dnes je 19.03.2018 a svátek má Josef

Fotograf Oliviero Toscani v kampani, která hovoří o integraci druhých

Oliviero Toscani a United Color of Benetton se vracejí ke spolupráci v impozantní kampani. Tato dvojice v minulosti určovala historii módy.

Důležitým dnem, který představuje nový začátek spolupráce značky United Color of Benetton a fotografa Oliviero Toscani přináší kampaň, která se dost možná zapíše do módních dějin. Téma integrace, které je v Itálii velmi ožehavé je zachyceno z pohledu třídy osmadvaceti dětí, přičemž dohromady jde o třináct různých národností, pocházejících ze čtyř kontinentů.

Děti se na snímcích usmívají, naznačují, že jsou nejenom naší přítomností, ale především naší budoucností. Kampaň skýtá pouze dvě fotky. Na první je rozesmátá třída, za ní stojí černá tabule s nápisem „Ciao“ a na stole barevné pastelky s papíry. Na druhé fotce je devět dětí pocházejících například ze Senegalu, Filipín i Itálie. Děti jsou shromážděné kolem učitelky, která čte pohádku Pinocchio.

„Problémem současného světa je integrace,“ říká Toscani. „Budoucnost musíme stavět na tom, jak využijeme naši inteligenci k integraci druhých a k překonání obav.“ Tyto dva snímky jsou prvními vlaštovkami nadcházejícího rozsáhlého projektu na téma integrace, který Toscani předvede v rámci spolupráce se značkou United Color of Benetton.

Oliviero Toscani je pětasedmdesátiletý fotograf, který bojuje mimo jiné za zlepšení bezpečnosti silničního provozu, bojuje proti anorexii i proti násilí na ženách. Snaží se rovněž zvýšit povědomí o situaci opuštěných psů. To vše dělá skrze reklamní kampaně mnoha značek, ale také skrze výstavy a různé workshopy.

benettongroup.com

ZE SPOLEČNOSTI UNITED COLOR OF BENETTON OLIVIERO TOSCANI INTEGRACE KAMPAŇ

Související články

Svůdná Taylor Hill v jarní kampani Joe's Jeans

Nádherná Taylor Hill zazářila v jarní kampani 2018 pro značku Joe's Jeans.

Celý článek

První TOP STAR & PLAYBOY PARTY hýřila dobrým jídlem a celebritami

Pozvánku, která nám na tuto historicky první událost přišla, jsme rozhodně nemohli ignorovat. Za Móda.cz musíme hodnotit, že se akce podařila na jedničku.

Celý článek

Poslední šance přihlásit se do České Miss 2018

Před námi je poslední casting. Proběhne už 17. března a jde o jedinečnou příležitost na přihlášení do prestižní soutěže Česká Miss 2018.

Celý článek

AKTUÁLNĚ: Oblečení Seleny Gomez x Coach a korektory Kim Kardashian

Selena Gomez pracuje na oblečení ve spolupráci se značkou Coach a blíží se korektory KKW od Kim Kardashian. 

Celý článek

Pastely v jarní kampani Chanel 2018

Francouzský módní dům uvádí novou jarní kampaň. Nese se ve dvou hlavních odstínech této sezóny - baby blue a baby pink. 

Celý článek

Jarní kampaň Marc Fisher s Marthou Hunt u moře

Marta Hunt se vrací i v sezóně 2018 do kampaně na obuv značky Marc Fisher. 

Celý článek

Jaké akce nepropásnout během Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku

Pražský Fashion Week začíná už tento týden s velmi pestrým programem. Připravili jsme si pro vás seznam akcí, které nesmíte propásnout.

Celý článek

Známe další semifinalistky České Miss! Z brněnského castingu postoupilo 13 dívek

Další casting do prestižní soutěže České Miss je za námi. Z Brna postoupilo 13 dívek. Vítězky předchozích ročníků zaujaly v modelech návrháře Luďka Hanáka.

Celý článek