dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

H&M ve spolupráci s básnířkou Yrsou Daley-Ward vytvořilo pohodlnou kolekci věnovanou lásce k sobě

Přidat na Seznam.cz
Limitovaná kolekce pohodlného oblečení na doma vytvořená ve spolupráci se spisovatelkou a vypravěčkou Yrsou Daley-Ward přináší pohodlnost, ženskost a sebevědomí.

zdroj: archiv H&M

Pohodlí je to první, co doma hledáme. Toužíme se cítit příjemně, ale často také stylově. Kolekce Yrsa Daley-Ward x H&M je tomu věrným odrazem. Limitovaná edice pohodlného oblečení vytvořená značkou H&M ve spolupráci s mladou umělkyní odráží citáty z její poezie.

zdroj: archiv H&M

Kolekce je vyrobena z materiálů udržitelnějšího původu a její část je již dostupná na stránkách značky HM.com. Na vybraných kouscích jsou vytištěny citáty převzaté z básní Yrsy Daley-Ward - „If you have to fold to fit in, it ain’t right“ („Jestli se musíte poskládat, abyste se do toho vešli, tak to není ono“) nebo „Here will always be your heart“ (“Na tomto místě navždy bude bít vaše srdce“). Mezi klíčové kousky patří béžové bermudy s mikinou se sloganem, oversized trička, bezešvé topy, mikiny s kapucí. Kolekce je vyrobená z udržitelnějších materiálů, jako je organická bavlna, eko viskóza a recyklovaný polyamid.

zdroj: archiv H&M

„Byli jsme inspirováni básněmi Yrsy Daley-Ward, které mají hloubku a díky kterým můžeme posílit naše sebevědomí v tomto nelehkém období, které kvůli pandemii prožíváme. H&M sdílí tyto ideály a bylo naší výsadou spolupracovat na kolekci, která prosazuje tyto pozitivní hodnoty, říká Maria Östblom, Head of Design Womenswear H&M.

Střihy v kolekci jsou vytvořené tak, aby poskytovaly maximální pohodlí. Barevné tóny holubí šedé a světle béžové dodávají uklidňující pocit, šalvějová zelená zase vyvolává pocit tepla. Hlavní postavou celé kampaně bude právě Yrsa Daley-Ward, která bude šířit své odkazy plné naděje a posílení postavení žen prostřednictvím řady video spotů.


                                                                                                                                      zdroj: archiv H&M

Zdroj: archiv H&M

 

„Spolupráce s H&M na této pohodlné kolekci z udržitelných zdrojů byla skvělá! Doufám, že tato kolekce potěší všechny, kteří ji budou nosit, že moje citáty budou blízká jejich srdci. Chtěla jsem přes ně dodat lidem sílu a sebevědomí k dosažení jejich snů. Protože my sami jsme našim životním dílem,“ popisuje Yrsa Daley-Ward.

zdroj: archiv H&M

zdroj: archiv H&M

zdroj: archiv H&M

zdroj: archiv H&M

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA H&M Yrsa Daley-Ward x H&M YRSA DALEY-WARD POHODLNÉ OBLEČENÍ DOMÁCÍ OBLEČENÍ DOMÁCÍ MÓDA

Související články

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Probuďte v sobě šelmu a staňte se silnou, nezávislou a nespoutanou ženou, jako Nikol Švantnerová

Nová tréninková kolekce PUMA UNTAMED přináší ženám nový pohled nejenom na sport jako takový, ale také na to, jak vynaložit se svou energií a probudit v sobě divokou kočku jako například Nikol Švantnerová.

Celý článek

Nová česká oděvní značka Jamie Collection nepodléhá sezónním změnám a tvoří mimo diktát fast fashion

Značka Jamie Collection přichází na módní trh s jasnou představou a pravidly, jak bude tvořit. Nečekejte u ní žádné slevové akce ani výprodeje. Tato nová česká značka tvoří bez tlaku na přizpůsobení se trendům.

Celý článek

Jak v zimě nosit a kombinovat sukně

Žádnou milovnici sukní nemůže zastavit mrazivé počasí. Naopak - dlouhá sukně byla jedním z hlavních prvků, které byly k vidění na módních přehlídkách pro letošní sezónu. A jak je nosit i v těchto mrazivých dnech? 

Celý článek

Módní trendy pro rok 2021

Jaké budou trendy v tomto roce? Co můžete očekávat a co možná mnohé překvapí? Letos to nejsou žádné puntíky ani proužky, vracíme se totiž k přírodě.

Celý článek

Sarah Jessica Parker oznámila návrat Sexu ve městě

Bude pokračování! Dlouho očekávaný návrat oznámila Sarah J. Parker na svém Instagramu. Nová série ponese název And Just Like That. Dámy se mají na co těšit.

Celý článek