dnes je 04.10.2022 a svátek má František

Drobnosti, kterými si zlepšíte náladu

Přidat na Seznam.cz
Potřebujete něco, po čem se vám zlepší den nebo snad týden? Co vám usnadní život či aspoň pár jeho okamžiků? Pořiďte si tyto věci. Popřípadě u nás nadýchejte inspiraci.

Čas od času každý z nás potřebuje nové impulzy, které dokážou nakopnout životní stereotyp. Občas se tyto impulzy skrývají v drobnostech, o kterých jste ani neměli zdání, že by mohly být trefou do černého. Tak které to mohou být? Možná se zase právě my trefíme do vašich potřeb.

Postel&Lenošení

Může se zdát naprosto ohrané tvrdit, že v posteli strávíte 1/3 vašeho života. Ale ono to tak doopravdy je. S přicházejícím podzimem se možná i tento časový propočet o něco rozšíří a místo grilovaček si doma najdete čas na pyžamo, postel a seriály. Zpříjemněte si tento rituál novým krásným pyžámkem a pořiďte si k tomu heboučkou deku. Přátelé, Sex ve Městě nebo snad něco nového? Co si dnes pustíte vy?

Koktejlové nádobí

Kdo kdy řekl, že párty nikdy nekončí? Každopádně, proč ne? Pozvěte si v pochmurných dnech pár kamarádů domů a uspořádejte párty plnou koktejlů. Udělejte si radost v podobě koupi skleniček pro různé typy drinků. Budete z nich mít radost, a navíc překvapíte i své kamarády. Margharita nebo whiskey?

Kávu, prosím

Milujete kávu? No upřímně, to skoro každý. Pokud patříte mezi závisláky, udělejte z její přípravy oblíbený rituál. Pití kávy není jen o stylovém kávovaru, který vám vytvoří to nejlepší lungo široko daleko, ale i o hrníčku/šálku, ze kterého nápoj rádi pijete. Drobnosti, které vám zlepší náladu? Třeba nový stylový hrneček!

Moment, musím se podívat do diáře

Obdivovala jste vždy kamarádku, která na konci společného dýchánku vytáhla z kabelky diář a řekla: "Tak kdy se znovu uvidíme? Mám čas v ... ." ? Udělejte si v podzimem nadýchaných dnech radost a pořiďte si taky nějaký! A pokud nejste na diáře, co třeba nástěnku s poznámkami? Tyto holčičí drobnosti miluje každá žena v jakémkoliv věku.

Luxusní spodní prádlo

Luxus je slovo, které stále častěji vídáme ve všech různých sférách. Pořiďte si jen tak pro radost krásné spodní prádlo, které vám pozvedne sebevědomí jako hrom! Pokud ho nemá kdo ocenit, oceňujte ho klidně sama... 

Zdroj foto: Pinterest

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE MÓDA RADY REDAKCE PODZIM 2019 KÁVA SERIÁL DIÁŘ

Související články

Sportovní značka BOGNER slaví 90. výročí a pro své zákazníky připravila nejedno překvapení

Příležitost k oslavám přináší rok 2022 společnosti BOGNER hned ve dvou významných jubileích. Kdysi malý lyžařský obchod dnes zastupuje významné místo na trhu.

Celý článek

Česká módní značka SegraSegra otevírá online sekáč

Udržitelnost hrála u značky SegraSegra vždy důležitou roli, proto spouští online second hand, v rámci kterého vykupuje své nošené kousky a dále je nabízí. Funkční oblečení navržené a šité v České republice tak můžete nově pořídit nošené za výhodnou cenu.

Celý článek
About You fashion week

ABOUT YOU FASHION WEEK 2022

Módní přehlídka ABOUT YOU slavnostně zahájila první mezinárodní ABOUT YOU Fashion Week v Miláně.

Celý článek
Zalando kolekce nové generace

NEJNOVĚJŠÍ KAMPAŇ ZALANDO „PORTRÉTY NOVÉ GENERACE“

Exkluzivně pro Zalando vytvořil pařížský stylista Edem Dossou a jeho kreativní přátelé Justin French, Laurence Kleinknecht, Dourane a Melissa Bon nejnovější designérské trendy.

Celý článek
Cestovní zavazadla

PODZIM V NEW YORKU NEBO V ŘÍMĚ? VYBERTE S NÁMI CESTOVNÍ ZAVAZADLO

Podzim je velice příjemným obdobím pro cestování. V září také začíná obchodní rok a tím začíná ve velkém i cestování pracovní. Připravili jsme pro vás se Zalandem tipy na krásná, praktická a ikonická cestovní zavazadla.

Celý článek

Hodnoty, které sdíleli Cara Delevingne a Karl Lagerfeld, odráží kolekce CARA LOVES KARL

Pouto mezi zesnulým návrhářem Karlem Lagerfeldem a modelkou Carou Delevingne je ztělesněno v řadě kolekcí. I tentokrát se Cara dívá do budoucnosti v kampani, která vznikla k udržitelné a bezpohlavní kolekci.

Celý článek
Pánská kolekce LV

NOVÁ PÁNSKÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON TVOŘENA VIRGILEM ABLOHEM

Hudba je múzou a metaforou módy. Prostupuje kompletním odkazem tvorby Virgila Abloha pro značku Louis Vuitton. V této virtuózní nové pánské kolekci se snoubí hudba s módou novým, svěžím způsobem.

Celý článek

EMAwomenswear se zabývá mimo jiné i nadměrnými velikostmi do č. 64

Alžběta Vlášková je devětadvacetiletá podnikatelka, která se díky své píli a řadě zkušenostem, jako módní návrhářka a oděvní technolog, rozhodla založit módní značku s dámskou konfekcí. A přesto, že ji pandemie na chvíli zpomalila, ve výsledku ji posunula o mnoho dál.  

Celý článek