dnes je 11.08.2022 a svátek má Zuzana

Dron Lily vás sleduje na každém kroku

Přidat na Seznam.cz
Ne však k šílenství, ale k údivu. Stačí jej jen vyhodit do vzduchu a děj se vůle boží. Dron vás automaticky začne sledovat.

Přilétá Lily! Ultra moderní dron s integrovanou kamerou, který stačí pouze vyhodit do vzduchu a plně automatizovaný bezpilotní prostředek okamžitě začne sledovat každý váš krok, sjezd či běh.

Zapomeňte na GoPro kameru, teď je tu Lily. Dron, který zaznamená každý váš pohyb. Stačí jej pouze vyhodit do vzduchu, čímž se aktivuje čtveřice elektromotorů pohánějících vrtule. V ten okamžik se zařízení automaticky vznáší vysoko nad vámi a prostřednictvím 12 Mpx integrované kamery pořizuje 1080p video při 60 snímcích za sekundu. Lily ale dokáže docílit i slow-motion efektu díky 720p videu při 120 fps.

Lily vás poslechne na slovo a to především díky GPS trackeru umístěného do voděvzdorného náramku. Stačí jen zvolit konkrétní mód letu, tedy zdali se má zařízení pohybovat před či za vámi, vedle vás, nebo jen kroužit kolem dokola a to až po dobu dvaceti minut, po kterou dokáže vyvinout rychlost až 40 km/h.

 

Tato převratná novinka je nejenže lehká a skladná, ale také velmi odolná a vodotěsná.

Lily je ideální zařízení pro outdoorové nadšence i dobrodruhy, kteří si své zážitky, o které se budou moci podělit se svými blízkými, chtějí užít naplno ať už na sněhu, na vodě nebo na úpatí skalistých hor.

Lily Dron je už nyní možné zakoupit v předprodeji za zvýhodněnou cenu 500 dolarů, která se s jeho oficiálním uvedením na trh v příštím roce navýší na dvojnásobek.

My rozhodně objednáváme!

 

Zdroj: lily.camera

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA FOTOGRAFIE VIDEO

Související články

Výstava Dechem fotografa Martina Stranky vám vezme dech

Nechte se okouzlit originálními fotografiemi talentovaného fotografa, kterými dobyl svět a nyní je můžete obdivovat do konce listopadu v Galerii Mánes.

Celý článek

Máme pro vás novinku: Videa

Nové reportáže, rozhovory s lidmi z módního oboru, vlogy ze zákulisí Fashion weeků i pozvánky na různé akce jsou jen špetkou z toho, co vám naše nová video rubrika společně s Agi Archer přinese…

Celý článek

Slovenská návrhářka Jenny Jeshko miluje výšivky a smysl pro detail

Láska ke kvalitně zpracované módě i hlubší význam dopadu módního průmyslu na naši planetu jsou pohonem pro krásnou a ohleduplnou módní značku slovenské návrhářky Jenny Jeshko. I nás její móda a myšlenky moc baví, proto vám přinášíme aktuální rozhovor s talentovanou designerkou, která působí na Slovensku i v Praze.

 

 

Celý článek

Revoluční novinka v kráse? 3D make-up tiskárna Mink bouří vody v kosmetickém průmyslu!

Představte si tiskárnu, na které si můžete vytisknout vlastní make-up. Nebo jakoukoliv z téměř 17 milionů barev. Přesně taková je Mink 3D tiskárna. Šikovná technologie, která se vám vejde do kabelky a můžete tak tisknout oblíbené obrázky kdekoliv a zkoušet si barvy, které chcete aplikovat jako make-up.

Celý článek

Vzpomínky Roberta Vana

Robert Vano, proslulý fotograf, ale především odvážný muž s vřelým srdcem, laskavým humorem a výjimečným charisma.

Celý článek

Fotograf Petr Lusk: Rallye Dakar je extrém, který se každým rokem stává výzvou ho pokořit

Petr Lusk, úspěšný podnikatel, otec dvou krásných dcer, cestovatel, vášnivý motorkář, špička mezi fotografy motoristického sportu a především nezbytný český fotograf na legendárním maratonu Rallye Dakar.

Celý článek

Fotograf Petr Kozlík vypráví o tom, proč se zamiloval do focení a nestal se lékařem

Co si představíte pod pojmem nekonvenční fotografie? My rozhodně fotky Petra Kozlíka. Ať už se jedná o komerční pojetí, nebo ne. Petr do fotek vnáší pořádný kus sebe samého.

Celý článek

100 let módy - výstava v Los Angeles odhaluje nejlepší módní fotografie století

Muzeum v Los Angeles se rozhodlo vystavit fotografie související s módou z let 1911 - 2011.Jedná se o unikátní ukázku spolupráce módních návrhářů, fotografů a modelů.

Celý článek