dnes je 26.07.2021 a svátek má Anna

Fashion Days by Dominika na DESIGN WEEK

Přidat na Seznam.cz
VIDEO: V pátek jsem byla s týmem mody.cz na Prague design week. A čerpám z tohoto odpoledne do teď. :-) 

Znáte film How to Lose a Guy in 10 days? Hlavní postava filmu Andie, je novinářka píšící pro módní magazín. Její ambice jsou však mnohem vyšší a ráda by do svých článků zařadila také hlubší témata než nové trendy podzim/zima 2016.  Jenže cíleného čtenáře bohužel hladomor v Africe a politická situace v Sýrii nikterak nezajímá. Mé okénko se jmenuje Fashion days by Dominika. Proto by bylo vhodné psát o módě. A vážnějšími tématy se zabývat… no, prostě jinde.

Tak tedy!! V pátek jsem byla s týmem mody.cz na Prague design week. A čerpám z tohoto odpoledne do teď. Bylo tak milé, že bych si ho klidně hned velmi ráda zopákla. Bylo velké teplo a během poledne si člověk zahrával s myšlenkou, zda se počasí po svém temnějším období stálých plískanic nespletlo a neskočilo rovnou do horkého léta. Pro mě za mě klidně!! Přestože nám ledovce tají, já chci u nás teplo celoročně. Zpět k mladým designérům a umělcům tvořící mě obohacující doplňky.

 

Znáte yogou inspirované šperky Mooyyy? Ne? Jejich nový gumičko-náramek s perličkami ze semen posvátného stromu Rudraksha je tak krásný, že vybrat si z nabídky barevných kombinach, byl pro mě půl hodinový nadlidský oříšek. Teď se vážení pyšním ve vlasech červenou variantou a miluji ji. Nebo co třeba skvělé pratelné pytlíčky na ,,cokoliv,, od toskánských sester UASHMAMA. A nebo spirituální závěsné krystaly SIN THE SYS. Prostě každý alternativní tvor či tvor milující mladé talentované umělce si musel přijít na své. Jo a vytvořila jsem si svůj vlastní motiv na ponožky.

Budou to indiánské ponožky na léto! 


Přidat na Seznam.cz
DOMINIKA BÝMOVÁ FASHION DAYS BY DOMINIKA PRAGUE DESIGN WEEK

Související články

Tipy na dárky pro maminky

Vánoční tipy na dárky pro maminky aneb Vykouzlete úsměv na tváři těm nejmilovanějším

Jsou starostlivé, pečující, podporující, milující a krásné. Maminky. Jedny z nejdůležitějších osob v našem životě. Dokažte jim, jak vám na nich záleží a vytvořte jim v tom nejkrásnějším období v roce úsměv na tváři.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová představila další šetrnou kolekci White Sage

Láska k přírodě, touha po oblečení, které má duši, schopnost kombinovat, vrstvit a upravovat, než oblečení nahradíme novým, to vše je jejím motorem pro vytváření smysluplného a nadčasového oblečení.

Celý článek

Herečka Lívia Bielovič je tváří módního domu F. designers: Store & Atelier

Oblíbená slovenská herečka zejména zahraničních produkcí je nově i módní ikonou. S radostí se stala tváří originálních kolekcí v concept store F. designers.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Andělé mezi námi

Předvánoční čas přiměje mnoho lidí přemýšlet nad pomocí druhým. Mezi běháním v uličkách supermarketů sem tam vhodí bankovku do plastové krabice s polepkou nějaké známé organizace.

Celý článek

Opulentnost s nádechem dekadence

Tak jsme se zase jednou vydaly na módní cestu. Nebo cestu za módou. Nebyla to cesta dlouhá a já se na ni těšila už nějaký čas. 

Celý článek

Konec amerického putování!

Lousianě dáváme smutné sbohem a přesouváme se dál po krásách jihu severní Ameriky. Přesněji do Houstonu v Texasu.

Celý článek

Rituals of beauty

Všechny to známe a alespoň jeden den v týdnu věnujeme nějakému tomu pěstícímu rituálu, který nás udržuje stále mladé a krásné. Někdy je však potřeba tuto revizní kůru vztáhnout i na životu důležitější procedury.

Celý článek