dnes je 16.01.2021 a svátek má Ctirad

Gap cílí na mladé aktivisty s kampaní "Be the Future"

Přidat na Seznam.cz
Módní značka Gap dává dohromady mladé lídry napříč USA. Mají plán, jak dostát společenské transformaci pomocí mladých aktivistů. Pozitivní sociální transformace značky je podle vedení to, co může pomoci přístupu k mladším generacím.

Nová sociální kampaň značky Gap se nazývá "Be the Future"- "Buď  budoucnost". Kampaň má za cíl podpořit mladé lidi, kteří mají potenciál k vedení a aktivismu včetně mladých aktivistů za klima jako Jerome Foster II, Alexandra Villasenor, Levi Draheim či Mari Copeny, jejichž jména jsou v USA téměř ikonami.

Zdroj: Gap

Marketingová kampaň, kterou Gap spouští začátkem podzimu, zahrnuje nejen speciální reklamní klipy, facebookové merche, ale především také novou podzimní kolekci, která je designově laděná k šetření vody a redukci odpadu. Gap dokonce oslovil i teenagerskou kapelu The Twits ke složení hymny pro tuto kampaň. Na Twitteru, který stále vede i u americké mládeže, byla založena speciální skupina @gapkids a samozřejmě nesmí chybět ani správný hashtag aktivní na všech sociálních sítí #BeTheFutureThatWill___, kde mohou tagující doplnit libovolnou frázi.

"Mládež nás spojuje, vybuřuje nás a vede nás kupředu. Ti, kteří mění svět, jako jsou Jerome, Alexandria, Mari a Levi jsou dostatečně drzími lídry, kteří jsou důkazem, že každý může změnit svět," řekl Mark Breitbard, globální ředitel značky Gap.

Zdroj: Tristan Eaton

Kromě globálních témat cílí Gap také na mladé voliče, které brzy v USA čeká prezidentská volba. Společnost se proto spojila s neziskovou iniciativou "When We All Vote and Rock the Vote", která má za cíl přivést k volbám mladé voliče, jejichž účast je v některých státech USA velmi nízká. I v rámci této kampaně bude Gap distribuovat zdarma roušky s nápisy "Vote" a "Be The Future" v návaznosti na šířící se pandemii Covidu-19.

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI GAP KAMPAŇ AKTIVISMUS VOLBY USA MLADÍ LIDÉ

Související články

Vzpomínka na Pierre Cardina a jeho nejlepší módní návrhy 60. a 70. let

Návrhář neuvěřitelného věku, milovník unisex vzhledu, vášnivý obchodník i zastánce konfekce, Pierre Cardin, před pár dny zemřel. Zavzpomínejme na jeho nejlepší módní tvorbu z šedesátých a sedmdesátých let.

Celý článek

Victoria’s Secret expanduje do Izraele, doufá tak v oživení značky

Za vstupem na izraelský trh si značka Victoria’s Secret slibuje oživení prodejů. Partnerství se společností Delta Galil přinese na konci roku 2021 franšízové obchody.

Celý článek

Návrhář Alexander Wang čelí obvinění ze sexuálního obtěžování

Vznešená obvinění návrhář popírá a nazývá nepodloženými a groteskně falešnými. Obvinění učinil model Owen Mooney prostřednictvím svého účtu na sociální síti TikTok.

Celý článek

Eliška Trnka: Dřív bylo šití na míru považováno společností za službu, která je elitářská, to dnes už absolutně neplatí

Malé rodinné krejčovství Tessuto využívá měsíců, kdy se nejenom v České republice hodně věcí mění. Letité zkušenosti paní mistrové v krejčovském řemeslu odrážejí kvalitní práci, plnohodnotný servis i osobitý přístup. Jak rodinné krejčovství vzniklo i na co se zaměřuje, jsme se zeptali zakladatelky Elišky Trnky.

 

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Kočičí oči Barbry Streisandové

Okamžiky, na které nikdy nezapomeneme. Styl a vzhled, který se snažíme napodobit. Tento výčet by byl nekonečný, a přesto někde začneme a postupně vás provedeme stylem hvězdných osobností, který si budeme vždy pamatovat. Pro dnešní článek jsme vybrali dokonalost líčení očí zpěvačky a herečky Barbry Streisandové.

Celý článek

Kapr nejen na Vánoce: sladkovodní ryby jako součást zdravého jídelníčku

Blíží se Štědrý den a mnoho domácností si jej neumí představit bez tradiční štědrovečerní večeře - smažený kapr s bramborovým salátem. Večeře sice tradiční, ale nutričně plná prázdných kalorií. Sladkovodní ryby jako takové jsou přitom podle odborníků zdravější než některé ryby mořské.

Celý článek

Mladá květinářka Eliška Krejčí váže květiny pouze z toho, co najde volně v přírodě

Pod značkou Plané květy najdete jednu mladou a talentovanou květinářku, která váže kytice úplně jinak, než jak jsme zvyklí z květinářství. Nejde ani tak o techniku vázání, ale o to, z čeho Eliška Krejčí kytice váže. Nepracuje s květinami šlechtěnými nebo dovezenými z velkých dálek. Používá rostliny, třeba i plevel, který najde na louce nebo u cesty.

Celý článek

Květinářka, která splní každé vaše přání

Právě v těchto dnech jsme všichni obklopeni nepřeberným množstvím vánočních dekorací. K jedné z těch nejzákladnějších nezbytností, které musí doma každý mít, je adventní věnec. Právě práci květinářek, které se jim v této sezóně věnují, probereme s krásnou Marynou Hryno.

Celý článek