dnes je 19.08.2022 a svátek má Ludvík

H&M odhalilo krátký film s hlavní hvězdou Gigi Hadid v popředí

Přidat na Seznam.cz
Hôtel Hennes je fiktivní destinace plná míst, kde se realizují sny a kde móda nemá žádná pravidla. Gigi Hadid v něm hraje stylovou majitelku hotelu a zároveň představuje jarní i letní kousky značky H&M.

foto: se svolením H&M

Krátký filmový snímek se jmenuje Welcome to Hôtel Hennes a vznikl pod rukama režiséra Bardia Zeinali, který do něj zapojil více než jednu supermodelku. Vedle Gigi Hadid je ve filmu H&M nápadité obsazení. Ubytovaného hosta v hotelu hraje modelka Jill Kortleve a v rolích plavčíka, poslíčka, módního návrháře a dalších můžeme vidět Precious Lee, Devyn Garcia, Jazzelle Zanaughtti, Julia Hobbs, Olivia Vinten, Christina „Tinx“ Najjar a Isabelle Chaput a Nelson Tiberghien z Young Emperors.

foto: se svolením H&M

Myšlenka filmu spočívá v představení nové kolekce prostřednictvím hotelu Hennes. Plážové ručníky, sluneční brýle, kabelky, bikiny, šortky a trička jsou jasným odrazem sezóny, který nás brzy čeká.

„Toto je pocta kouzelným hotelům, které byly v minulosti místem velké kreativity. Na natáčení jsem se opravdu bavil a myslím, že se to ve filmu odráží,“ říká režisér snímku Bardia Zeinali.

foto: se svolením H&M

Leopardí potisky, barevné pruhy i tropické vzory dodávají zářivým kouskům určitou hloubku. Optimistické retro provází Hôtel Hennes skrz naskrz. Celá kolekce bude k dostání od 28. dubna.

 „Jsme nadšení, že můžeme pozvat naše zákazníky do světa Hôtel Hennes. Do fiktivního a magického místa, kde se oslavuje naše jarní a letní móda. Těšíme se, že všechny přivítáme v nové sezóně v H&M!“ říká Ann-Sofie Johansson, kreativní poradkyně H&M.

foto: se svolením H&M

foto: se svolením H&M

foto: se svolením H&M

 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA GIGI HADID H&M HÔTEL HENNES LETNÍ KOLEKCE

Související články

Jane Fonda a JaQuel Knight vyzívají s novou sportovní značkou H&M MOVE celý svět k pohybu!

Společnost H&M si dala nový cíl, rozhýbat celý svět. Proto dnes celosvětově uvádí na trh svou novou značku H&M MOVE. Po jejím boku stojí i dvě americké hvězdy Jane Fonda a JaQuel Knight.

Celý článek
LV tenisky

LOUIS VUITON PŘEDSTAVUJE NOVOU VERZI IKONICKÝCH TENISEK

Louis Vuitton představuje novou verzi ikonických tenisek LV Trainer, které posouvají koncept udržitelnosti na zcela novou úroveň. 

Celý článek

Vše, co byste měli vědět o zvonáčích

Existují módní kousky, které si budeme vždy spojovat s určitou dobou. Ne jinak je tomu u širokých nohavic neboli zvonáčů. Kde se tento styl vlastně vzal a proč?

Celý článek

Basic trička jsou must-have každého udržitelného šatníku

Patří mezi nepostradatelné a univerzální kousky, nejlépe v černé nebo bílé barvě a bez potisku. Hodí se k džínům, sukním nebo šortkám. Podívejte se na inspiraci, jak je nosit.

Celý článek

Svět fantazie a drzý humor spojuje Mimoně se značkou Levi’s

Chaotická skupinka malých žlutých mimoňů se v kinech právě teď pyšní svým novým filmem, který je zasazený do 70. let. Značka Levi’s se rozhodla tuto premiéru oslavit po mimoňovsku.

Celý článek
Vans obuv

VANS A PRETTY GUARDIAN SAILOR MOON VZDÁVÁ HOLD POPULÁRNÍMU ANIME

Vans a populární anime Pretty Guardian Sailor Moon představují společnou čtyřdílnou kolekci oslavující lásku a přátelství. 

Celý článek

Columbia přináší pohodovou kolekci oblečení na cesty a dobrodružný život ve vanu nebo kempu

Akční léto plné cest, dobrodružství a objevování krás pobytu v přírodě s přáteli či rodinou je rok od roku populárnější. Značka Columbia proto přináší ucelenou kolekci Camplife, díky které si užijete každý moment navzdory náladám počasí.  

Celý článek

Plavky, které lichotí. Tohle léto se budete cítit sebevědomě

Budete letos trávit dovolenou na zahradě u bazénu nebo ve vyhlášeném letovisku s písečnou pláží? Ono je to jedno. V obou případech budete potřebovat plavky, které lichotí vašemu tělu.

Celý článek