dnes je 16.06.2019 a svátek má Zbyněk

Fotky k nové kolekci Aleny Wilson vznikaly na hradeckém letišti

Přidat na Seznam.cz
Luxusní helikoptéry, modelky coby reálné ženy a kolekce s názvem „Real Beauty 2019“ přináší další kolekci návrhářky Aleny Wilson, která upřednostňuje propagaci zdravého životního stylu.

Ani tentokrát se návrhářka neřídila ničím jiným. Pro nafocení kolekce vybrala dvě modelky, známou moderátorku Jolanu Voldánovou a blonďatou šanzoniérku Renatu Drossler, které jsou tzv. z reálného života nás „obyčejných“ smrtelníků. Správné křivky, seriózní výraz, přirozená elegance, nebo také živočišnost jsou tím, co návrhářka u svých modelek hledala. Modelky jsou krásné a inspirující, přitom silné a ve svém životě zvládají všechny možné role, které jsou všeobecně ženám mnohdy automaticky přiděleny. Ať už jsou to matky, manželky, milenky, kariéristky, kamarádky, psycholožky či mentorky.

Kolekce nazvaná Real Beauty přináší ztvárnění opravdové krásy, kterou má každá žena, i když z venku není na první pohled viditelná. Tato krása vychází z nás samotných, je určitým zhmotněním síly a charismatem každé ženy. V kolekci najdeme vysoce kvalitní 100% hedvábí, vlnu i hedvábný satén v podobě ženských střihů s notnou dávkou elegance i sexy detailů.

Návrhářka pro focení kolekce získala zapůjčení několika luxusních helikoptér, z nichž jedna byla dokonce v hodnotě sto miliónů korun a další byl unikátní kousek z USA z války z Vietnamu, který je v celé Evropě pouze jeden.

Foto: Jiří Šujanský

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVROBA ALENA WILSON LETNÍ KOLEKCE JARO/LÉTO 2019

Související články

Ukrajinská módní značka KSENIA SCHNAIDER dobývá Evropu

Protichůdné rysy kolekce v myšlence post-sovětské mentality a eklektického plážového oblečení vytvořilo kolekci, kterou sourozenecké duo Ksenia a Anton Schnaider představuje se vší hrdostí.

Celý článek

Letní kolekce značky TEG přináší minimalismus, který si maximálně užijete

Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková přináší letní kolekci plnou elegance, pohodlí a tlumených barev.

Celý článek

Letní kolekci brýlí Burberry dominoval moderní a nadčasový design

Módní dům Burberry pod vedením kreativního ředitele Riccarda Tisci představil novou letní kolekci slunečních brýlí. Sbírce dominovaly extravagantní i minimalistické brýle rozmanitých tvarů a různě širokých obrouček. 

Celý článek

Nová kolekce Carolina Herrera byla inspirovaná Latinskou Amerikou

Wes Gordon je kreativním ředitelem módního domu Carolina Herrera již rok. Gordonovi se podařilo vystihnout v nejnovější kolekci všechny kódy značky - eleganci, romantiku, barevnost a hravost. 

Celý článek

CATCH ME! je kolekce české značky LEEDA pro ženy, které ožívají v noci!

Patříte-li mezi ženy, které přes den spořádaně sedí v kanceláři, zatímco v noci ožívá jejich skutečné já, pak vás CATCH ME! kolekce osloví dvojnásob.

Celý článek

Přísně ostrá kolekce Michaela Korse hledá harmonii v dnešním světě

Věčně optimistický Michael Kors do své nové kolekce vnesl filozofii toho, zda se ve sváru dá najít harmonie.

Celý článek

Pouhých deset modelů v kolekci Diane von Furstenberg hovoří za vše

Diane von Furstenberg miluje potištěné látky plné vzorů, barev a motivů. Často jsou to jen chaoticky namalované čáry, které dávají ten správný výsledek. Ne jinak je tomu v kolekci Resort 2020.

Celý článek

Letní kolekce Ivety Paulerové oslavuje čas lásky

Květen již sice skončil, ale láska nás může provázet napříč celou jarní a letní sezónou. S těmito pocity vítá česká návrhářka Iveta Paulerová přicházející léto 2019.

Celý článek