dnes je 20.01.2021 a svátek má Ilona

Grund představí bytový textil navržen couturierem Osmany Laffitou

Přidat na Seznam.cz
Společnost Grund představí kolekci koberečků od návrháře Osmana Laffity

Z malé rodinné firmy, kterou založili manželé Grundovi v roce 990 se vyvinula firma, která přináší módu do našich bytů a především koupelen. Nejenže design jejich výrobků osvěžuje naše interiéry, ale díky společnosti Grund nyní můžete svůj obývací pokoj nastylovat efektním černobílým kobercem od Blaky Matragi, nebo si v koupelně užívat hebkost a krásu koupelnové předložky podle jejího výtvarného návrhu.

 
Na úžasném koberci nám dokonce Blanka Matragi pózovala, když jsme s ní dělali náš poslední redakční rozhovor. Přemýšlím, jestli se teď kvůli zachování kontinuity máme snažit v redakci ke stejnému pózování přemluvit také Osmana Laffitu. Právě ve spolupráci s couturierem Osmany Laffitou teď totiž vznikla nová série luxusních koberečků zaštítěných firmou Grund. Kolekci luxusních koberečků představí společnost Grund a Osmany Laffita již tento týden. A nepůjde jen o představení samotné kolekce koberečků. Osmany Laffita představí také šaty, které vychází ze vzorů této kolekce.

Na co se můžeme těšit?
Rozhodně nejen na skvostný design spojený s prestižním jménem. Už kolekce bytového textilu, koberců a koupelnových předložek od Blanky Matragi, se díky společnosti Grund pyšnila vysokou kvalitou. Koupelnové předložky jsou vyrobeny z rychle schnoucí a výborně savé vysoce kvalitní akrylátové příze. Předložky jsou opatřeny protiskluzovou bezpečnostní vrstvou, která nedegraduje ani v procesu praní doma v pračce při 40 stupních Celsia.

Nádherný černobílý koberec Blanky Matragi nebo její koupelnové předložky, které jsou součástí nabídky firmy Grund si můžete stále pořídit a ještě, než firma Grund představí svoji kolekci s Osmany Laffitou tak získat svůj první designový bytový kousek, na který pak můžete hned navázat s exkluzivní novinkou.

 

Zdroj obrázků: sortiment výrobků Blanka Matragi for Grund, fotografie z rozhovoru s Blankou Matragi Moda.cz 

Přidat na Seznam.cz
DŮM A ZAHRADA BLANKA MATRAGI OSMANY LAFFITA ŠATY MATRAGI MODA.CZ ROZHOVOR

Související články

Gabriela Dědičová bilancuje aneb jaký dárek nám TIAMI doporučí na Valentýna?

Společnost TIAMI již nemusíme dlouze představovat. Její šperky vynikají jemnou elegancí i úžasnou brilancí, která je spojená s nižší cenou díky laboratorním diamantům i udržitelnému rozvoji. Ten se stal hlavní strategií mladé české startup společnosti. 

Celý článek

Petra a Pavel Koutní: Do výroby zařazujeme recyklované přírodně barvené materiály a zaměřujeme se na pohodlí zákazníka

Petra a Pavel Koutní přebrali tradici prostějovského oděvnictví. Jejich rodinná značka Koutný je známá nejen u nás, ale i v zahraniční. Mezi jejich tradiční zákazníky patří České dráhy, Policie ČR i dobrovolní hasiči. Jak se firma pere s krizí a jaký rozvoj plánuje do budoucna - zeptali jsme se v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek

Eliška Trnka: Dřív bylo šití na míru považováno společností za službu, která je elitářská, to dnes už absolutně neplatí

Malé rodinné krejčovství Tessuto využívá měsíců, kdy se nejenom v České republice hodně věcí mění. Letité zkušenosti paní mistrové v krejčovském řemeslu odrážejí kvalitní práci, plnohodnotný servis i osobitý přístup. Jak rodinné krejčovství vzniklo i na co se zaměřuje, jsme se zeptali zakladatelky Elišky Trnky.

 

Celý článek

Co si obléci na Vánoce?

Do Štědrého dne zbývá už jen pár dní a vy stále přemýšlíte co na sebe? V dnešním článku naleznete potřebnou inspiraci. Nenechávejte vše na poslední chvíli, ať nejste ve stresu. Na Vánoce to musí každému slušet...

Celý článek

Mladá květinářka Eliška Krejčí váže květiny pouze z toho, co najde volně v přírodě

Pod značkou Plané květy najdete jednu mladou a talentovanou květinářku, která váže kytice úplně jinak, než jak jsme zvyklí z květinářství. Nejde ani tak o techniku vázání, ale o to, z čeho Eliška Krejčí kytice váže. Nepracuje s květinami šlechtěnými nebo dovezenými z velkých dálek. Používá rostliny, třeba i plevel, který najde na louce nebo u cesty.

Celý článek

Rozhovor s Petrem Matiskem: „Mnoho lidí definuje úspěch pomocí peněz, s čímž se rozhodně neztotožňuji”

IT specialista, podnikatel, konzultant marketingového myšlení a také lektor. Ukáže nám marketing z různých úhlů pohledu, představí nám svou knihu a předá cenné rady pro úspěšné podnikání.

Celý článek

Květinářka, která splní každé vaše přání

Právě v těchto dnech jsme všichni obklopeni nepřeberným množstvím vánočních dekorací. K jedné z těch nejzákladnějších nezbytností, které musí doma každý mít, je adventní věnec. Právě práci květinářek, které se jim v této sezóně věnují, probereme s krásnou Marynou Hryno.

Celý článek

Módní návrhář Miroslav Bárta: Doba covidová mi dala možnost poznat své hranice, své plány a cíle

I přes složitou situaci využívá český návrhář Miroslav Bárta aktuální chvíle k nové tvorbě. Jedním z hlavních projektů je spolupráce s Unicef a kostýmy pro baletní umělce. Hlavně se však nevzdává, bojuje za svůj obor a těší se, až budeme všichni plně zpět na scéně.

Celý článek