dnes je 16.12.2017 a svátek má Albína

Fotograf Oliviero Toscani v kampani, která hovoří o integraci druhých

Oliviero Toscani a United Color of Benetton se vracejí ke spolupráci v impozantní kampani. Tato dvojice v minulosti určovala historii módy.

Důležitým dnem, který představuje nový začátek spolupráce značky United Color of Benetton a fotografa Oliviero Toscani přináší kampaň, která se dost možná zapíše do módních dějin. Téma integrace, které je v Itálii velmi ožehavé je zachyceno z pohledu třídy osmadvaceti dětí, přičemž dohromady jde o třináct různých národností, pocházejících ze čtyř kontinentů.

Děti se na snímcích usmívají, naznačují, že jsou nejenom naší přítomností, ale především naší budoucností. Kampaň skýtá pouze dvě fotky. Na první je rozesmátá třída, za ní stojí černá tabule s nápisem „Ciao“ a na stole barevné pastelky s papíry. Na druhé fotce je devět dětí pocházejících například ze Senegalu, Filipín i Itálie. Děti jsou shromážděné kolem učitelky, která čte pohádku Pinocchio.

„Problémem současného světa je integrace,“ říká Toscani. „Budoucnost musíme stavět na tom, jak využijeme naši inteligenci k integraci druhých a k překonání obav.“ Tyto dva snímky jsou prvními vlaštovkami nadcházejícího rozsáhlého projektu na téma integrace, který Toscani předvede v rámci spolupráce se značkou United Color of Benetton.

Oliviero Toscani je pětasedmdesátiletý fotograf, který bojuje mimo jiné za zlepšení bezpečnosti silničního provozu, bojuje proti anorexii i proti násilí na ženách. Snaží se rovněž zvýšit povědomí o situaci opuštěných psů. To vše dělá skrze reklamní kampaně mnoha značek, ale také skrze výstavy a různé workshopy.

benettongroup.com

ZE SPOLEČNOSTI UNITED COLOR OF BENETTON OLIVIERO TOSCANI INTEGRACE KAMPAŇ

Související články

Přelom roku přináší uzavírání téměř dvou tisíce maloobchodních prodejen

J. Crew, Ralph Lauren, J. C. Penney a další značky na konci roku zavřou některé své prodejny. Nebyl to pro ně dobrý rok.

Celý článek

Grace Elizabeth ledovou královnou pro Vogue Mexico

V dubnu se objevila na své první obálce Vogue Rusko, nyní dosáhla jako ledová královna Vogue Mexiko.

Celý článek

Meghan Markle novou módní ikonou - jak porušila královskou etiketu?

Jakmile byly oznámeny zásnuby americké herečky Meghan Markle a prince Harryho, Meghan se automaticky stala další módní ikonou královské rodiny. 

Celý článek

ProTibet pod stromečkem. A v Himálaji sněží radost

Nová kampaň nazvaná ProTibet ukazuje, že nákupem vánočního dárku uděláte radost nejen v Česku pod stromečkem, ale také v Himálaji tibetským dětem, seniorům nebo nomádům.

Celý článek

První charitativní kalendář CR Fashion Book přináší spoustu hvězdných modelek

V překladu módní kniha CR se pro rok 2018 rozhodla nafotit kalendář oslavující oslňující sílu. Špičkové modelky včetně Gigi Hadid u toho rozhodně nechybí.

Celý článek

Které modelky a módní značky vládly Instagramu v roce 2017?

Minulou středu vydala společnost Instagram zprávu a zhodnocení roku 2017, kde uvedla nejoblíbenější trendy a účty tohoto roku.

Celý článek

Dior otevřel zrekonstruovaný obchod v Madridu

Francouzský módní dům zdvojnásobil prostory svého obchodu v Madridu, který se nachází v okrese Tony Salamanca.

Celý článek

Obrazem: Světové vánoční výlohy

Vánoční čas přináší něco magického. Ve vzduchu je cítit očekávání, romantika, svařené víno i vůně stromů.

Celý článek