dnes je 06.06.2020 a svátek má Norbert

Fotky k nové kolekci Aleny Wilson vznikaly na hradeckém letišti

Přidat na Seznam.cz
Luxusní helikoptéry, modelky coby reálné ženy a kolekce s názvem „Real Beauty 2019“ přináší další kolekci návrhářky Aleny Wilson, která upřednostňuje propagaci zdravého životního stylu.

Ani tentokrát se návrhářka neřídila ničím jiným. Pro nafocení kolekce vybrala dvě modelky, známou moderátorku Jolanu Voldánovou a blonďatou šanzoniérku Renatu Drossler, které jsou tzv. z reálného života nás „obyčejných“ smrtelníků. Správné křivky, seriózní výraz, přirozená elegance, nebo také živočišnost jsou tím, co návrhářka u svých modelek hledala. Modelky jsou krásné a inspirující, přitom silné a ve svém životě zvládají všechny možné role, které jsou všeobecně ženám mnohdy automaticky přiděleny. Ať už jsou to matky, manželky, milenky, kariéristky, kamarádky, psycholožky či mentorky.

Kolekce nazvaná Real Beauty přináší ztvárnění opravdové krásy, kterou má každá žena, i když z venku není na první pohled viditelná. Tato krása vychází z nás samotných, je určitým zhmotněním síly a charismatem každé ženy. V kolekci najdeme vysoce kvalitní 100% hedvábí, vlnu i hedvábný satén v podobě ženských střihů s notnou dávkou elegance i sexy detailů.

Návrhářka pro focení kolekce získala zapůjčení několika luxusních helikoptér, z nichž jedna byla dokonce v hodnotě sto miliónů korun a další byl unikátní kousek z USA z války z Vietnamu, který je v celé Evropě pouze jeden.

Foto: Jiří Šujanský

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVROBA ALENA WILSON LETNÍ KOLEKCE JARO/LÉTO 2019

Související články

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Nová kampaň Vivier miluje Paříž vás přesvědčí, že si zamilujete nejen hlavní město Francie, ale i kolekci

Francouzská značka Roger Vivier představila novou jarní kolekci s názvem Vivier miluje Paříž. Z kolekce přímo sálají francouzské vibrace, čemuž dopomáhá i do puntíku sladěný vintage interiér. 

Celý článek

Návrhářka Tereza Vu připravuje novou kolekci spodního prádla inspirovanou Hnutím Libertinů

Inspiraci k naší tvorbě můžeme hledat všude kolem nás. Česká návrhářka Tereza Vu se v nové kolekci zaměřuje na politické změny i náboženství.

Celý článek
Kaia Gerber

Hvězda světového modelingu: Kaia Gerber 10x jinak

Už od dětství bylo zřejmé, že svůj půvab zděděný po své slavné matce Cindy Crawford zúročí ve světě módy. Nyní, o několik let později, si vyměnily role a Kaia Gerber se stala světovou topmodelkou.

Celý článek

Kožené rukavice nebo kápě aneb největší podzimní trendy z přehlídkových mol

Je sice teprve jaro, ale návrháři před nedávnem představili své kolekce na podzim a zimu 2020/2021. Je tedy načase zrekapitulovat si, jaké módní trendy designéři nastolili. 

Celý článek

Objevte v sobě zvíře s jarní a letní kolekcí Burberry

Burberry jarní a letní kolekce 2020 doprovází velká marketingová kampaň ve spolupráci s největším módním magazínem Vogue. Průvodcem celé kolekce i této kampaně jsou zvířata a to, jak být animálně trendy. 

Celý článek

Pozitivní spirálu roztáčí Nespresso

Již po páté míří značka Nespresso na Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, kde vyhlásí nejlepší snímky z českého národního kola soutěže vertikálních filmů Nespresso Talents 2020.

Celý článek