dnes je 22.07.2019 a svátek má Magdaléna

Dům ze seriálu Big Little Lies si můžete na léto pronajmout

Přidat na Seznam.cz
Luxusní dům na pláži, ve kterém žila seriálová postava Madeline Martha Mackenzie, kterou ztvárnila herečka Reese Witherspoon, má sedm ložnic a osm koupelen. Nyní si ho můžete pronajmout.

Kromě dobré zprávy, že odstartovala druhá série komediálně dramatického Big Little Lies, v překladu Sedmilhářky, je skvělou zprávou i to, že si můžete jeden z hlavních domů, které jsou v jednotlivých dílech vidět, právě teď pronajmout. Nádherná plážová nemovitost vás zve, abyste zde strávili svoji letošní dovolenou.

Za noc zaplatíte mezi třemi a pěti tisíci dolary americkými, ale díky tomu si můžete vychutnat prostor ve stylu Cape Cod, který má sedm ložnic, osm koupelen a samozřejmě i výhled na oceán.

I když je dům seriálově zařazen do Monterey v Kalifornii, ve skutečnosti dům stojí v Malibu na Broad Beach, který je ovšem stejně tak kouzelným místem pro chvíle odpočinku. A rozhodně to není první seriálový dům, který se přes rok pronajímá. Prohlédněte si místo, kam se letos možná vydáte na dovolenou…

townandcountrymag.com

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DESIGN ZE SPOLEČNOSTI REESE WHITHERSPOON BIG LITTLE LIES SEDMILHÁŘKY DŮM NA PLÁŽI

Související články

Jaké nové módní knihy byste si neměli nechat ujít?

Módní knihy jsou skvělou inspirací. Pokud se i vy chcete něco nového dozvědět, ale zároveň se podívat na spoustu zajímavých fotografií, určitě investujte do některé z těchto knižních novinek. Zaručeně vás nadchnou tak, jako nás.

Celý článek

Představujeme vám chytré hodinky. Pojďte si s námi o jedny zasoutěžit!

Prémiová kolekce chytrých hodinek Armodd Candywatch vás zaujme krásným a módním designem, který má minimalistický řemínek a unikátní ciferník. Vyhrajte jedny takové hodiny právě vy!

Celý článek

Seriál Gossip girl (Super drbna) se vrací zpět!

Pro všechny milovnice módních seriálů, a především pro sledovatelky Super drbny, Gossip girl hlásí comeback! XOXO

Celý článek

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Brno otevře první Re-shop v Česku

Brno má velký náskok před ostatními českými městy v recyklaci odpadu. Dva projekty, Re-use a Retro-use, již nějakou chvíli fungují a myšlenkový maraton, tzv. hackathon, dal příležitost vzniku prvního Re-shopu. Neočekávejte žádný obyčejný blešák, ale místo plné kreativity a obchod s poklady.

Celý článek

Co nesmí chybět ve vaší plážové tašce?

Jednou z nejpopulárnějších chvil roku, na kterou se těší skoro celý svět, je dovolená u moře. Pokud ji máte ještě před sebou, nechte se inspirovat, jak efektivně se připravit k moři.

Celý článek