dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Grund představí bytový textil navržen couturierem Osmany Laffitou

Přidat na Seznam.cz
Společnost Grund představí kolekci koberečků od návrháře Osmana Laffity

Z malé rodinné firmy, kterou založili manželé Grundovi v roce 990 se vyvinula firma, která přináší módu do našich bytů a především koupelen. Nejenže design jejich výrobků osvěžuje naše interiéry, ale díky společnosti Grund nyní můžete svůj obývací pokoj nastylovat efektním černobílým kobercem od Blaky Matragi, nebo si v koupelně užívat hebkost a krásu koupelnové předložky podle jejího výtvarného návrhu.

 
Na úžasném koberci nám dokonce Blanka Matragi pózovala, když jsme s ní dělali náš poslední redakční rozhovor. Přemýšlím, jestli se teď kvůli zachování kontinuity máme snažit v redakci ke stejnému pózování přemluvit také Osmana Laffitu. Právě ve spolupráci s couturierem Osmany Laffitou teď totiž vznikla nová série luxusních koberečků zaštítěných firmou Grund. Kolekci luxusních koberečků představí společnost Grund a Osmany Laffita již tento týden. A nepůjde jen o představení samotné kolekce koberečků. Osmany Laffita představí také šaty, které vychází ze vzorů této kolekce.

Na co se můžeme těšit?
Rozhodně nejen na skvostný design spojený s prestižním jménem. Už kolekce bytového textilu, koberců a koupelnových předložek od Blanky Matragi, se díky společnosti Grund pyšnila vysokou kvalitou. Koupelnové předložky jsou vyrobeny z rychle schnoucí a výborně savé vysoce kvalitní akrylátové příze. Předložky jsou opatřeny protiskluzovou bezpečnostní vrstvou, která nedegraduje ani v procesu praní doma v pračce při 40 stupních Celsia.

Nádherný černobílý koberec Blanky Matragi nebo její koupelnové předložky, které jsou součástí nabídky firmy Grund si můžete stále pořídit a ještě, než firma Grund představí svoji kolekci s Osmany Laffitou tak získat svůj první designový bytový kousek, na který pak můžete hned navázat s exkluzivní novinkou.

 

Zdroj obrázků: sortiment výrobků Blanka Matragi for Grund, fotografie z rozhovoru s Blankou Matragi Moda.cz 

Přidat na Seznam.cz
DŮM A ZAHRADA BLANKA MATRAGI OSMANY LAFFITA ŠATY MATRAGI MODA.CZ ROZHOVOR

Související články

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

Rádi byste zapomněli na všechny strasti života a nechali vaše tělo řádně zrelaxovat?

V tom případě byste si měli pořídit houpací vak od české značky Hojdavak a dovolit si terapii houpáním. A pozor! Myslí se i na ty nejmenší.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek

Člověk by měl všechno dělat naplno, vědomě a nejlíp jak dovede, říká podnikatel Dalibor Uhlíř

Dlouholetý manažer a podnikatel, sportovní nadšenec a člověk, který žije tady a teď. Dalibor Uhlíř se vydal cestou kandidatury do senátu České republiky, nás však více zajímalo, jak vnímá módu svou i svých dětí a jaká je jeho životní mantra.

Celý článek

ŽENY ZA MIXÁŽNÍM PULTEM: JAK TVOŘÍ ČESKÉ DJKY?

Dvě ženy, které milují hudbu a dokážou roztančit davy. První dáma českého DJingu, DJ Lucca, působí na české hudební scéně už více než dvě dekády. K rozhovoru přizvala i začínající talentovanou DJ Neomi. Jak obě hudebnice hodnotí své začátky a co by poradily začínajícím DJkám? 

Celý článek

Petra Měchurová radí jak na to, aby si i vaše vlasy užily léto 

Horko, slunce, mořská sůl nebo chlorovaná voda – to vše jsou faktory, které na naše vlasy rozhodně nepůsobí blahodárně. A právě proto bychom o ně měly obzvláště v letních měsících dobře pečovat. Jak docílit toho, abychom na podzim nemusely zničené vlasy radikálně stříhat a nejen to, jsme se ptali přední české kadeřnice Petry Měchurové. 

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Nejvíce trendy šaty léta 2022: Jednoznačně ty bílé

Jednoduchý a přitom elegantní kousek v mnoha provedeních rozzáří vaše léto, aniž by bylo zapotřebí široké palety barev. Bílé šaty jsou hitem aktuálního léta. Společně s GLAMI jsme vybrali pár kousků, které musíte mít ve své skříni.

Celý článek