dnes je 30.09.2022 a svátek má Jeroným

Emily Ratajkowski je tváří Kérastase. V nové kampani úplně září

Přidat na Seznam.cz
Emily Ratajkowski je tváří Kérastase. Na nových fotkách a videu z kampaně na vlasové produkty vypadá naprosto úchvatně!

Již začátkem roku byla představena spolupráce mezi francouzskou značkou Kérastase a 26letou modelkou a herečkou Emily Ratajkowski. V lednu se tato krásná bruneta stala jejich tváří a ambasadorkou. Před pár dny konečně vyšly první oficiální fotografie z nejnovější kampaně, a my si říkáme, že Emily a její vlasy snad opravdu nikdy nevypadaly líp. Černobílé fotografie, o které se postarali Inez & Vinoodh, jsou nesmírně čisté a dají krásně vyniknout vlasům. Nás baví všechny tři, líbí se nám, jak si na každé pohráli s jiným typem účesu, který vhodně podtrhli i stylingem. Rebelský look v cropped mikině v kombinaci s ofinkou a lehce navlněnými vlasy, nebo naopak velké objemné vlny dopadající na nahá ramena.

Emily je z této spolupráce šťastná, komentovala ji následujícími slovy: "Jsem nadšená a pyšná, že jsem byla vybrána, abych se stala ambasadorkou Kérastase. Vlasy jsou jednou z věcí, kterými se vyjadřuji, miluji ten pocit čistých, texturovaných, přirozených vlasů; velmi mi dodávají sebevědomí. Vlasy beru jako vyjádření vnitřní síly, nejsou pouze dekorací. Myslím, že to tak má asi každá žena. Podle mě vlasy neskutečně posilují ženství, ženám tak pomáhají definovat to, kým chtějí být. Proto si zaslouží tu nejlepší možnou péči."  Věříme, že žena, která ve vlasech cítí takovou sílu, je rozhodně nejvhodnější kandidátkou na ambasadorku jedné z největších vlasových značek.

fashiongonerogue.com, ellecanada.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY EMILY RATAJKOWSKI KÉRASTASE HAIRCARE

Související články

Když pleť volá SOS, dopřejte jí, co potřebuje

Ztrácí vaše pleť objem, je ochablá, unavená a dehydratovaná? Začínají se na vaší tváři objevovat vrásky? Pak se z vaší pleti vytrácí kyselina hyaluronová a dochází tak ke ztrátě pevnosti a pružnosti pleti a k ochabnutí kontur obličeje.

Celý článek

Připravte své vlasy na podzimní radovánky

Vrátily jste se z letní dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim dopřát zaslouženou péči.

Celý článek
Matrix vlasová kosmetika

PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU S MATRIX INSTACURE

Kdyby vlasy uměly mluvit, co by asi řekly? Pro všechny vlasy, které volají o pomoc, vytvořila značka Matrix speciální pečující vlasovou řadu Instacure.

Celý článek

Jak pečovat o kůži před i po tetování

Nechat se tetovat neznamená jen vyhledat nejlepší tetovací studio a konkrétního umělce. Měli byste se také zajímat o to, jak připravit vaši pokožku na tetování i jak ji ochránit po něm.

Celý článek

Emma Watson je tváří nové kampaně Prada, stejně tak režisérkou jejího krátkého filmu

Krásná herečka v pixie střihu zapózovala pro kampaň nafocenou k nové vůni módního domu Prada. Vzala si na starost i režii krátkého propagačního filmu. Flakon vůně je znovu plnitelný a má tvar trojúhelníku, symbolu italské značky.

Celý článek

Kalendář Pirelli na rok 2023 nafotilo 14 supermodelek

49. ročník projektu Pirelli bude obsahovat snímky pořízené australskou fotografkou Emmou Summerton a je zaměřený na 14 nejvýznamnějších hvězd z řad modelingu.

Celý článek

Petra Měchurová radí jak na to, aby si i vaše vlasy užily léto 

Horko, slunce, mořská sůl nebo chlorovaná voda – to vše jsou faktory, které na naše vlasy rozhodně nepůsobí blahodárně. A právě proto bychom o ně měly obzvláště v letních měsících dobře pečovat. Jak docílit toho, abychom na podzim nemusely zničené vlasy radikálně stříhat a nejen to, jsme se ptali přední české kadeřnice Petry Měchurové. 

Celý článek

Obličejová jóga je forma sebelásky, říká lektorka Andrea Doležalová

Když se řekne jóga, pravděpodobně si představíte základní ásánu, tedy tu zvláštní polohu, do které se jogíni rádi staví. My jsme se však dnes více zajímali o jógu obličejovou, která nám může dopřát opravdu výrazné omlazení a úbytek vrásek.

Celý článek