytku a designu pro děti

Přidat na Seznam.cz
Drew Barrymore, americká hvězda a ikona, nám přináší svou novou kolekci, kterou vytvořila nejen pro své děti. Najdeme v ní cenově dostupný nábytek do dětských pokojů, doplňky, pestrobarevné obrázky nebo polštářky a také spoustu nápadů, jak vyzdobit útočiště malých dobrodruhů.

Herečka, která se proslavila ve filmech jako Charlieho andílci, E.T. - Mimozemšťan nebo Hudbu složil, slova napsal, kde si zahrála po boku Hugh Granta, se již potřetí pustila do navrhování a spolupráce s americkým obchodním řetězcem Walmart. V roce 2013 představila svou beauty kosmetickou řadu Flower Beauty. Letos v březnu se začala prodávat kolekce Flower Home, kde se soustředila na interiérový nábytek a designové doplňky.

Nyní je na trhu čerstvá novinka Flower Kids. Je k dostání na walmart.com a nemusíte se bát, na mizinu nepřijdete. Drew si totiž přála, aby byla její kolekce dostupná pro všechny. Cenové rozpětí je 18 dolarů za plastové kelímky a talířky a 500 dolarů za dřevěné rámy a postele. Celá kolekce čítá okolo sta jednotlivých kusů, z nichž je každý snadno kombinovatelný a zároveň sám o sobě velmi nápaditý.

Velkou inspirací byly pro Drew její dvě děti a pocit, že se na trhu nedá najít design, který by dítě obklopil barvami, radostí a pestrostí. Kdo by nechtěl ukládat knihy Julesa Verna do dřevěného lva nebo krokodýla? V dětském pokoji má být rušno a hlučno, takže se designéři nemusí držet zpátky a fantazii mohou nechat pracovat na plný úvazek. V případě Drew to tak je.

Některé kusy nábytku jsou dokonce promyšlené tak, že se jejich barevná část, třeba duhové čelo postele, dá odstranit, když se z dítěte stane víc "cool" jedinec. A některé lampičky a křesla jsou tak krásné, že by se za ně nemusela stydět ani dívka na vysokoškolských studiích. Spousta úložného prostoru nabízí možnost uklízet hračky na své místo a najít řád své vlastní džungle. Každopádně, Drew Barrymore navrhla nábytek pro děti zvídavé, plné elánu a chuti objevovat svět. A to se nám moc líbí!

 

 

foto: wallmart.com

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DESIGN NÁKUPY A OBCHOD DREW BARRYMORE DESIGNOVÝ NÁBYTEK DĚTSKÝ NÁBYTEK DEKORACE DO DĚTSKÝCH POKOJŮ

Související články

Versace vytvořila nové luxusní cestovní balíčky pro leteckou společnost Turkish Airlines

Turecká letecká společnost Turkish Airlines opravdu na svých zákaznících ani zaměstnancích nešetří. Od července totiž svým cestujícím nabízí speciální cestovatelské balíčky od značky Versace. Podívejte se, na co se můžete těšit až příště s touto společností poletíte.

Celý článek

Trendy decor bytu aneb Co právě frčí?

Zařizujete si právě nový byt nebo aspoň jeho nový vzhled? Chcete se ve svém bytě cítit nejen příjemně a útulně, ale i inspirativně? Rady a nápady jak na to, najdete u nás v článku...

Celý článek

Back to school: Vše, co by vám na začátku školního roku nemělo chybět

A že toho je, co je potřeba na přelomu srpna a září pořídit. V tomto článku vynecháme oblečení, ale zaměříme se na ty nejlepší batohy, školní potřeby a další nezbytnosti do vaší lavice.

Celý článek

I v koupelně se můžete cítit královsky! Zaměřte se na výběr správných doplňků a máte vyhráno

Luxusní design a důraz na kvalitu a původ materiálů můžete vnímat i ve své koupelně. Jedinečné textury, velkolepost, ale také ohleduplnost vůči planetě jsou základními stavebními kameny společnosti Gessi.

 

Celý článek

Nové stolování od značky Dior ocení zejména lidé ve znamení Panny

Letní kolekce kreativní návrhářky Dior Maison, Cordelie de Castellane představuje několik stolovacích prvků, které ocení zejména lidé ve znamení Panny.

Celý článek

Máme pro vás novinku: Videa

Nové reportáže, rozhovory s lidmi z módního oboru, vlogy ze zákulisí Fashion weeků i pozvánky na různé akce jsou jen špetkou z toho, co vám naše nová video rubrika společně s Agi Archer přinese…

Celý článek

Vkus není otázkou peněz, ale osobnosti, říká designérka interiéru Kateřina Šindelářová

Pro vytvoření dokonalého prostoru ať už pro rodinný život, nebo pro práci, je nezbytné vnímat první dojem z celého projektu. Pocit, který na vás daná místnost či budova dýchne, je základním stavebním kamenem. Pak už společně stavíte svůj vlastní sen…

Celý článek

ROZHOVOR S TANEČNICÍ MARTINOU MARKOVOU

Každý den na svém instagramu motivuje tisíce žen. Krásná Martina Marková (27), známá také z taneční soutěže Stardance, si vyhradila čas na zodpovězení pár otázek na španělské pláži, kde tráví svou dovolenou. 

Celý článek