dnes je 04.07.2020 a svátek má Prokop

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Přidat na Seznam.cz
Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Elsa Hosk miluje módu. Na svůj instagramový účet, kde ji sleduje přes pět milionů uživatelů, přidává rozmanité outfity. Nejraději kombinuje vintage s designerskými kousky. Mezi její nejoblíbenější části oblečení stále patří džíny, což byl i důvod, proč se rozhodla s touto značkou spolupracovat. Módní dům J. Brand byl uveden na losangeleský trh v roce 2005. Již od začátků dává důraz na kvalitní a ekologicky šetrné zpracování. Tato idea zaujala Elsku téměř okamžitě: „Byly to moje první značkové džíny, které jsem si v USA koupila,” řekla. 

Kolaborace obsahuje jedenáct kusů, včetně blejzrů a džínů. Vše bylo vytvořeno z recyklovaných materiálů s použitím nejmodernějších technologií.

S J. Brand mám dlouhodobý vztah a denimovou kolekci jsem s nimi chtěla vytvořit od samého počátku. Dali mi plnou kontrolu nad celým projektem, což pro mne byla mnohem větší zábava. Intenzivně jsem se podílela na všech jedenácti kusech. Jsem hrdá na to, že modré džíny z naší kolekce při výrobě spotřebovali o 90 % méně vody a na tkaniny jsme použili recyklovanou tkaninu.”

- Elsa Hosk

Kolekce #LittleJean by Elsa Hosk x J. Brand je k dostání na stránkách jbrandjeans.com a Net-a-Porter.com. Ceny se pohybují v rozmezí 220 až 1 150 euro. 

JBrandJeans.com, HarpersBazaar.com, FashionGoneRogue.com

Přidat na Seznam.cz
AKTUÁLNÍ MÓDA ZE SPOLEČNOSTI DÁMSKÁ KOLEKCE UDRŽITELNÁ MÓDA ELSA HOSK J. BRAND DŽÍNY

Související články

Erik Bartoš: Vyrábět poctivě, udržitelně a férově kvalitní produkty, je prostě náročný proces

První kolekce, která je zároveň jeho diplomovou prací, ho nejspíš vystřelila na velkou profesní dráhu. Využili jsme chvilky času, který nám designer Erik Bartoš věnoval a položili mu pár otázek.

Celý článek

Global fashion agenda vydala prohlášení, v němž píše, jak by měl být módní průmysl udržitelnější

Spolek s názvem Global Fashion Agenda se zabývá udržitelností v oblasti módního průmyslu. Každý rok vydává program, který by měl přispět ke zlepšení nejen pracovních podmínek v tomto odvětví ale také více zařadit udržitelnost do módního světa.

Celý článek

Symbolika v módě: politická prohlášení ve světě módy

Black lives matter! Love sees no colour! Girl power! People are People! Toto je jen pár politicky motivovaných prohlášení, které se v minulosti objevily na módních modelech velkých značek. Patří politická prohlášení do módy? A jak přistupovat k módnímu průmyslu jako prostředku symboliky?

Celý článek

Koronavirus stál značku Nike 790 milionů dolarů

Akcie Nike klesly za dobu karantény o 4 %. Po celém světě však vzrostl online prodej a oblíbená sportovní značka tak počítá s rychlým vyrovnáním celkové ztráty.

Celý článek

Proč zůstáváme v nefunkčním vztahu?

Nejspíše si každý z vás na vlastní kůži vyzkoušel, jaké je to mít nefungující vztah. Otázkou ale zůstává, proč z takového vztahu nemůžete odejít? Je na vině strach, samota nebo něco jiného?

Celý článek

Revoluční nano nátěry dokážou ochránit exteriér i interiér vašeho domu před viry a bakteriemi

Česká inovační firma FN NANO s.r.o. drží v ruce již dvanáct let recept na vysoce účinné protipandemické opatření -  fotokatalytické nano nátěry, které zaručují ochranu před mikroorganismy všeho typu. V současné době jsou tyto produkty nazývány doslova kladivem na koronavirus, jelikož dokážou váš dům ochránit i před ním.

Celý článek

Barbora Mottlová a Pepa Kůrka si užívali slunečný víkend na Lipně

Nejsledovanější pár českého showbyznysu zamířil o víkendu na Vodní nádrž Lipno. Bára Mottlová a Pepa Kůrka rozhodně nelenili, stihli toho za tři dny opravdu hodně. Projeli se lanovkou do koruny stromů, půjčili si člun, opalovali se na krásné pláži a mnoho dalšího.

Celý článek

Na konci června ožije Praha hudbou

Tolik očekávané období je tady! Kulturní půst pomalu končí a za pár dní se Praha rozezní v tónech hudebního pouličního festivalu. Praha Žije Hudbou proběhne ve dnech 25.až 27. června 2020.

Celý článek