dnes je 03.06.2020 a svátek má Tamara

Eliška Tomková - ženská křehkost i odvaha

Přidat na Seznam.cz
Návrhářka Eliška Tomková, majitelka módní značky Elisha, nezapře snahu udělat každou ženu krásnou a sebevědomou, aniž by jí vnucovala módní diktát. 

„Módní trendy SS2016 evokují klid, harmonii a návrat k sobě samým,“ říká Eliška. V její aktuální kolekci vyjadřuje ještě větší odhodlání spojit klasiku a minimalismus, eleganci a luxus a podtrhnout je humorem. Extravagance se v kolekci objevuje jen jako drobná pikantnost. Není nosným tématem. Materiály jsou pouze nástrojem k dosažení komfortního pocitu z nošení, jsou tedy příjemné, poddajné, luxusní a krásné. „Neočekávejte nic agresivního a lesklého. Zůstává jen dokonalá rovnováha,“ dodává návrhářka, která má své zákaznice především ve Velkých Pavlovicích, Brně i Praze. 

 

V nové kolekci Elisha najdete celou paletu aktuálních barev od lilac gray přes odstín ledové kávy až po žlutou, barvu světla a štěstí, tentokrát ve verzi buttercup. V jarní kolekci rozkvetly krásné květinové potisky a nechybí ani posledních pár sezón tolik oblíbené široké kalhoty do půlky lýtek, tak zvané culottes.

 

Pokud se setkáte s touto sympatickou návrhářkou a jejím uměním osobně, může se stát, že z původního záměru koupit si jen tak něco nového na sebe, vznikne přátelství na celý život, kterým vás bude provázet ucelený a kombinovatelný šatník plný ženské módy, která dokonale dotvoří váš styl.

 

 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
ELIŠKA TOMKOVÁ ELISHA ČESKÁ MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JARNÍ KOLEKCE

Související články

JARNÍ KOLEKCE H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE

Poetická krása a cirkulární inovace. Heslo jarní kolekce H&M Conscious Exclusive. Využití udržitelných procesů a inovativní výroby zabalených do nádherných materiálů a ženských střihů.

Celý článek

Klára Nademlýnská v kolekci jaro / léto 2019 vsadila na různorodost a kombinovatelnost materiálů

Na první pohled nesourodá kolekce přináší hravou a jednoduše kombinovanou sérii jarních a letních kousků.

Celý článek

Herečku Kristýnu Janáčkovou jsme zastihli na focení nové kolekce Ivety Paulerové

Být v souladu s přírodou, vnímat sebe i své okolí, ctít ženskou krásu a být spokojená sama se sebou, to jsou hlavní motta sympatické herečky Kristýny Janáčkové.

Celý článek

Kolekce designérky Ivety Paulerové ukazuje, že mateřstvím nic nekončí

Mateřství a ženskost. To je hlavní téma nové módní kolekce české módní designérky Ivety Paulerové MOM2019.

Celý článek

Bohémský styl v podání Moniky Drápalové

Nádherná přehlídka plná inspirace a dechberoucích modelů byla k vidění na aktuálním designbloku v podání české návrhářky Moniky Drápalové.

Celý článek

Preciznost nese jméno ELISHA

Kvalita, klasická elegance s prvky extravagance, precizní zpracování – přesně taková je značka Elisha módní návrhářky Elišky Tomkové. 

Celý článek

ROZHOVOR s módní návrhářkou Annou Tejklovou

Modely designérky Anny Tejklové se nesou ve znamení výjimečnosti a originality. V rozhovoru nám prozradila, jak vznikají její ručně malované modely a tištěné autorské látky.

Celý článek

Jaká bude sezóna 2018-2019 návrhářky Ivety Paulerové?

Návrhářka Iveta Paulerová dělá svoji práci srdcem a snaží se do svých modelů předat ze sebe co nejvíce. 

Celý článek