dnes je 12.05.2021 a svátek má Pankrác

Hana Jiřičková odráží slunečné léto na titulce PORTER Edit

Přidat na Seznam.cz
Česká modelka je na titulní straně časopisu PORTER Edit k zulíbaní. Šarmantní francouzský styl a bezelstný holčičí úsměv plus sexy plavky jsou skvělým odrazem toho, co by nám letošní léto mělo přinést.

Je to sotva pár dní, kdy jsme vám psali o aktuální kampani značka Nautica, kde se Hanka Jiřičková stala hlavní tváří a představila tak námořnický styl a nejedny krásné plavky. Dnes ji můžeme obdivovat pro změnu na hlavních stránkách časopisu společnosti Net-a-porter s názvem PORTER Edit.

Fotky zachycené na pláži v naprosté pohodě a spokojenosti modelky nafotil Jean Pierrot. Modelka na sebe oblékla plavky Solid & Striped a pár modelů značky Vince. O styling se postarala šikovná Helen Broadfoot v autentickém prostředí vylidněné pláže, kde Hana Jiřičková vesele dovádí sama i s čtyřnohým kamarádem. Z tohoto editorialu si odnesete pocit, že dovolená u moře může být povznesena na něco víc, než co jste doposud zažili.

fashiongonerogue.com

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI HANA JIŘÍČKOVÁ PORTERT EDIT NET-A-PORTER EDITORIAL PLAVKY SOLID & STRIPED PLAVKY 2019 BIKINY

Související články

Candice Swanepoel v sexy bikinách značky Tropic of C vás omráčí

Nová letní kampaň značky Tropic of C zahřeje i ty nejvíce zimomřivé duše. Modelka a návrhářka Candice Swanepoel představuje plavky na aktuální sezónu.

Celý článek

Zakladatel společnosti VANS zemřel ve věku 90 let

Paul Van Doren byl jedním z bratrů a spoluzakladatelů ikonických tenisek značky VANS. Zemřel v pátek 7. května 2021 ve věku 90 let.

Celý článek

Michaela Bakala: Ženskost není o značce ani o ceně, ale o osobnosti

Michaela Bakala - česká podnikatelka, zakladatelka České Miss, patronka mnoha významných projektů a v neposlední řadě také manželka jednoho z nejbohatších mužů Česka Zdeňka Bakaly.

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Jane Fonda v módní mini sukni

Americká herečka, módní influencerka i politická aktivistka ve svém věku 83 let stále udává módní trendy. Který z nich je nezapomenutelný?

Celý článek

Andrea Stujová ve své knize Psaní se nečervená popisuje peprné chvíle svého života

Kdo z nás by nezažil trapnou situaci? Chvilku, na kterou bychom raději hned zapomněli a doufáme, že si nás v danou dobu nikdo nevšiml. Andrea Stujová je přímo magnetem na smůlu a své příběhy přenáší v humorné podobě do své knížky.

Celý článek

Calvin Klein má novou designérskou posilu

V naprosté tichosti se koncem února do módního domu Calvin Klein přidal nový designer, Willy Chavarria.

Celý článek

Značka Valentino se omluvila za svou kampaň, která urazila tradiční japonskou šerpu na kimono

Italský módní dům se omluvil poté, co zveřejnil kampaň v hlavní roli s modelkou Mitsuki Kimurou, známou jako Kōki. Na kampaň se strhla kritika z japonských platforem sociálních médií.

Celý článek

Námořnický styl podle princezny Diany

Princezna Diana je světová módní ikona. A tenhle titul jí už nikdo neodpáře. I dnes můžeme čerpat z jejího šatníku. Přichází totiž jaro a s ním i trend námořnických outfitů. Tipy přímo od Lady D jsou tu pro vás!

Celý článek