dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Fashion Week ještě jednou s Vanessou

Přidat na Seznam.cz
Fashion Week není přece ještě tak stará událost, aby se nedalo ještě zpětně reagovat. 

Dnes jsem si pro Moda.cz připravila outfit z 2. dne MBPFW – tedy soboty. V předchozím článku jste mohli vidět můj all grey outfit. Druhý den na MBPFW jsem zvolila stejný koncept, ale jinou barvu. Zvolila jsem all blue outfit.

Myslím si, že ani není třeba toho psát nějak mnoho. Fotky mluví samy za sebe. Streetstyle účastníků byl originální a nápaditý! Celá atmosféra týdne módy se mi velmi líbila, ale nechtěla bych se opakovat. O mých dojmech už jsem psala minule.

 Tady máte malou ochutnávku módy z ulic + VIP přehlídku Martiny Špetlové
 
 
Přidat na Seznam.cz
VANESS LOVES YOU MBPFW 2016 STREET STYLE MARTINA ŠPETLOVÁ

Související články

Černé legíny nejen do posilovny

Černé legíny jsou již delší dobu módním světem vyzdvihovány. Pokud jde o jejich nošení, jako součást skutečného outfitu (ne, nemluvíme zde o cvičení jógy), buď je milujete, nebo ne. 

Celý článek

Velký návrat UGG boots a rovnou i s novou tváří kampaně

Rok 2022 bude ve znamení velkých návratů. Tím prvním jsou boty značky UGG. Tentokrát ovšem v "mini" verzi a s novou tváří kampaně. Tou nemůže být nikdo jiný než ikonická Cher.

Celý článek

Vetements představuje novou originální značku VTMNTS

Minulý měsíc společnost Vetements oznámila, že brzy prozradí svůj tajný projekt. Nová značka je určena pro všechna pohlaví a je silně ovlivněna tradičním pánským stylem. Nemá žádné logo, ale originální čárový kód!

Celý článek

Shackets. Košile nebo bunda? Jarní nezbytnost vašeho šatníku

Shackets je jedním z posledních trendů, který pohltil sociální sítě, ale také ulice všech velkých metropolí. Nechte se inspirovat a na jaro si pořiďte podobný kousek.

Celý článek

Propracovaný střih a základní barvy. Tak vypadá nová kolekce značky Högl.

Jaro je ve vzduchu a s ním i snění o nových botách. Tohle my ženy umíme. S novou sezónou si přejeme i nové střevíčky. Jaké by nám letos rozhodně neměly chybět?

Celý článek

5 věcí, které nesmí chybět ve vašem jarním šatníku

S něčím starým se rozloučíme a něco nového přivítáme - tentokrát v našem šatníku. Jaké kousky si pořídit na letošní jaro?

 

Celý článek

Pařížský týden módy v ulicích metropole

Pařížský týden módy bez módy. Nepředstavitelné! A i když se většina módních přehlídek přesunula do online světa, přesto v ulicích byla k vidění spousta inspirace.

Celý článek

Boty roku 2021: Loafers. Kde najít ty pravé a jak je kombinovat? 

Jestli by vám letos neměl chybět jeden pár bot - jsou to jistě loafers. Loafers jsou totiž boty roku 2021. Kde najít ty pravé a jak je kombinovat? 

Celý článek