dnes je 20.01.2021 a svátek má Ilona

DUBIK: nekonečná letní kolekce Ivy Burkertové

Přidat na Seznam.cz
Novou kolekci značky ODIVI pro sezónu SS 2014 zvanou DUBIK jsme mohli vůbec poprvé vidět 17. dubna v showroomu návrhářky.

V rámci akce proběhla módní přehlídka, netradičně přesunutá do venkovních prostor vnitřního traktu domu. Konec mola navíc zdobil zajímavý architektonický prvek v podobě kovové konstrukce, u které modelky různě pózovaly. Poté následoval VIP shopping a představena byla také nová kampaň talentovaného fashion fotografa Jana Grombiříka.

Inspirací pro vytvoření kolekce DUBIK byl návrhářce Ivě Burkertové motiv kruhu, který přesně vystihuje její podstatu – je koncem i začátkem a zároveň nekonečnem, jasným cílem i láskou v každém z nás.

Netradiční materiály a zajímavé střihy kompenzuje střídmá barevnost, jejíž základ představují tóny bílé a béžové. Minimalistické modely s oversized prvky kladou velký důraz na detail, časté je také vrstvení a neobvyklé kombinování.

 

 

Nejdiskutovanějším modelem večera byla určitě mohutná béžová sukně z pěny, která drží tvar za všech okolností. Ze stejného materiálu můžeme v nové kolekci ODIVI najít i šortky a kabátky. Vše doplňují jednoduché čistě bílé šaty a topy zdůrazňující ženskost a elegantní široké kalhoty s moderním vysokým pasem.

 

 

Veškeré modely i doplňky je možné zakoupit přímo na webu www.odivi.cz.

Fotogalerie: ODIVI SS 14 lookbook
Zdroje obrázků: ODIVI

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI KOLEKCE ODIVI IVA BURKETOVÁ ŠORTKY KABÁTY ŠATY TOPY ŽENSKOST ELEGANCE

Související články

Z ostudy kabát aneb ne všechny švy mají zůstat zašité

Koupili jste si právě nový kabát, oblek nebo třeba pouzdrovou sukni? Nemůžete se dočkat, až si tu nádheru poprvé oblečete a půjdete se v ní ukázat ven? Nezapomeňte na to, že některé střihově náročnější kusy oblečení mají kvůli ochraně spojené určité části k sobě a je na zákazníkovi, aby si je sám rozstřihl. Nechcete se přece připojit k té bohužel poměrně veliké populaci lidí, kteří už svým oblečením dávají najevo, jak jsou hloupí.

Celý článek

Co si obléci na Vánoce?

Do Štědrého dne zbývá už jen pár dní a vy stále přemýšlíte co na sebe? V dnešním článku naleznete potřebnou inspiraci. Nenechávejte vše na poslední chvíli, ať nejste ve stresu. Na Vánoce to musí každému slušet...

Celý článek

Módní návrhář Miroslav Bárta: Doba covidová mi dala možnost poznat své hranice, své plány a cíle

I přes složitou situaci využívá český návrhář Miroslav Bárta aktuální chvíle k nové tvorbě. Jedním z hlavních projektů je spolupráce s Unicef a kostýmy pro baletní umělce. Hlavně se však nevzdává, bojuje za svůj obor a těší se, až budeme všichni plně zpět na scéně.

Celý článek

Vplujme do zimních měsíců stylově s novou kolekcí s.Oliver

Nová kolekce německé módní značky s.Oliver je plná hřejivých a kvalitních kousků. Také stále hledáte ten pravý kabát? Pak máme pro vás skvělý tip.

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek

Podzimní dámská inspirace, která vás nadchne

Podzim. Pro někoho propršené období plné pochmurného počasí, pro jiného možnost vytáhnout oblíbený svetr a dovádět v listí. Každé roční období má něco do sebe a barevnost dodává to pravé kouzlo. Ale co na sebe?

Celý článek

Jak nosit letní kousky na podzim

Podzim o sobě už pomalu začíná dávat vědět a vy se musíte připravit na chladnější počasí. Nechcete schovávat letní šatník? Ani nemusíte, některé kousky skvěle poslouží i na podzim. Více se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

MBPFW: Vanda Janda předvedla dramatické siluety i hravé barvy

Poslední přehlídkový den pražského týdne módy předvedla svou kolekci i čerstvě třiadvacetiletá návrhářka Vanda Janda. Při vytváření kolekce se inspirovala divami, které ji nejvíce inspirují, a především pak svou babičkou Alicijou. 

Celý článek