dnes je 16.01.2022 a svátek má Ctirad

Drobnosti, kterými si zlepšíte náladu

Přidat na Seznam.cz
Potřebujete něco, po čem se vám zlepší den nebo snad týden? Co vám usnadní život či aspoň pár jeho okamžiků? Pořiďte si tyto věci. Popřípadě u nás nadýchejte inspiraci.

Čas od času každý z nás potřebuje nové impulzy, které dokážou nakopnout životní stereotyp. Občas se tyto impulzy skrývají v drobnostech, o kterých jste ani neměli zdání, že by mohly být trefou do černého. Tak které to mohou být? Možná se zase právě my trefíme do vašich potřeb.

Postel&Lenošení

Může se zdát naprosto ohrané tvrdit, že v posteli strávíte 1/3 vašeho života. Ale ono to tak doopravdy je. S přicházejícím podzimem se možná i tento časový propočet o něco rozšíří a místo grilovaček si doma najdete čas na pyžamo, postel a seriály. Zpříjemněte si tento rituál novým krásným pyžámkem a pořiďte si k tomu heboučkou deku. Přátelé, Sex ve Městě nebo snad něco nového? Co si dnes pustíte vy?

Koktejlové nádobí

Kdo kdy řekl, že párty nikdy nekončí? Každopádně, proč ne? Pozvěte si v pochmurných dnech pár kamarádů domů a uspořádejte párty plnou koktejlů. Udělejte si radost v podobě koupi skleniček pro různé typy drinků. Budete z nich mít radost, a navíc překvapíte i své kamarády. Margharita nebo whiskey?

Kávu, prosím

Milujete kávu? No upřímně, to skoro každý. Pokud patříte mezi závisláky, udělejte z její přípravy oblíbený rituál. Pití kávy není jen o stylovém kávovaru, který vám vytvoří to nejlepší lungo široko daleko, ale i o hrníčku/šálku, ze kterého nápoj rádi pijete. Drobnosti, které vám zlepší náladu? Třeba nový stylový hrneček!

Moment, musím se podívat do diáře

Obdivovala jste vždy kamarádku, která na konci společného dýchánku vytáhla z kabelky diář a řekla: "Tak kdy se znovu uvidíme? Mám čas v ... ." ? Udělejte si v podzimem nadýchaných dnech radost a pořiďte si taky nějaký! A pokud nejste na diáře, co třeba nástěnku s poznámkami? Tyto holčičí drobnosti miluje každá žena v jakémkoliv věku.

Luxusní spodní prádlo

Luxus je slovo, které stále častěji vídáme ve všech různých sférách. Pořiďte si jen tak pro radost krásné spodní prádlo, které vám pozvedne sebevědomí jako hrom! Pokud ho nemá kdo ocenit, oceňujte ho klidně sama... 

Zdroj foto: Pinterest

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE MÓDA RADY REDAKCE PODZIM 2019 KÁVA SERIÁL DIÁŘ

Související články

Ta pravá investice ve vašem šatníku

Investice do klasických kousků, které vydrží ve vašem šatníku po dlouhá léta se vždy vyplatí. Díky kvalitě a nadčasovosti vám budou sloužit téměř do roztrhání. O které luxusní kousky se jedná?

Celý článek

Velký návrat UGG boots a rovnou i s novou tváří kampaně

Rok 2022 bude ve znamení velkých návratů. Tím prvním jsou boty značky UGG. Tentokrát ovšem v "mini" verzi a s novou tváří kampaně. Tou nemůže být nikdo jiný než ikonická Cher.

Celý článek

Mají novoroční předsevzetí smysl, nebo nás čeká neúspěch

Rok se s rokem sešel a opět tu máme první lednové dny, kdy většina lidí plánuje a sní o novém roce. Buď patříte do skupiny plánovačů nebo skeptiků. Mají novoroční předsevzetí vůbec smysl?

Celý článek

Užijte si poslední den v roce s našimi tipy na domácí silvestrovské pohoštění

Silvestr si obvykle spojujeme s dobrým jídlem a pitím. Pokud jej trávíte doma, záleží kolik času, energie a peněz chcete do silvestrovského pohoštění investovat. Možností je mnoho. Možná se rozhodnete pro jedno či více vepřových kolen, tisíc minijednohubek nebo neotřelé variace tradičních chlebíčků.

Celý článek

Hailey Bieber oblékla kašmírovou kolekci spodního prádla Victoria's Secret

Uvolněné pohledy supermodelky a andílka Victoria's Secret v nejnovější kampani Cashmere Collection 2021 odráží maximální pohodlí.

Celý článek

Mýty o vánočních tradicích: Kde se vzaly naše typické české Vánoce?

Blíží se nejkrásnější svátky v roce a všechny ulice září ozdobami a voní dobrou náladou. Zároveň si ovšem nejde nevšimnout, že se zejména v posledních letech míchají dohromady různé tradice, některé zvyky se zapomínají, a zároveň je nahrazují ty nové.

Celý článek

Nakupujte módu a design na Glami a zároveň přispějte na dobrou věc

Uvažujete, jak spojit nákup vánočních dárků, módy i přispění na dobrou věc? V GLAMI magazínu najdete hned několik tipů, které udělají radost vám i těm, kterým někdo nebo něco schází.

Celý článek

Outfity na firemní vánoční večírek v kanceláři i online 2021

Žijeme v podivné době. Ale Vánoce a vánoční večírky si vzít nenecháme! Své k tomu řekne i móda. Věděli jste, že můžete mít styl i za dodržování karantény či vládních nařízení? Poradíme jak.

Celý článek