dnes je 03.06.2020 a svátek má Tamara

Erika Příhodová představila kolekci ART plnou elegance se špetkou punku

Přidat na Seznam.cz
Kolekce nafocená v prostředí Národního divadla, které Erika Příhodová miluje, není vybrané náhodou. Samotné Národní divadlo bylo návrhářce velkou inspirací, která se odrazila nejenom v materiálech, ale také v elegantním zpracování.

Prvky, které Erika do svých kolekcí vnáší, jsou ty, které jsou jí upřímně blízké. Mezi nimi i originalita a odlišnost.

„Nedovedu si představit, že by za mnou přišla klientka s obrázkem vytisknutým z internetu a já bych měla přesně podle něj ušít model pro ní. Do svých kousků se vždy snažím vnést kus sebe, vymyslet vše tak, aby klientce šaty sedly co nejlépe, jak stylově, tak střihově a barevně. Nikdy ale nezapomínám být u navrhování sama sebou a v poslední době slýchávám častěji a častěji, že jsou kousky z mé dílny rozpoznatelné, a to je přesně to, co mě těší! Nezapadám do normální konfekce a o to mi jde!“ říká módní návrhářka Erika Příhodová.

Kromě svých představ vnímá Erika i přání zákaznic, vždy se však snaží respektovat originální pojetí, které vám zajistí, že nikdy nepotkáte ženu ve stejném nebo podobném kousku.

Aktuální kolekce s názvem ART je více elegantní, zaměřená na ženskost a jedinečnost každého z nás. Návrhářka v ní použila luxusní červený samet, černou plisovanou látku s lehkým šedým tylem a velmi zajímavě zapojila i detail krajky.

Foto kredit: Anna Kořínková Photography

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ČESKÁ NÁVRHÁŘKA ERIKA PŘÍHODOVÁ SAMET KRAJKA TYL

Související články

Fashion must have: Udržitelnost vládne červnu

Červen je měsícem barev, slunce a pohody. Také odvahy a hravosti. Ne jinak je tomu v módním a designovém světě. A jak to vše spojit s udržitelností? Snadno!

Celý článek

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Plavky nejenom pro štíhlé postavy aneb aktuální trendy na léto!

Plavky k létu jednoznačně patří a je jedno, jestli preferujete koupání na chatě u rybníka, na veřejném koupališti nebo u svého bazénu v pohodlí domova. Tak jako tak by vám neměly uniknout aktuální trendy v plavkách. Vybírali jsme ty, které jsou vhodné pro každou postavu!

Celý článek

Věrnostní program H&M konečně i v České republice

Věrnostní program Hello Member bude konečně i u nás. Dlouho očekávaná událost pro všechny, kteří milují módu značky H&M. Jak se stát členem a jaké výhody bude mít tento program?

Celý článek

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

Celý článek

Jak nejlépe zamaskovat odrosty

Jak co nejlépe a nejrychleji zamaskovat odrosty bez velkých zásahů? A bohužel stále bez návštěvy vašeho kadeřníka? Máme pro vás několik jednoduchých tipů na účesy, které vám pomohou skrýt nežádoucí odrosty.

Celý článek

Must have: květen ve znamení splynutí s přírodou

Tíhnete k přírodě? V těchto dnech možná víc než kdy dřív. My vlastně také, proto jsme květnová must have zahalili do roušky přirozené krásy a pohodlí.

Celý článek