dnes je 18.11.2019 a svátek má Romana

Finalisté soutěže PURE MODEL 2019 zabojují o kontrakt za více jak jeden a půl milionu korun

Přidat na Seznam.cz
Česká Miss roku 2016, Andrea Bezděková je ambasadorkou modelingové soutěže a provází tak v rámci castingů všechny účastníky, kteří se mohou stát budoucími TOP modelkami a modely.

„Jako ambasadorka soutěže provádím soutěžící modelingovou soutěží od začátku až do konce. Jezdila jsem na castingy a byla jsem součástí týmu, který rozhodoval o postupu soutěžících. Nyní se s nimi budu účastnit workshopů a příprav na finále,“ uvádí modelka, která cesty do zahraničí omezila a nyní pracuje převážně v České republice.

Finalisté soutěže PURE MODEL 2019 se na podzim utkají v rámci finálového galavečera o přízeň světových modelingových agentů a kontrakt za více jak milion korun. Semifinále proběhlo v pražském hotelu Augustine a provázela ho, jak jinak než Andrea Bezděková.

Jaký typ modelů upřednostňuje sama ambasadorka soutěže? „Je to dost individuální. Baví mě, když se na první pohled člověk něčím liší, ať už jsou to oči, vlasy, barva pleti nebo třeba specifické rysy v obličeji. Důležité jsou jejich míry a výška, někdy narazíme na krásnou a zajímavou tvář, ale bohužel nemá dostačující výšku. Další výhodou je určitě také zdravý stav pleti a vlasů.“

Lonští vítězové Anna Brodecká a Oliver Průcha již pár měsíců od finále soutěže bodují na poli světového modelingu, stejně tak i někteří z finalistů jako Bára Fialová, která se před pár dny stala jednou z tváří módní přehlídky Gucci Cruise 2020 v Římě, o čemž jsme vám také psali.

S letošním výběrem finalistů je majitel modelingové agentury PURE MODEL Management Roman Holárek velmi spokojený: „Musím přiznat, že jsem nečekal tak velký zájem o účast z řady soutěžících. Jsem rád, že mladí lidé vnímají naši soutěž jako bránu do světového modelingu a důvěřují nám. Letošní finalisty čekají 3 měsíce intenzivní přípravy na finálový galavečer, kde odborná porota složena ze zástupců nejprestižnějších světových agentur vybere jednu vítězku a jednoho vítěze.“

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI PURE MODEL PURE MODEL 2019 ANDREA BEZDĚKOVÁ ČESKÉ MODELKY MODELOVÉ MODELOVÉ A MODELKY MODELINGOVÁ SOUTĚŽ

Související články

Mariana Prachařová se zasnila, co by bylo, kdyby nebyla revoluce

I když dobu před revolucí nezažila, uvědomuje si Mariana Prachařová, jak důležité pro nás toto období bylo, je a stále bude. A proto se společně s make-up artistkou a fotografkou Kateřinou Koki Mlejnkovou zamyslela nad tím, jaké by to bylo, kdyby revoluce neproběhla…

Celý článek

Herec Pavel Liška se stal tváří Jedinečného kalendáře. Kdo z dalších celebrit je jeho součástí?

V příštím životě by chtěl být Pavel Liška, jak jinak než liškou. Jeho herecký kolega Vašek Neužil by zvolil život orangutana, zatímco Erika Stárková by chtěla být ptákem nebo mořskou pannou.

Celý článek

Simona Krainová a Karolína Kurková se potkaly v supermarketu v Miami

Jak se říká, svět je malý. To si potvrdily i dvě TOP modelky Simona Krainová a Karolína Kurková, když se potkaly při nákupu pečiva na dovolené v Miami. Jsou to dva dny, kdy se vrátily, ale zážitky si ponesou celý život.

Celý článek

Britská královna Alžběta II. bojuje za módu bez zvířecí kožešiny

Téma udržitelné módy dorazilo i do Buckinghamského paláce. Královna Alžběta II. se rozhodla zasadit o udržitelnou módu, konkrétně bojuje za konec zvířecím kožešinám. 

Celý článek

Při otevření nového showroomu Zalando nechyběly známé tváře

Aňa Geislerová se sestrou Ester, Taťána Gregor Brzobohatá, Nikol Moravcová, Michaela Štoudková a mnoho dalších tváří českého showbyznysu si nenechaly ujít jedinečnou příležitost slavnostního otevření pražského showroomu Zalando.

Celý článek

Obchodní válka mezi Čínou a USA nutí módní společnosti přesouvat výrobu

Obchodní válka mezi Čínou a USA eskaluje a ačkoli se rétorika ze strany amerického prezidenta Donalda Trumpa mění, panika na trhu zůstává. Některé společnosti přesouvají svou výrobu a nejistota v dalším průběhu stoupá.

Celý článek

Značka Marks&Spencer se ve finančních potížích obává nejhoršího

M&S je jedním z nejznámějších retailerů ve Velké Británii. Své pobočky má po celé Evropě. V druhé polovině letošního roku však společnost zažívá nečekaný propad, její akcie klesly o 36 % a nedaří se ani tržbám, zisk totiž klesl až o 17 %. Blíží se konec M&S?

Celý článek

Kate Middleton pravděpodobně chystá spolupráci na vlastním TV pořadu

Tento týden se Kate Middleton setkala s generálním ředitelem BBC, Tonym Hallem, v Londýně. Obě strany však důvod setkání v tuto chvíli tají.

Celý článek