dnes je 26.10.2020 a svátek má Erik

Gucci vydává další kolekci spojenou s Mickey Mousem

Přidat na Seznam.cz
V rámci čínského nového roku otevírá Gucci své pravidelné pop-up story, ve kterých bude k dostání i tato animovaná kolekce. Nejslavnější myšák Walta Disneye je opět spojen se jménem Gucci.

Kolekce věnovanému čínskému novému roku, která bude k dostání od 25. ledna obsahuje dámskou i pánskou konfekci, obuv, drobné kožené doplňky, šátky, šperky a hodinky. To vše obohacené o motivy renomované kreslené postavičky, kterou Gucci pro své modely použil již po několikáté.

Gucci v kolekci použil vlastní vintage vzor z osmdesátých let, který replikoval digitálním tiskem, aby se prolnul s obrázky kreslených postaviček, které se objevují na modelech v různém měřítku. V kolekci jsou k dostání i mini batohy, pouzdra na cestovní pasy, kryty na iPhone nebo například klasické pantofle. Gucci si opět se svými modely pořádně vyhrál. K dispozici jsou také motivy se speciálním zeleným štítkem a štítkem s nápisem „Disney x Gucci“

Barevnou kampaň nafotila Harmony Korine a zasadila ji do prostředí Disneylandu včetně několika hlavních atrakcí ze zábavního parku.

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA GUCCI MICKEY MOUSE GUCCI X MICKEY MOUSE

Související články

Jak chce značka H&M změnit fast fashion?

Fast fashion a pracovní podmínky zaměstnanců v textilních fabrikách - to jsou žhavá témata posledních měsíců, které jsou problémem především velkých globálních řetězců, jako je H&M. Značka v čele s novou výkonnou ředitelkou představuje ambiciózní plány, jak změnit celý fast fashion průmysl udržitelným směrem. 

Celý článek

Jak váš šatník odhalí vaši osobnost?

Možnosti, jak odhalit osobnost a vlastnosti člověka existuje mnoho, ale podle oblečení to jde jedna báseň. Možná nemáte ani tušení, co vše o sobě prozrazujete.

Celý článek

Plus size modelové jako hvězdy módních kampaní

Trend vyhublých modelek pomalu ale jistě ustupuje. Nahrazují je lidé s realistickými proporcemi, kteří mají blíž k běžnému zákazníkovi. Sami modelové se teprve probírají z šoku, že i oni, kteří nikdy nevěřili, že by se ve světě modelingu mohli prosadit, jsou nyní hvězdami. 

Celý článek

Nejfotogeničtější módní trendy

Instagramové trendy dokážou být velkou vášní, a tak se nám ženám občas stává, že si koupíme nějaký kousek jen proto, že bude vypadat skvěle na fotkách. 

Celý článek

Jak zasáhl feminismus do módy

Feminismus a móda jsou spojené možná víc, než si myslíte. Naštěstí už nežijeme ve světě, kdy se ženy musejí oblékat podle určitých pravidel a dusit se například v korzetu.

Celý článek

PUMA PODPORUJE NADĚJNÉ UMĚLCE. JAK VYPADÁ NOVÁ KOLABORACE S JANEM BICANEM?

My děti ze stanice 2020 TJBC X PUMA. Tak se jmenuje nová kolekce mikin sportovní značky PUMA, která vznikla ve spolupráci s českým umělcem a kreativcem Janem Bicanem.

Celý článek

Přechodové kabáty podle typů postavy: Který sedne vám?

Přichází překrásné období přechodových kabátků. A letos je opravdu z čeho vybírat. Vybere si i ta, které zrovna nevoní maxi styl, ze kterého čerpají aktuální módní trendy.

Celý článek

Vogue, módní bible a jeho historie

Vogue. Časopis, který zná každý módní nadšenec. Jak to ale celé vzniklo a kdo stál za jeho založením? Podíváme se společně do historie i současnosti.

Celý článek