dnes je 27.05.2020 a svátek má Valdemar

Elegantní posilovací stroj slibuje úžasné výsledky a stačí jen 15 minut denně

Přidat na Seznam.cz
Nový koncept fitness studia v Londýně představil revoluční posilovací stroj s názvem Hodiny. Podle manuálu stačí jen pouhých 15 minut denně na tomto stroji a výsledky se dostaví za měsíc.

Luxusní prostředí šetřící čas

V dnešní uspěchané době, kdy máme sotva čas vypít si kávu, je opravdovým úspěchem zajít si v týdnu do posilovny. Vše však mění nový posilovací přístroj, který svou podobou a složitostí připomíná vnitřek hodinového strojku. Pro ty, kteří nemají příliš času nazbyt nebo nechtějí trávit v posilovně dlouhé hodiny, je to ideální pomocník. Nejmodernější systém je součástí posilovacího vybavení ve třech londýnských pobočkách zaměřujícího se na luxusní prostředí se super rychlým cvičebním programem. 

15 minut denně a přísná diety bez cukru

Propracovaný koncept fitness studia se věnuje zákazníkovi naplno: od prvního měření tuku, váhy, výšky až po osobní dietu. Součástí programu je také nutné vynechání cukru. Přísný režim nepovoluje na celé 4 týdny ani vařená rajčata, protože je v nich přirozený obsah cukru. Stanovená dieta na míru sedí každému podle potřeby, životního stylu a očekávaných výsledků. Spolu s 15 minutami denně na zázračném posilovacím zařízení zvaném Hodiny, se mají dostavit slibné výsledky. 

Jako doma, ale v luxusním provedení

S přítomností pohledného osobního trenéra je vždy zaručeno, že v prostorách luxusní posilovny nebudou nikdy více než 4 osoby. Trenér vypomůže s cvičením, informacemi a ještě klienta povzbuzuje k větším výkonům. 15 minut fitness je postaveno na krátkých vysoce intenzivních zátěžových cvicích. Zákazník pak odchází nepřetížený, osvěžený a jemně nabuzený. Systém pohybů na přístroji je zaměřen hlavně na partie kolem břicha, stehen a pozadí. V krátkém časovém úseku se ale procvičí celé tělo. Na klienty pak čeká elegantní kuchyně, luxusní obývák a další úžasné relaxační prostory. 

Zdroj; theclock.com, pinterest.com, vogue.co.uk

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA ZDRAVÍ A KRÁSA ZE SPOLEČNOSTI FITNESS POSILOVNA GYM THE CLOCK HODINY CVIČENÍ POSILOVÁNÍ 15 MINUT LONDÝN ANGLIE

Související články

Martina Marková radí jak na cvičení doma. Odhalila i své nejoblíbenější recepty

Pětkrát se stala mistryní ČR v tanci, byla označována jako nejhezčí tanečnice historie StarDance a založila svou firmu BodyHunters. To je úžasná Martina Marková, která si na nás udělala čas, i když neví kam dřív skočit. Odhalila nám své tipy a triky nejen ohledně cvičení ale také stravy
 

Celý článek

Profesionální péči o vlasy z pohodlí domova zvládnete sama

O vlasech se říká, že jsou korunou krásy a je to rozhodně pravda. Proto byste měla i do jejich úpravy investovat svůj čas a vhodný výběr vlasových pomocníků. Představíme vám tři, se kterými si vlasy vyžehlíte, natočíte i vysušíte jako profesionální kadeřník!

Celý článek

Bio okénko: Dekorativní kosmetika, která neškodí zdraví

Netoxická krása aneb kosmetika v souladu s přírodou jsou tím, co ženy v posledních letech čím dál více vyhledávají. I nás tento směr baví, proto přinášíme malé bio okénko do světa kvalitnější a pro zdraví sympatičtější kosmetiky.

Celý článek

Nejhezčí kosmetické produkty pro váš toaletní stolek

Pokud trávíme, podobně jako v těchto chvílích, více času doma, je přirozené, že chceme do domu vnést více radosti. A tak jistě spousta z nás začala s novou malbou, přestavěním nábytku, přesazením květin a vůbec s větší péčí o naše domovy. Jak ještě více zútulnit váš domov?

Celý článek

Jak nejlépe zamaskovat odrosty

Jak co nejlépe a nejrychleji zamaskovat odrosty bez velkých zásahů? A bohužel stále bez návštěvy vašeho kadeřníka? Máme pro vás několik jednoduchých tipů na účesy, které vám pomohou skrýt nežádoucí odrosty.

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Jak na domácí pedikúru

Se stále zavřenými salóny jsme museli spoustu péče o své tělo vzít do vlastních rukou, a to doslova. Jednou z těchto činností je i pedikúra. Máme pro vás několik tipů, jak rychle docílit krásných chodidel i z pohodlí domova.

Celý článek

Jak vybrat kvalitní dezinfekci vhodnou pro děti i pro citlivou kůži?

Antibakteriální či dezinfekční gely jsou běžnou součástí aktuálních dní. Jak ale rozeznat, jaká dezinfekce je kvalitním výrobkem splňujícím přísné požadavky a které výrobky viry při mytí rukou nezničí? Stejně tak nás zajímalo, které dezinfekce jsou vhodné pro citlivou kůži dětí i dospělých trpících kožními problémy.

Celý článek