dnes je 20.06.2019 a svátek má Květa

Francouzská krása zachycená na americké modelce

Přidat na Seznam.cz
Mladší ze sester Hadid v nové kampani značky Dior vyzařuje pravým francouzským šarmem.

Dior Makeup spustilo novou reklamní kampaň s názvem Pump ‘N’ Volume, která představuje prostřednictvím krásné brunetky novou řasenku. Záře reflektorů střídající se s blízkými záběry obličeje Belly Hadid a jejích očí pokračuje krátkým příběhem, kdy Bella prochází uličkou plnou fotografů, nastupuje do černé limuzíny a pomalu zavírá okýnko auta, na kterém září nápis Dior.

 

 

Bella je v kampani oděna do černé klasiky včetně decentního kloboučku. Šaty září flitry, stejně jako oční stíny, a tento dokonalý vzhled rozhodně vyvolá pocit, že tuto řasenku potřebujete. V kampani se vedle Hadid objevily kolegyně Ruth Bell, Jing Wen a Blesnya Minher.

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY DIOR MAKEUP BELLA HADID RUTH BELL JING WEN BLESNYA MINHER ŘASENKA ŘASENKA DIOR

Související články

Jak si správně vybrat líčení na svatbu? Čemu se vyhnout a co naopak vyzkoušet?

Každá nevěsta chce být ve svůj velký den tou nejkrásnější. Výběr vhodného líčení ale může být mnohdy složitější, než se zdá. Jak být sama sebou, cítit se ve slavnostním make-upu dobře a ještě vyniknout, vám poradí tento článek.

Celý článek

Cara Delevingne představuje Dior make-up v rošťáckém vzhledu

Modelka mnoha tváří a stylů, tak by se dala nazvat jedna z nejžádanějších ve svém oboru. Cara aktuálně představuje kosmetické vychytávky v konceptu s názvem „Be Dior“ pro korejskou mutaci časopisu Vogue.

Celý článek

POMELLATO A CHIARA FERRAGNI představují „POMELLATO SISTERHOOD INITIATIVE “

Pomellato - Chiara Ferragni - Cass Bird. To jsou tři pojmy, tři ikony, tři jména, která když se spojí, musí vzniknout něco velkolepého.

Celý článek

Voděodolné řasenky, na které se můžete spolehnout

Chystáte se na dovolenou, koupaliště nebo třeba jen do kina? Pokud ano, budete jistě potřebovat voděodolnou řasenku. My vám řekneme, která opravdu funguje.

Celý článek

Elegantní posilovací stroj slibuje úžasné výsledky a stačí jen 15 minut denně

Nový koncept fitness studia v Londýně představil revoluční posilovací stroj s názvem Hodiny. Podle manuálu stačí jen pouhých 15 minut denně na tomto stroji a výsledky se dostaví za měsíc.

Celý článek

Slavné tenisové culíky, copy a jiné účesy

Spolu s French Open se na tenisových kurtech objevují nadějné i nejlepší hvězdy tenisu. Po celá desetiletí mají jednotlivé sportovkyně své vlastní profesionální účesy, Jako jsou copy, ale hlavně culíky! Prozkoumejte s námi, co která tenistka ráda nosí.

Celý článek

Dvorní vizážista značky Gucci vydává zajímavou knihu o make-upu

Podle Thomase de Kluyer je krása v nedokonalosti. Drobné vady na kráse rád mění na výjimečné přednosti. Thomas se proslavil co by make-up artista u značky Gucci. Nová kniha je zpovědí o tvořivosti, důmyslném líčení a abstraktní kráse. 

Celý článek

Kosmetický organizér může být vaším Svatým grálem

Make-up je vlastně určitým způsobem osobní terapií každé ženy. A větší terapií je to, když ho máme pěkně na jednom místě vždy po ruce.

Celý článek