dnes je 26.08.2019 a svátek má Luděk

Elegantní posilovací stroj slibuje úžasné výsledky a stačí jen 15 minut denně

Přidat na Seznam.cz
Nový koncept fitness studia v Londýně představil revoluční posilovací stroj s názvem Hodiny. Podle manuálu stačí jen pouhých 15 minut denně na tomto stroji a výsledky se dostaví za měsíc.

Luxusní prostředí šetřící čas

V dnešní uspěchané době, kdy máme sotva čas vypít si kávu, je opravdovým úspěchem zajít si v týdnu do posilovny. Vše však mění nový posilovací přístroj, který svou podobou a složitostí připomíná vnitřek hodinového strojku. Pro ty, kteří nemají příliš času nazbyt nebo nechtějí trávit v posilovně dlouhé hodiny, je to ideální pomocník. Nejmodernější systém je součástí posilovacího vybavení ve třech londýnských pobočkách zaměřujícího se na luxusní prostředí se super rychlým cvičebním programem. 

15 minut denně a přísná diety bez cukru

Propracovaný koncept fitness studia se věnuje zákazníkovi naplno: od prvního měření tuku, váhy, výšky až po osobní dietu. Součástí programu je také nutné vynechání cukru. Přísný režim nepovoluje na celé 4 týdny ani vařená rajčata, protože je v nich přirozený obsah cukru. Stanovená dieta na míru sedí každému podle potřeby, životního stylu a očekávaných výsledků. Spolu s 15 minutami denně na zázračném posilovacím zařízení zvaném Hodiny, se mají dostavit slibné výsledky. 

Jako doma, ale v luxusním provedení

S přítomností pohledného osobního trenéra je vždy zaručeno, že v prostorách luxusní posilovny nebudou nikdy více než 4 osoby. Trenér vypomůže s cvičením, informacemi a ještě klienta povzbuzuje k větším výkonům. 15 minut fitness je postaveno na krátkých vysoce intenzivních zátěžových cvicích. Zákazník pak odchází nepřetížený, osvěžený a jemně nabuzený. Systém pohybů na přístroji je zaměřen hlavně na partie kolem břicha, stehen a pozadí. V krátkém časovém úseku se ale procvičí celé tělo. Na klienty pak čeká elegantní kuchyně, luxusní obývák a další úžasné relaxační prostory. 

Zdroj; theclock.com, pinterest.com, vogue.co.uk

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA ZDRAVÍ A KRÁSA ZE SPOLEČNOSTI FITNESS POSILOVNA GYM THE CLOCK HODINY CVIČENÍ POSILOVÁNÍ 15 MINUT LONDÝN ANGLIE

Související články

Česká návrhářka Monika Mongol: Náš život je jako náhrdelník, který si sami navlékáme

Móda ji přitahovala již v dětství, stejně jako etnické kmeny. Zkušenosti z cest využila do svých kolekcí a typická je pro ni například její výšivka. Přečtěte si rozhovor s návrhářkou, jejíž cesta nebyla úplně klasická.

Celý článek

Zpěvačka Dua Lipa je tváří nejnovější vůně Libre od Yves Saint Laurent

Anglická zpěvačka Dua Lipa, známá písněmi New Rules či One Lie, se stala oficiální tváří nového unisexového parfému Libre od francouzské značky Yves Saint Laurent. Při té příležitosti se objevilo i několik propagujících snímků. 

Celý článek

Chanel zvažuje zrušení své Cruise show v Hong Kongu kvůli eskalujícím protestům

Před více než měsícem oznámila značka Chanel, že chystá speciální módní přehlídku Cruise 2020 v Hong Kongu. Přehlídka měla proběhnout 6. listopadu. Kvůli eskalujícím pouličním protestům však Chanel zvažuje, že přehlídku zruší.

Celý článek

Co jste nevěděli o Coco Chanel

Kdo by neznal geniální návrhářku, která předběhla svou dobu. Dala ženám nezávislost, sebevědomí i důležitost. Některá fakta však veřejnosti unikla. Pojďte se s námi podívat na 10 věcí, které jste nevěděli o Coco Chanel.

Celý článek

Disney objevuje mladé návrhářské talenty

Není Disney jako Disney. Zatímco nejslavnější kreslené pohádky tvoří profesionálové v Disney Productions, hrané disneyovské pohádky můžete zhlédnout na Broadwayi. Právě zde dali šanci mladým návrhářským talentům, aby ukázali svou fantazii.

Celý článek

The White Shirt Project ke vzpomínce na Karla Lagerfelda

Kolegové, přátelé, rodina a příznivci, letos zesnulého módního návrháře a kreativního ředitele Chanel Karla Lagerfelda, se rozhodli na jeho počest vytvořit unikátní MeziThe White Shirt Project. Mezi hlavními iniciátory projektu je spoustu hvězdných jmen.

Celý článek

Letní Letná byla odstartována, navštivte do konce prázdnin nový cirkus

Cirkus tak trošku jinak. Minulý týden odstartoval 16. ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná. Bohatý program plný nejenom divadelních představení si můžete užít každý den až do 1. září 2019.

Celý článek
Čištění pleti

Po této péči bude vaše pleť zářit

Nic nedodá sebevědomí ženě více než zdravá zářivá pleť bez nedokonalostí. Cesta není jen o pár kosmetických přípravcích, ale o každodenním pečujícím rituálu.

Celý článek