dnes je 08.04.2020 a svátek má Ema

Fotbalista Jan Sýkora rozjíždí svou oděvní značku BYJS

Přidat na Seznam.cz
Český fotbalový záložník a reprezentant Jan Sýkora vstupuje do světa módy. Se svou značkou BYJS by chtěl prorazit nejen v České republice, ale i ve světě.

Spojení dvou světů fotbalu a módy je podle sympatického fotbalisty ve světě běžnější než tady u nás v České republice.

„Když se člověk podívá do světa, řekl bych, že tyhle dvě odvětví k sobě mají hodně blízko. Myslím si, že my tady v Česku jsme v tomhle ještě trochu konzervativní a nejsme na takové věci zvyklí. Spousta lidí na to kouká skepticky a věří, že když hrajete například fotbal, měl byste se věnovat jen jemu a nic jiného netvořit."

Jan Sýkora tento názor však nesdílí. K módě měl vždy blízko a myšlenku na vlastní brand měl v hlavě už delší dobu. Do velkého projektu se však nechtěl díky své vytíženosti pouštět sám.

„Minulý rok na jaře jsem potkal kamaráda z Liberce. Slovo dalo slovo a my se domluvili, že to uděláme," popisuje Sýkora začátky značky.

Cesta za módním úspěchem není však jednoduchá, a toho si je vědom. „První rok se chceme pomalu dostat do podvědomí lidí. Chceme vybudovat značku na pevných základech, proto na nic nechvátáme a víme, že všechno má svůj čas."

Svou inspiraci nachází právě na internetu a sociálních sítích. „Náš cíl je udělat značku, která bude známá po celém světě. Nejen u nás."

BYJS je tvořena spíše jako merchandising, který si zakládá na kvalitních produktech.Když si zákazník koupí věc, chceme, aby s ní byl spokojený nejen v daný moment, ale i za půl roku. Podle recenzí, které se k nám dostávají, musím říct, že lidem se provedení a materiály moc líbí."

V nabídce, kterou lze najít na e-shopu Jana Sýkory, si na své přijdou jak dámy, tak i pánové. První kolekce už je venku a nabízí trička, mikiny, šusťákové bundy ale i doplňky s logem nebo například toaletní tašku pro pány, která v posledních letech nabývá na oblíbenosti právě v komunitě fotbalistů.

„Naši cíloví zákazníci jsou především mladí lidé. Avšak věříme, že má značka větší šanci dostat se do širší veřejnosti právě přes fotbalovou komunitu. V tomhle jsou to určitě plusové body, ve spojení módy a fotbalu."

Zdroj foto: Instagram @byjs_official, byjs.cz

Přidat na Seznam.cz
AKTUÁLNĚ MÓDNÍ NOVINKY MÓDNÍ ZNAČKA MERCH FOTBAL JAN SÝKORA BYJS NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA

Související články

Reebok a Victoria Beckham již potřetí

Rok se s rokem sešel a my vám opět oznamujeme, že vznikla další, již třetí kolekce sportovní značky Reebok ve spolupráci s Victorií Beckham. A opět je z čeho vybírat.

Celý článek

Pyžamo jako součást vašeho outfitu

Pyžamo je vhodné nejen na večerní relax a přípravu ke spánku, ale také může skvěle posloužit jako pohodlná součást vašeho každodenního outfitu. Že nevěříte?

Celý článek

Butik české návrhářky Tatiany Kovaříkové v novém kabátě

Proměna butiku české návrhářky Tatiany Kovaříkové kombinuje důraz na propojení barev, materiálů i potřeb žen.

Celý článek

Dubnová must haves v pohodlí domova

Jestli jste s tím ještě nezačali, je nejvyšší čas alespoň část „nouzového stavu“ věnovat sami sobě. Nevíte odkud začít? Udělejte si pohodlí, jdeme na to!

Celý článek

Kožené rukavice nebo kápě aneb největší podzimní trendy z přehlídkových mol

Je sice teprve jaro, ale návrháři před nedávnem představili své kolekce na podzim a zimu 2020/2021. Je tedy načase zrekapitulovat si, jaké módní trendy designéři nastolili. 

Celý článek

Módní inspirace: Denimová sukně v hlavní roli

Možná vás překvapí na kolik způsobů lze denimovou sukni nosit. Hodí se na formální denní schůzky, jako super street stylový kousek, ale také poslouží jako čistá elegance.

Celý článek

Jak se obléknout na video meeting

I když je situace u nás i ve světě velmi vážná, jsou chvíle, kdy musíme pracovat na plné obrátky, a dnes rozhodně více než kdy dříve pomocí videohovorů. Víte, jak se na takový online meeting obléknout? My jsme se zeptali osobní stylistky Alžběty Mátyásové.

Celý článek

Udržitelná móda: značky o kterých musíte vědět

Šatník bez viny díky zdánlivě malým detailům, které jsou ovšem velkými kroky pro svět. Udržitelnost již není pro spoustu značek cizím slovem. Vybrali jsme jich několik, pro které je toto téma zásadní. 

Celý článek