dnes je 10.08.2020 a svátek má Vavřinec

Fashion must have: Srpen provází láska

Přidat na Seznam.cz
Srpen je vrcholem letní sezóny, užíváme si ho všemi doušky, nosíme výstřední outfity, prožíváme lásku napříč všemi kontinenty a objevujeme nová zákoutí České republiky. Láka je ve vzduchu!

zdroj: @sorayabakhtiar

Své o tom ví francouzský módní dům Dior, který svou novou kolekci zahalil do červené a bílé barvy. Doplňky v podobě kabelek, šperků, slunečních brýlí i bot můžete vynést na oslavu festivalu Oixi, který možná spíše znáte jako čínský den svatého Valentýna, který připadá na 25. srpna.

Dior slaví lásku, sentiment i dědictví a my jsme se rozhodli, oslavit to společně s ním. Proto i naše módní must have pro srpen jsou ve znamení lásky, červené, bílé a vrcholu léta jako takového. Inspirujte se na bílo-červené kombinace, uvidíte, že vám vezmou dech!

Přívěsek Preciosa 1 495 Kč, Plavky La Femme MiMi 4 590 Kč, Sluneční brýle Dior, Kabelka Dior, Páskové sandály Tamaris 1 420 Kč, Šaty Needle & Thread 11 040 Kč

 

zdroj:@darjabarannik

 

zdroj: @thatsaleaf

 

zdroj: @marenschia

 

zdroj: @jessalizzi

 

zdroj: @littleblackboots

 

zdroj: @bettinalooney

 

zdroj: @thesilksneaker

 

zdroj: @noore

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA FASHION MUST HAVE DIOR LA FEMME MIMI TAMARIS PRECIOSA

Související články

Módní dům Dior se nechává vézt láskou

Luxusní francouzský módní dům zveřejnil svou novou kolekci hned po odprezentování kolekce Cruise 2021. Kolekce DIORAMOUR přináší nové zpracování klasických módních kousků, zejména doplňků zahalených láskou.

Celý článek

Typologie barev, které barvy vám sednout nejvíce

Vyznáte se v typologii barev? Není to nic složitého, a pokud pochopíte základní princip, tak zjistíte, jaké barvy vám nejvíce sluší a proč. Jak už řekla Coco Chanel: „Pokud je žena špatně oblečená, všimnete si jejích šatů, pokud je oblečená skvěle, všimnete si jí.“

Celý článek

Šárka Strnadová a její nová kolekce: BABY OR LADY

Česká designérka Šárka Strnadová nyní přichází se svou kolekcí BABY OR LADY. Je nabitá tradicí a ženskou silou bez rozdílu věku nebo tělesných proporcí. Za nás se jedná o symbol tohoto léta.

Celý článek

Letní láska je ta lněná

Teplé dny přicházejí a s nimi i letní outfity z materiálů, které nám slibují zabezpečit v létě dokonalý komfort. Lehké rozevláté šaty, sukně, halenky a kalhoty k létu neodmyslitelně patří. K nejlepším materiálům na léto jednoznačně řadíme len!

Celý článek

Česká značka Circlle představuje etické plavky z recyklovaných plastů

Toužíte-li na českém trhu najít udržitelné, etické a zároveň estetické plavky, nebudete mít snadnou práci. My jsme to za vás udělali a představujeme kolekci From Ocean To Ocean.

Celý článek

Teplákové šortky - patří ještě vůbec do vašeho šatníku?

Uvažovala jste někdy nad tím, že byste si své oblíbené teplákové šortky vzala jinam než na zahradní párty u kamarádky? Například do práce v kanceláři? A je to vůbec možné? Prozkoumali jsme pro vás, kam až sahají hranice teplákových šortek.

Celý článek

Tankini: Plavky nejen pro dámy s křivkami

Tankini - trend léta pro ženy, které se nerady odhalují až na dřeň, ale také pro milovnice barev a nápaditých střihů. Tankini se letos na pláži prosazují i přes všechny překážky, které skýtají letní dovolené. Naše redakce pro vás proto připravila několik tipů, jak na tankini.

Celý článek

Žlutá k létu jednoznačně patří! Naučte se ji nosit i správně kombinovat

Žlutá barva znamená optimismus, smích a štěstí. Přináší nám radost a světlo do našeho šatníku. I když se může zdát příliš odvážná a výrazná, když se jí naučíte správně kombinovat, velmi rychle si ji zamilujete a už ji ze své skříně nedovolíte odejít.

Celý článek