dnes je 21.10.2019 a svátek má Brigita

Erika Příhodová představila kolekci ART plnou elegance se špetkou punku

Přidat na Seznam.cz
Kolekce nafocená v prostředí Národního divadla, které Erika Příhodová miluje, není vybrané náhodou. Samotné Národní divadlo bylo návrhářce velkou inspirací, která se odrazila nejenom v materiálech, ale také v elegantním zpracování.

Prvky, které Erika do svých kolekcí vnáší, jsou ty, které jsou jí upřímně blízké. Mezi nimi i originalita a odlišnost.

„Nedovedu si představit, že by za mnou přišla klientka s obrázkem vytisknutým z internetu a já bych měla přesně podle něj ušít model pro ní. Do svých kousků se vždy snažím vnést kus sebe, vymyslet vše tak, aby klientce šaty sedly co nejlépe, jak stylově, tak střihově a barevně. Nikdy ale nezapomínám být u navrhování sama sebou a v poslední době slýchávám častěji a častěji, že jsou kousky z mé dílny rozpoznatelné, a to je přesně to, co mě těší! Nezapadám do normální konfekce a o to mi jde!“ říká módní návrhářka Erika Příhodová.

Kromě svých představ vnímá Erika i přání zákaznic, vždy se však snaží respektovat originální pojetí, které vám zajistí, že nikdy nepotkáte ženu ve stejném nebo podobném kousku.

Aktuální kolekce s názvem ART je více elegantní, zaměřená na ženskost a jedinečnost každého z nás. Návrhářka v ní použila luxusní červený samet, černou plisovanou látku s lehkým šedým tylem a velmi zajímavě zapojila i detail krajky.

Foto kredit: Anna Kořínková Photography

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ČESKÁ NÁVRHÁŘKA ERIKA PŘÍHODOVÁ SAMET KRAJKA TYL

Související články

Martina Sáblíková ukázala své vytrénované tělo

I přes plně nabitý program, si česká krasobruslařka, trojnásobná olympijská vítězka Martina Sáblíková našla čas na to, aby nafotila nejnovější kolekci sportovní značky Under Armour.

Celý článek
Oscar de la Renta

5 let od úmrtí návrháře Oscara de la Renty: Uctěme jeho památku výběrem těch nejušlechtilejších rób

Dnes je tomu 5 let, co prohrál boj s rakovinou a opustil tento svět talentovaný módní návrhář, gentleman, vřelý člověk a miláček slavných dam Oscar de la Renta. Podívejte se s námi na ty nejkrásnější róby minulých let a zavzpomínejme tak na módního velikána.

Celý článek

Donald Trump při otevření nové továrny Louis Vuitton v Texasu

Prezident Spojených států amerických a král luxusu značky Louis Vuitton se potkali ve čtvrtek při příležitosti otevření nové továrny LVHM, která se zaměří na výrobu kabelek Louis Vuitton.

Celý článek

Módní dům Tod's jmenoval nového kreativního ředitele

Walter Chiapponi přichází od značky Bottega Veneta, kde pracoval pod bývalým tvůrčím ředitelem Tomasem Maierem. Nyní ho čeká lepší pozice u značky Tod's.

Celý článek

Iveta Paulerová představila svou novou kolekci s názvem Awakening

Podzim a zimu oslaví česká návrhářka ve znamení „probouzení“. Tak totiž nazvala svou nejnovější kolekci odrážející nejenom její módní tvorbu, ale také každodenní život. Celou kolekci představila návrhářka před pár dny v rámci módní přehlídky, kterou jsme si nenechali ujít.

Celý článek

Folklorní elegance je novou kolekcí značky Tradice

Pánský i dámský formální šatník inspirovaný folklorem přináší ve své nové kolekci návrhářka Zuzana Osako pod značkou Tradice.

Celý článek

Roláky vládnou podzimu i zimě. Milují je ženy i muži!

Podzim je oficiálně tu se vším všudy a s ním i sezóna milující roláky. Jestli si ještě pořád nejste úplně jistí, tento článek vás o tom rozhodně přesvědčí.

Celý článek

Vydejme se na západ se značkou Zara

Stejně tak učinila modelka Kris Grikaite, která je hlavní tváří podzimní kampaně Coat Collection. Ta se zaměřuje zejména na kabáty.

Celý článek