dnes je 22.08.2019 a svátek má Bohuslav

Fotky k nové kolekci Aleny Wilson vznikaly na hradeckém letišti

Přidat na Seznam.cz
Luxusní helikoptéry, modelky coby reálné ženy a kolekce s názvem „Real Beauty 2019“ přináší další kolekci návrhářky Aleny Wilson, která upřednostňuje propagaci zdravého životního stylu.

Ani tentokrát se návrhářka neřídila ničím jiným. Pro nafocení kolekce vybrala dvě modelky, známou moderátorku Jolanu Voldánovou a blonďatou šanzoniérku Renatu Drossler, které jsou tzv. z reálného života nás „obyčejných“ smrtelníků. Správné křivky, seriózní výraz, přirozená elegance, nebo také živočišnost jsou tím, co návrhářka u svých modelek hledala. Modelky jsou krásné a inspirující, přitom silné a ve svém životě zvládají všechny možné role, které jsou všeobecně ženám mnohdy automaticky přiděleny. Ať už jsou to matky, manželky, milenky, kariéristky, kamarádky, psycholožky či mentorky.

Kolekce nazvaná Real Beauty přináší ztvárnění opravdové krásy, kterou má každá žena, i když z venku není na první pohled viditelná. Tato krása vychází z nás samotných, je určitým zhmotněním síly a charismatem každé ženy. V kolekci najdeme vysoce kvalitní 100% hedvábí, vlnu i hedvábný satén v podobě ženských střihů s notnou dávkou elegance i sexy detailů.

Návrhářka pro focení kolekce získala zapůjčení několika luxusních helikoptér, z nichž jedna byla dokonce v hodnotě sto miliónů korun a další byl unikátní kousek z USA z války z Vietnamu, který je v celé Evropě pouze jeden.

Foto: Jiří Šujanský

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVROBA ALENA WILSON LETNÍ KOLEKCE JARO/LÉTO 2019

Související články

Nová kolekce Helen Mertl vás oslní

Helena Mertlová je česká módní návrhářka, kterou znají především nevěsty. Její svatební šaty jsou nadčasové a originální zároveň. Věnuje se ale i večerním šatům a my se teď můžeme pokochat její novou kolekcí, kterou představuje pod svou značkou Helen Mertl.

Celý článek

Nová kolekce F.designers na přehlídce v Duplexu

Střešní terasa Duplexu se proměnila na přehlídkové molo, po kterém kráčely modelky s nejvybranějšími kousky nové kolekce českých a slovenských návrhářů stmelené pod módním butikem F.designers. Divákům se tajil dech. Zapůsobili i tématem večera.

Celý článek

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek
Pařížský týden módy haute couture

Julien Fournié fascinoval Paříž svou mystickou kolekcí

Od medicíny po módní elitu haute couture. Francouzský návrhář, Julien Fournié, který studoval medicínu, našel nakonec vášeň ve vysokém krejčovství, se kterým sklízí ovace na pařížských týdnech módy.

Celý článek

Pohádková couture kolekce Giambattista Valli na podzimní sezonu 2019

Módní návrhář Giambattista Valli nám během couture týdne módy v Paříži naservíroval opravdové krejčovské umění. Jeho modely by se daly charakterizovat jako luxusní, honosné a pohádkové. A to doslova. 

Celý článek

Z couture kolekce Givenchy je cítit respekt ke značce ale i touha inovovat

Clare Waight Keller je kreativní ředitelkou módního domu Givenchy dva roky. Za tu dobu si vydobyla své místo a všem ukázala, že ačkoliv pro ni bylo couture něco nového, zhostila se toho skvěle. Z jejích modelů je cítit respekt k módnímu domu ale i touha zkoušet nové věci.  

Celý článek

Couture kolekce Virginie Viard pro módní dům Chanel překvapila svou sofistikovaností

Debutová couture kolekce kreativní ředitelky Virginie Viard pro módní dům Chanel byla velmi očekávaná. Prezentace se nesla v klidném duchu a oblečení působilo elegantním a sofistikovaným dojmem.  

Celý článek