dnes je 22.07.2019 a svátek má Magdaléna

Hana Jiřičková odráží slunečné léto na titulce PORTER Edit

Přidat na Seznam.cz
Česká modelka je na titulní straně časopisu PORTER Edit k zulíbaní. Šarmantní francouzský styl a bezelstný holčičí úsměv plus sexy plavky jsou skvělým odrazem toho, co by nám letošní léto mělo přinést.

Je to sotva pár dní, kdy jsme vám psali o aktuální kampani značka Nautica, kde se Hanka Jiřičková stala hlavní tváří a představila tak námořnický styl a nejedny krásné plavky. Dnes ji můžeme obdivovat pro změnu na hlavních stránkách časopisu společnosti Net-a-porter s názvem PORTER Edit.

Fotky zachycené na pláži v naprosté pohodě a spokojenosti modelky nafotil Jean Pierrot. Modelka na sebe oblékla plavky Solid & Striped a pár modelů značky Vince. O styling se postarala šikovná Helen Broadfoot v autentickém prostředí vylidněné pláže, kde Hana Jiřičková vesele dovádí sama i s čtyřnohým kamarádem. Z tohoto editorialu si odnesete pocit, že dovolená u moře může být povznesena na něco víc, než co jste doposud zažili.

fashiongonerogue.com

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI HANA JIŘÍČKOVÁ PORTERT EDIT NET-A-PORTER EDITORIAL PLAVKY SOLID & STRIPED PLAVKY 2019 BIKINY

Související články

Seriál Gossip girl (Super drbna) se vrací zpět!

Pro všechny milovnice módních seriálů, a především pro sledovatelky Super drbny, Gossip girl hlásí comeback! XOXO

Celý článek

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek