dnes je 28.07.2021 a svátek má Viktor

Gap cílí na mladé aktivisty s kampaní "Be the Future"

Přidat na Seznam.cz
Módní značka Gap dává dohromady mladé lídry napříč USA. Mají plán, jak dostát společenské transformaci pomocí mladých aktivistů. Pozitivní sociální transformace značky je podle vedení to, co může pomoci přístupu k mladším generacím.

Nová sociální kampaň značky Gap se nazývá "Be the Future"- "Buď  budoucnost". Kampaň má za cíl podpořit mladé lidi, kteří mají potenciál k vedení a aktivismu včetně mladých aktivistů za klima jako Jerome Foster II, Alexandra Villasenor, Levi Draheim či Mari Copeny, jejichž jména jsou v USA téměř ikonami.

Zdroj: Gap

Marketingová kampaň, kterou Gap spouští začátkem podzimu, zahrnuje nejen speciální reklamní klipy, facebookové merche, ale především také novou podzimní kolekci, která je designově laděná k šetření vody a redukci odpadu. Gap dokonce oslovil i teenagerskou kapelu The Twits ke složení hymny pro tuto kampaň. Na Twitteru, který stále vede i u americké mládeže, byla založena speciální skupina @gapkids a samozřejmě nesmí chybět ani správný hashtag aktivní na všech sociálních sítí #BeTheFutureThatWill___, kde mohou tagující doplnit libovolnou frázi.

"Mládež nás spojuje, vybuřuje nás a vede nás kupředu. Ti, kteří mění svět, jako jsou Jerome, Alexandria, Mari a Levi jsou dostatečně drzími lídry, kteří jsou důkazem, že každý může změnit svět," řekl Mark Breitbard, globální ředitel značky Gap.

Zdroj: Tristan Eaton

Kromě globálních témat cílí Gap také na mladé voliče, které brzy v USA čeká prezidentská volba. Společnost se proto spojila s neziskovou iniciativou "When We All Vote and Rock the Vote", která má za cíl přivést k volbám mladé voliče, jejichž účast je v některých státech USA velmi nízká. I v rámci této kampaně bude Gap distribuovat zdarma roušky s nápisy "Vote" a "Be The Future" v návaznosti na šířící se pandemii Covidu-19.

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI GAP KAMPAŇ AKTIVISMUS VOLBY USA MLADÍ LIDÉ

Související články

Začalo natáčení pokračování seriálu Sex ve městě. Podívejte se, jak to hlavním představitelkám sluší

Carrie, Miranda a Charlotte jsou zpět. Očekávaný restart s názvem „And Just Like That“ se začal natáčet začátkem tohoto měsíce na různých místech v New Yorku.

Celý článek

Milujeme Cimrmana a Švejka, díky tomu nelpíme na přílišné korektnosti, říká guru českého PR Dita Stejskalová

Dita Stejskalová stojí již řadu let v čele české pobočky Ogilvy jako členka vedení společnosti. Zároveň zde řídí PR oddělení. Jaký má názor na módu a co si myslí o trendu absolutní korektnosti?

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Charitativní akci Evy Čerešňákové v centru Prahy navštívil i herec Orlando Bloom

Charitativní akce na podporu již druhé základní školy v Bangladéši spojila hned několik příležitostí. 35. narozeniny Evy Čerešňákové i návštěva populárního herce Orlando Blooma.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Kasu už nedrží jen muži, říká CFO skupiny UNIQA Lucie Urválková

Přinášíme vám pokračování série rozhovorů s nejvlivnějšími ženami Česka. Tentokrát s Lucií Urválkovou, CFO finanční skupiny UNIQA. Co je nového ve světě čísel? A kde leží bod rovnováhy mezi kariérou a rodinou?

Celý článek

Herečka Jenovéfa Boková tváří kolekce LEEDA Red Carpet

Česká značka LEEDA přináší jednu kouzelnou kolekci za druhou. K oblíbené Red Carpet se tentokrát přidala i herečka a hudebnice Jenovéfa Boková.

Celý článek

Odpočinek jsem musela na čas vyřadit ze svého slovníku, říká rektorka VŠE Hana Machková

Přinášíme vám další rozhovor s jednou z nejvlivnějších žen Česka. Tentokrát na naše otázky odpovídala rektorka VŠE Hana Machková. Jaké je povolání rektorky? Co pálí VŠE nejvíce? A jaké jsou prognózy pro českou společnost? Dozvíte se v článku.

Celý článek