dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Energická show Jakuba Polanky, při které představil podzimní kolekci

Přidat na Seznam.cz
Nedělní večer ovládl Jakub Polanka spolu se svojí kolekcí pro Podzim/Zimu 2018-2019. Pro diváky si připravil netradiční energickou přehlídku.

Na přehlídku Jakuba Polanky se každou sezónu těší nejeden milovník módy. Podzimní MBPFW vynechal a spoustu lidí začalo řešit, jestli to je již natrvalo nebo jestli ho v dalších sezonách opět uvidí. I proto jsme se zaradovali, když jsme zjistili, že Jakub Polanka je opět v seznamu návrhářů. Nedělní večer tak patřil především jemu. 

Kdo by čekal, že na molo přijdou první modelky, ten byl na omylu. Jako první se ve dveřích objevil sám návrhář spolu s týmem vizážistů, dohromady pak vyrazili směrem ke schodišti. Po nich začaly přicházet modelky v čele s Janou Plodkovou, Olo Křížovou a Kate Vitamin. U schodiště se pak odehrávala menší performance, kdy byly modelky doupraveny a doličovány. To vše bylo komentováno samotným návrhářem. Celá kolekce představuje harmonické spojení sportovních a elegantních outfitů. Nechybí ani klasické modifikované kalhotové kostýmy a saka. Poměrně netradičně se v kolekci objevovaly výrazné barevné tóny. Polankovu klasickou indigo modrou tak nahradila žlutá, azurová modrá, růžová a tyrkysová.

PROŠÍVÁNÍ A KULATÁ RAMENA

Velmi výrazným prvkem byla oversized zakulacená ramena, která se v kolekci objevovala v různém provedení. Ať šlo o alá bombery s potiskem nebo prošívané kabáty a bundy. Právě kulatá ramena ve spojení s prošíváním vypadají naprosto skvěle. Naším favoritem je bunda přepásaná látkovým páskem.

DENIM A VESMÍRNÉ MOTIVY

Jedním z nejvýraznějších motivů kolekce je denim, který byl k vidění v různých provedeních. V té klasické podobě jsme ho mohli vidět například na sukních, v té batikované (připomínající vesmír, pak na džínových bundách a kalhotách). To bylo krásně propojeno s ostatními kousky, například s mikinou s vesmírným potiskem.

mbpfw.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI A PŘEHLÍDKY DOMÁCÍ TVORBA MBPFW JAKUB POLANKA PODZIM/ZIMA 2018-2019

Související články

EMAwomenswear se zabývá mimo jiné i nadměrnými velikostmi do č. 64

Alžběta Vlášková je devětadvacetiletá podnikatelka, která se díky své píli a řadě zkušenostem, jako módní návrhářka a oděvní technolog, rozhodla založit módní značku s dámskou konfekcí. A přesto, že ji pandemie na chvíli zpomalila, ve výsledku ji posunula o mnoho dál.  

Celý článek

Radost, lehkost a velkorysost vyobrazila v rámci své nové kolekce Liběna Rochová na MBPFW

Liběna Rochová během tradiční podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou kolekci s názvem Inside 23. Inspirovala se obrazem Petra Kvíčaly.

Celý článek

Jakub Polanka předvedl na pražském fashion weeku pořádnou bouři

STORM COMES je velmi úderný a přesný název kolekce, která byla včera k vidění v rámci Mercedes-Benz Prague fashion weeku. Jako vždy nám návrhář Jakub Polanka naložil velkou dávku elegantně extravagantní módy.

Celý článek

Limitovanou kolekci Mi fashion label si zamilují mimo jiné všichni skuteční snílci

Nejnovější kolekce oblíbené značky přináší fascinaci snem a podvědomím stejně jako touhou a svobodou. Všichni snílci zpozorněte, v této kolekci ambice mění realitu.

Celý článek

Lilia Khousnoutdinova představila kolekci inspirovanou cestami slovanskou mytologií

Značka Ecstatic Fashion v popředí s kreativní historičkou, dulou a mámou Lilií Khousnoutdinovou představila kolekci šatů a šperků z bhútánských látek.

Celý článek

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Česká značka LADA představuje módní refresh, který padne vám i této planetě

Módní značka LADA není žádným začátečníkem na trhu. Právě naopak. Pomalé módě se věnuje již pěknou řádku let a nyní se zaměřila i na funkční modely, které jsou antibakteriální.

Celý článek

Minikolekce s lučními květy od návrhářky Lucie Markové

Jaro jednoznačně volá po květinách, slunci i nové energii. To vše můžete načerpat společně s návrhářkou Lucií Markovou v její nové minikolekci.

Celý článek