dnes je 20.06.2019 a svátek má Květa

Elegantní posilovací stroj slibuje úžasné výsledky a stačí jen 15 minut denně

Přidat na Seznam.cz
Nový koncept fitness studia v Londýně představil revoluční posilovací stroj s názvem Hodiny. Podle manuálu stačí jen pouhých 15 minut denně na tomto stroji a výsledky se dostaví za měsíc.

Luxusní prostředí šetřící čas

V dnešní uspěchané době, kdy máme sotva čas vypít si kávu, je opravdovým úspěchem zajít si v týdnu do posilovny. Vše však mění nový posilovací přístroj, který svou podobou a složitostí připomíná vnitřek hodinového strojku. Pro ty, kteří nemají příliš času nazbyt nebo nechtějí trávit v posilovně dlouhé hodiny, je to ideální pomocník. Nejmodernější systém je součástí posilovacího vybavení ve třech londýnských pobočkách zaměřujícího se na luxusní prostředí se super rychlým cvičebním programem. 

15 minut denně a přísná diety bez cukru

Propracovaný koncept fitness studia se věnuje zákazníkovi naplno: od prvního měření tuku, váhy, výšky až po osobní dietu. Součástí programu je také nutné vynechání cukru. Přísný režim nepovoluje na celé 4 týdny ani vařená rajčata, protože je v nich přirozený obsah cukru. Stanovená dieta na míru sedí každému podle potřeby, životního stylu a očekávaných výsledků. Spolu s 15 minutami denně na zázračném posilovacím zařízení zvaném Hodiny, se mají dostavit slibné výsledky. 

Jako doma, ale v luxusním provedení

S přítomností pohledného osobního trenéra je vždy zaručeno, že v prostorách luxusní posilovny nebudou nikdy více než 4 osoby. Trenér vypomůže s cvičením, informacemi a ještě klienta povzbuzuje k větším výkonům. 15 minut fitness je postaveno na krátkých vysoce intenzivních zátěžových cvicích. Zákazník pak odchází nepřetížený, osvěžený a jemně nabuzený. Systém pohybů na přístroji je zaměřen hlavně na partie kolem břicha, stehen a pozadí. V krátkém časovém úseku se ale procvičí celé tělo. Na klienty pak čeká elegantní kuchyně, luxusní obývák a další úžasné relaxační prostory. 

Zdroj; theclock.com, pinterest.com, vogue.co.uk

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA ZDRAVÍ A KRÁSA ZE SPOLEČNOSTI FITNESS POSILOVNA GYM THE CLOCK HODINY CVIČENÍ POSILOVÁNÍ 15 MINUT LONDÝN ANGLIE

Související články

Dům ze seriálu Big Little Lies si můžete na léto pronajmout

Luxusní dům na pláži, ve kterém žila seriálová postava Madeline Martha Mackenzie, kterou ztvárnila herečka Reese Witherspoon, má sedm ložnic a osm koupelen. Nyní si ho můžete pronajmout.

Celý článek

Jak si správně vybrat líčení na svatbu? Čemu se vyhnout a co naopak vyzkoušet?

Každá nevěsta chce být ve svůj velký den tou nejkrásnější. Výběr vhodného líčení ale může být mnohdy složitější, než se zdá. Jak být sama sebou, cítit se ve slavnostním make-upu dobře a ještě vyniknout, vám poradí tento článek.

Celý článek

Chystáte se na Slovensko? Ubytujte se i v létě v Bešeňové, nebudete litovat!

Kdo by o Bešeňové neslyšel? Pramen energie v srdci Liptovského kraje vám dobije baterky a poskytne perfektní útočiště na pár dní volna. Přesvědčili jsme se o tom na vlastní kůži!

Celý článek

Cara Delevingne představuje Dior make-up v rošťáckém vzhledu

Modelka mnoha tváří a stylů, tak by se dala nazvat jedna z nejžádanějších ve svém oboru. Cara aktuálně představuje kosmetické vychytávky v konceptu s názvem „Be Dior“ pro korejskou mutaci časopisu Vogue.

Celý článek

Hana Jiřičková odráží slunečné léto na titulce PORTER Edit

Česká modelka je na titulní straně časopisu PORTER Edit k zulíbaní. Šarmantní francouzský styl a bezelstný holčičí úsměv plus sexy plavky jsou skvělým odrazem toho, co by nám letošní léto mělo přinést.

Celý článek

Berlínská móda je sexy

V hlavním městě našeho západního souseda se lidé ničeho nebojí. Nebojí se jiných kultur, kýče ani zanedbanosti. Může se stát, že nepoznáte rozdíl mezi bezdomovcem a mladíkem kráčejícím na přednášku na univerzitu. A úplně klidně okolo vás na kole projede úplně nahý člověk. A nikdo se neotočí.

Celý článek

POMELLATO A CHIARA FERRAGNI představují „POMELLATO SISTERHOOD INITIATIVE “

Pomellato - Chiara Ferragni - Cass Bird. To jsou tři pojmy, tři ikony, tři jména, která když se spojí, musí vzniknout něco velkolepého.

Celý článek

Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Vévodkyně ze Sussexu se minulou sobotu objevila poprvé po porodu na veřejnosti. Vyjela si v tradičním královském kočáře se svým manželem princem Harrym a vévodkyní z Cambridge Kate na každoroční ceremoniál, který oslavuje královniny narozeniny. Meghan byla velmi šik. 

Celý článek