dnes je 17.05.2021 a svátek má Aneta

Eliška Tomková - ženská křehkost i odvaha

Přidat na Seznam.cz
Návrhářka Eliška Tomková, majitelka módní značky Elisha, nezapře snahu udělat každou ženu krásnou a sebevědomou, aniž by jí vnucovala módní diktát. 

„Módní trendy SS2016 evokují klid, harmonii a návrat k sobě samým,“ říká Eliška. V její aktuální kolekci vyjadřuje ještě větší odhodlání spojit klasiku a minimalismus, eleganci a luxus a podtrhnout je humorem. Extravagance se v kolekci objevuje jen jako drobná pikantnost. Není nosným tématem. Materiály jsou pouze nástrojem k dosažení komfortního pocitu z nošení, jsou tedy příjemné, poddajné, luxusní a krásné. „Neočekávejte nic agresivního a lesklého. Zůstává jen dokonalá rovnováha,“ dodává návrhářka, která má své zákaznice především ve Velkých Pavlovicích, Brně i Praze. 

 

V nové kolekci Elisha najdete celou paletu aktuálních barev od lilac gray přes odstín ledové kávy až po žlutou, barvu světla a štěstí, tentokrát ve verzi buttercup. V jarní kolekci rozkvetly krásné květinové potisky a nechybí ani posledních pár sezón tolik oblíbené široké kalhoty do půlky lýtek, tak zvané culottes.

 

Pokud se setkáte s touto sympatickou návrhářkou a jejím uměním osobně, může se stát, že z původního záměru koupit si jen tak něco nového na sebe, vznikne přátelství na celý život, kterým vás bude provázet ucelený a kombinovatelný šatník plný ženské módy, která dokonale dotvoří váš styl.

 

 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
ELIŠKA TOMKOVÁ ELISHA ČESKÁ MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JARNÍ KOLEKCE

Související články

Talentovaná módní návrhářka Zuzana Osako představuje novou kolekci jaro/léto 2021

Tradice letos nejen v modré. Oděvní návrhářka a ilustrátorka prostě miluje český folklor a historii. Svou novou kolekci šatů tentokrát oživila o modrou barvu.

Celý článek

JARNÍ KOLEKCE H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE

Poetická krása a cirkulární inovace. Heslo jarní kolekce H&M Conscious Exclusive. Využití udržitelných procesů a inovativní výroby zabalených do nádherných materiálů a ženských střihů.

Celý článek

Klára Nademlýnská v kolekci jaro / léto 2019 vsadila na různorodost a kombinovatelnost materiálů

Na první pohled nesourodá kolekce přináší hravou a jednoduše kombinovanou sérii jarních a letních kousků.

Celý článek

Herečku Kristýnu Janáčkovou jsme zastihli na focení nové kolekce Ivety Paulerové

Být v souladu s přírodou, vnímat sebe i své okolí, ctít ženskou krásu a být spokojená sama se sebou, to jsou hlavní motta sympatické herečky Kristýny Janáčkové.

Celý článek

Kolekce designérky Ivety Paulerové ukazuje, že mateřstvím nic nekončí

Mateřství a ženskost. To je hlavní téma nové módní kolekce české módní designérky Ivety Paulerové MOM2019.

Celý článek

Bohémský styl v podání Moniky Drápalové

Nádherná přehlídka plná inspirace a dechberoucích modelů byla k vidění na aktuálním designbloku v podání české návrhářky Moniky Drápalové.

Celý článek

Preciznost nese jméno ELISHA

Kvalita, klasická elegance s prvky extravagance, precizní zpracování – přesně taková je značka Elisha módní návrhářky Elišky Tomkové. 

Celý článek

ROZHOVOR s módní návrhářkou Annou Tejklovou

Modely designérky Anny Tejklové se nesou ve znamení výjimečnosti a originality. V rozhovoru nám prozradila, jak vznikají její ručně malované modely a tištěné autorské látky.

Celý článek