dnes je 11.08.2022 a svátek má Zuzana

Erika Příhodová představila kolekci ART plnou elegance se špetkou punku

Přidat na Seznam.cz
Kolekce nafocená v prostředí Národního divadla, které Erika Příhodová miluje, není vybrané náhodou. Samotné Národní divadlo bylo návrhářce velkou inspirací, která se odrazila nejenom v materiálech, ale také v elegantním zpracování.

Prvky, které Erika do svých kolekcí vnáší, jsou ty, které jsou jí upřímně blízké. Mezi nimi i originalita a odlišnost.

„Nedovedu si představit, že by za mnou přišla klientka s obrázkem vytisknutým z internetu a já bych měla přesně podle něj ušít model pro ní. Do svých kousků se vždy snažím vnést kus sebe, vymyslet vše tak, aby klientce šaty sedly co nejlépe, jak stylově, tak střihově a barevně. Nikdy ale nezapomínám být u navrhování sama sebou a v poslední době slýchávám častěji a častěji, že jsou kousky z mé dílny rozpoznatelné, a to je přesně to, co mě těší! Nezapadám do normální konfekce a o to mi jde!“ říká módní návrhářka Erika Příhodová.

Kromě svých představ vnímá Erika i přání zákaznic, vždy se však snaží respektovat originální pojetí, které vám zajistí, že nikdy nepotkáte ženu ve stejném nebo podobném kousku.

Aktuální kolekce s názvem ART je více elegantní, zaměřená na ženskost a jedinečnost každého z nás. Návrhářka v ní použila luxusní červený samet, černou plisovanou látku s lehkým šedým tylem a velmi zajímavě zapojila i detail krajky.

Foto kredit: Anna Kořínková Photography

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ČESKÁ NÁVRHÁŘKA ERIKA PŘÍHODOVÁ SAMET KRAJKA TYL

Související články

Stvořena pro ženu

Jemná krajka a smyslná výšivka nás zdobí už pár staletí. Krajky a výšivky jsou obrazy snů, fantazie a touhy.

Celý článek

Jane Fonda a JaQuel Knight vyzívají s novou sportovní značkou H&M MOVE celý svět k pohybu!

Společnost H&M si dala nový cíl, rozhýbat celý svět. Proto dnes celosvětově uvádí na trh svou novou značku H&M MOVE. Po jejím boku stojí i dvě americké hvězdy Jane Fonda a JaQuel Knight.

Celý článek
LV tenisky

LOUIS VUITON PŘEDSTAVUJE NOVOU VERZI IKONICKÝCH TENISEK

Louis Vuitton představuje novou verzi ikonických tenisek LV Trainer, které posouvají koncept udržitelnosti na zcela novou úroveň. 

Celý článek

Vše, co byste měli vědět o zvonáčích

Existují módní kousky, které si budeme vždy spojovat s určitou dobou. Ne jinak je tomu u širokých nohavic neboli zvonáčů. Kde se tento styl vlastně vzal a proč?

Celý článek

Basic trička jsou must-have každého udržitelného šatníku

Patří mezi nepostradatelné a univerzální kousky, nejlépe v černé nebo bílé barvě a bez potisku. Hodí se k džínům, sukním nebo šortkám. Podívejte se na inspiraci, jak je nosit.

Celý článek

Svět fantazie a drzý humor spojuje Mimoně se značkou Levi’s

Chaotická skupinka malých žlutých mimoňů se v kinech právě teď pyšní svým novým filmem, který je zasazený do 70. let. Značka Levi’s se rozhodla tuto premiéru oslavit po mimoňovsku.

Celý článek
Vans obuv

VANS A PRETTY GUARDIAN SAILOR MOON VZDÁVÁ HOLD POPULÁRNÍMU ANIME

Vans a populární anime Pretty Guardian Sailor Moon představují společnou čtyřdílnou kolekci oslavující lásku a přátelství. 

Celý článek

Columbia přináší pohodovou kolekci oblečení na cesty a dobrodružný život ve vanu nebo kempu

Akční léto plné cest, dobrodružství a objevování krás pobytu v přírodě s přáteli či rodinou je rok od roku populárnější. Značka Columbia proto přináší ucelenou kolekci Camplife, díky které si užijete každý moment navzdory náladám počasí.  

Celý článek