dnes je 05.07.2022

Hledáte dárek plný lásky? Najdete ho v Centru Černý Most

Přidat na Seznam.cz
Svátek zamilovaných už klepe na dveře, a protože příležitostí k oslavě lásky a důvodů proč potěšit naše nejbližší, není nikdy dost, Centrum Černý Most připravilo pro své zákazníky tematickou soutěž, výzdobu i tipy na valentýnské dárky.

foto: Centrum Černý Most

Dárek plný lásky, co zaručeně potěší každou ženu i muže? Dárková karta do Centra Černý Most v designovém valentýnském obalu! Splní přání i těm nejnáročnějším, uplatnit ji totiž můžete ve většině prodejen a restaurací Centra Černý Most. Navíc na prvních 500 zákazníků, kteří si pořídí ve dnech od 8. do 14. února dárkovou kartu v minimální hodnotě 2 000 Kč, čeká speciální dárek v podobě extra kreditu v hodnotě 400 Kč zdarma. Podmínkou je členství ve věrnostním programu Centra Černý Most, do kterého se můžete jednoduše zaregistrovat na webových stránkách www.centrumcernymost.cz. Dárkovou kartu je možné zakoupit přímo v Centru na stánku Click&Services, na Central Plaza nebo online na stránkách centra. Valentýnská akce se ale vztahuje jen na karty zakoupené osobně při návštěvě Centra Černý Most.

Návštěvníci Centra se mohou těšit i na příjemnou atmosféru a valentýnsko-jarní výzdobou. Z nákupů se svou milovanou polovičkou si zákazníci na památku odnesou stylovou fotku z květinového fotokoutku. Zadaní i nezadaní se během celého února mohou nechat inspirovat na sociálních sítích Centra. Na instagramovém profilu @centrumcernymost na ně čekají (nejen) valentýnské a módní tipy od stylistky Centra Báry Havlíkové a speciální soutěž o 5 dárkových karet na nákupy v Centru Černý Most v hodnotě 1 000 Kč.

foto: Centrum Černý Most

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD ZE SPOLEČNOSTI VALENTÝN CENTRUM ČERNÝ MOST VALENTÝNSKÝ DÁREK

Související články

Bonbónky ze zahájení festivalu v Karlových Varech - dámské okénko

Mezinárodní filmový festival přinesl řadu skvělých filmů. Místo kultury jsme však pro vás exkluzivně připravili to nejlepší ze světa dámské módy, co se na festivalu objevilo.

Celý článek

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.

 

Celý článek

Orsay končí v Česku

S odkazem na dobře informovaný zdroj oznámil magazín Forbes odchod německé společnosti Orsay z českého trhu. Podle dostupných informací se na odchod chystají i další oděvní společnosti.

Celý článek

Úředníci by tu měli být pro nás, ne naopak, říká marketingová ředitelka Mattel Czech Republic

Lenka Helena Koenigsmark je marketingová ředitelka slavné společnosti, která stojí za slavnou Barbie. Jaké trendy společnost reflektuje s novými trendy a hrají si dnešní děti ještě vůbec? Dozvíte se v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek

Sebevědomá jako Christina Aguilera

Vždy byla svá a přesně věděla, co chce. Christina Aguilera nahrála ve čtrnácti letech svůj první singl, v devatenácti vydala první, veleúspěšné album a v sedmadvaceti uvedla na trh svůj první parfém. 

Celý článek

Nakupujte lokální potraviny od českých farmářů. Nikdy to nebylo tak snadné jako dnes

Ekonomické i ekologické dopady při nákupu lokálních potravin od českých farmářů jsou v porovnání nákupů běžných potravin nesrovnatelné. Rohlík.cz navíc dokazuje, že nemusí jít vždy o výrazně dražší potraviny. Nyní je čas zamyslet se nad tím, co svému tělu dopřáváte a za jakou cenu.

Celý článek

Královna Alžběta II. má svou vlastní panenku Barbie. Se svým pravnukem Louisem tento týden oslavila hned několik událostí

Na počest královniných 96. narozenin vznikla originální panenka Barbie od Mattela. Nejdéle panující britská monarcha letos nebude mít o pocty nouzi. V červnu uběhne 70 let od jejího usednutí na trůn.

Celý článek