dnes je 20.06.2019 a svátek má Květa

Herečka Lívia Bielovič je tváří módního domu F. designers: Store & Atelier

Přidat na Seznam.cz
Oblíbená slovenská herečka zejména zahraničních produkcí je nově i módní ikonou. S radostí se stala tváří originálních kolekcí v concept store F. designers.

Sympatickou herečku Lívii Bielovič jste mohli vidět v českých filmech a seriálech, jako je Rapl, Modrý kód, Ten, kdo tě miloval, Četníci z Luhačovic, Metanol nebo Živé terče Jana Hřebejka. Na první dobrou možná neznámé jméno vám rozhodně hned přiblíží její krásná tvář. A stejně jako většina žen má módu ráda, proto nabídku módního domu F. designers rozhodně neodmítla.

„Na spolupráci se velmi těším. Od prvního okamžiku jsem si zamilovala módní kousky návrhářky Jenny Jeshko, které spojují extravaganci, prvky baroka, punku i smysl pro humor. A jsou přitom tak ženské. Navíc zbožňuji výšivky, které designérka hojně využívá. Musím se přiznat, že i já sama doma někdy vyšívám,“ prozradila Lívia Bielovič.

Postava modelky jí pak dopřává svobodnější volbu při výběru i třeba netradičních modelů, kterým se rovněž Lívia nebrání. „Nikdy jsem nemusela držet přísné diety. Nemám sedavé zaměstnání, hodně cestuji, létám, chodím na castingy, a navíc chodím na jógu a ráda běhám. Tělo mi zatím dobře spaluje. Nejsem typ člověka, který tloustne a hubne. Myslím si, že člověk by měl sportovat bez ohledu na to, zda je hubený nebo tlustý, ale pro svůj dobrý pocit,“ svěřila se herečka.

Hlavní myšlenkou F. designers: Store & Atelier je sdružování české a slovenské módy, tzv. slow fashion, která přináší kvalitní a unikátní kousky. Hlavní vlajkovou loď tvoří F. designers módní dům zejména návrhářce Jenny Jeshko, ale najdete tu i spoustu jiných zajímavých kolekcí z rukou Pavla Berky, Dominiky Býmové, Míry Bárty, Michaela Andreas a spoustu dalších.

Přidat na Seznam.cz
F.DESIGNERS: STORE & ATELIER LÍVIA BIELOVIČ JENNY JESHKO CONCEPT STORE PAVEL BERKY DOMINIKA BÝMOVÁ MÍRA BÁRTA MICHAEL ANDREAS

Související články

Designové vychytávky na duben

Český design vás potěší i v dubnu. Tentokrát se nese v duchu úspěšně proběhlého MBPFW a našich mladých talentovaných návrhářů. Okouzlí vás barevností, klasickou černou i překvapivě vtipnou rafinovaností.

Celý článek

Street style z Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku

Mercedes-Benz Prague Fashion Week je stále v plném proudu a všichni dobře víme, že k přehlídkám také neodmyslitelně patří street style.

Celý článek

Pop-up Life is fashion představil skvělé designéry

Pop-up obchody, tedy krátkodobě pronajaté prostory s širší nabídkou sortimentu, jsou u nás stále oblíbenější. Jeden z nejvýraznějších Life is Fashion představil v pražském bytě několik talentovaných a progresivních designérů, o kterých snad ještě hodně uslyšíme.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Nová módní adresa v Praze

V Týnské uličce v centru Prahy nově otevřel obchod a ateliér F.designers: Store & Atelier, který nabídne oblečení od českých a slovenských návrhářů. 

Celý článek

Rozhovor s Pavlem Berkym | Mladý slovenský návrhář je miláčkem české módní scény

Vyzpovídali jsme jednoho z nejúspěšnějších slovenských návrhářů. Jaké jsou jeho plány do budoucna a jak vidí českou módní scénu?

Celý článek

Andělé mezi námi

Předvánoční čas přiměje mnoho lidí přemýšlet nad pomocí druhým. Mezi běháním v uličkách supermarketů sem tam vhodí bankovku do plastové krabice s polepkou nějaké známé organizace.

Celý článek

Opulentnost s nádechem dekadence

Tak jsme se zase jednou vydaly na módní cestu. Nebo cestu za módou. Nebyla to cesta dlouhá a já se na ni těšila už nějaký čas. 

Celý článek