dnes je 20.10.2021 a svátek má Vendelín

Fotbalista Jan Sýkora rozjíždí svou oděvní značku BYJS

Přidat na Seznam.cz
Český fotbalový záložník a reprezentant Jan Sýkora vstupuje do světa módy. Se svou značkou BYJS by chtěl prorazit nejen v České republice, ale i ve světě.

Spojení dvou světů fotbalu a módy je podle sympatického fotbalisty ve světě běžnější než tady u nás v České republice.

„Když se člověk podívá do světa, řekl bych, že tyhle dvě odvětví k sobě mají hodně blízko. Myslím si, že my tady v Česku jsme v tomhle ještě trochu konzervativní a nejsme na takové věci zvyklí. Spousta lidí na to kouká skepticky a věří, že když hrajete například fotbal, měl byste se věnovat jen jemu a nic jiného netvořit."

Jan Sýkora tento názor však nesdílí. K módě měl vždy blízko a myšlenku na vlastní brand měl v hlavě už delší dobu. Do velkého projektu se však nechtěl díky své vytíženosti pouštět sám.

„Minulý rok na jaře jsem potkal kamaráda z Liberce. Slovo dalo slovo a my se domluvili, že to uděláme," popisuje Sýkora začátky značky.

Cesta za módním úspěchem není však jednoduchá, a toho si je vědom. „První rok se chceme pomalu dostat do podvědomí lidí. Chceme vybudovat značku na pevných základech, proto na nic nechvátáme a víme, že všechno má svůj čas."

Svou inspiraci nachází právě na internetu a sociálních sítích. „Náš cíl je udělat značku, která bude známá po celém světě. Nejen u nás."

BYJS je tvořena spíše jako merchandising, který si zakládá na kvalitních produktech.Když si zákazník koupí věc, chceme, aby s ní byl spokojený nejen v daný moment, ale i za půl roku. Podle recenzí, které se k nám dostávají, musím říct, že lidem se provedení a materiály moc líbí."

V nabídce, kterou lze najít na e-shopu Jana Sýkory, si na své přijdou jak dámy, tak i pánové. První kolekce už je venku a nabízí trička, mikiny, šusťákové bundy ale i doplňky s logem nebo například toaletní tašku pro pány, která v posledních letech nabývá na oblíbenosti právě v komunitě fotbalistů.

„Naši cíloví zákazníci jsou především mladí lidé. Avšak věříme, že má značka větší šanci dostat se do širší veřejnosti právě přes fotbalovou komunitu. V tomhle jsou to určitě plusové body, ve spojení módy a fotbalu."

Zdroj foto: Instagram @byjs_official, byjs.cz

Přidat na Seznam.cz
AKTUÁLNĚ MÓDNÍ NOVINKY MÓDNÍ ZNAČKA MERCH FOTBAL JAN SÝKORA BYJS NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA

Související články

České oděvní duo SegraSegra přináší unikátní pánskou kolekci z nepromokavé džínoviny

Dagmar a Eliška Mertovy přichází s novinkou – nepromokavou džínovinou, ze které šijí bundy, klasické kalhoty, ale i kraťasy na kolo. Kromě funkčnosti a nadčasovosti splňuje nová kolekce ještě další aspekt, který je pro tuto značku klíčový, udržitelnost.

Celý článek

“Žádný drama” je oslavou 1. výročí Pre-owned kategorie Zalando

Kampaň oslavuje nejen roční výročí existence možnosti vyměňovat oblečení z druhé ruky za kredit na Zalando, ale také jednoduchost, se kterou uživatelé mohou vyhledávat a vyměňovat svoje oblečení a zpestřit si šatník jedinečnými poklady.

Celý článek

Barvy, vzory a střihy, které vládnou podzimu 2021

Klesající teplota na teploměru jasně hlásí, jaké období přichází. Jestli v šatníku ještě nemáte aktuální podzimní a zimní trendy, na tyhle čtyři byste se měla zaměřit.

Celý článek

Podzimní kolekce H&M na vlně trendy outdoorového oblečení

Podzimní kolekce H&M Fall Fashion 2021 je trendy a plná barev, ale zároveň v sobě nese praktické prvky outdoorového oblečení. Ideální záležitost pro chladnější a nepříznivé počasí.

Celý článek

Fashion must have: Splyňte v říjnu s přírodou

Cítíte tu vůni ve vzduchu? Blíží se podzim a s ním nespočet nádherně zbarvených stromů. Tohle období miluje většina lidí na světě. Ať už mezi ně patříte nebo ne, zkuste se s přírodou sladit a prožít tak tento měsíc v nekonečné pohodě.

Celý článek

Nesmrtelné braletky pro menší i větší poprsí

Výběr spodního prádla je pro někoho opravdu složitý. Moc vyztužené, málo vyztužené, špatný tvar nebo žádná opora. Jak si jen vybrat tu správnou…

Celý článek

Malá česká manufaktura s velkým srdcem vyniká jedinečnými pletenými kousky

Láska k vlně dává možnost vzniknout produktům, které si zamilujete napříč celým rokem. Tím se rozhodně řídí Kateřina Petrová se svou značkou La Stella.

Celý článek

H&M SPOLUPRACUJE S MÓDNÍ IKONOU IRIS APFEL K OSLAVĚ 100 LET ŽIVOTA PLNÉHO STYLU A INSPIRACE

Inspirativní žena Iris Apfel je na žebříčku popularity již celá desetiletí. Nyní se přidala ke značce H&M, aby vytvořily jedinečnou kolekci.

Celý článek