dnes je 18.09.2019 a svátek má Kryštof

I v koupelně se můžete cítit královsky! Zaměřte se na výběr správných doplňků a máte vyhráno

Přidat na Seznam.cz
Luxusní design a důraz na kvalitu a původ materiálů můžete vnímat i ve své koupelně. Jedinečné textury, velkolepost, ale také ohleduplnost vůči planetě jsou základními stavebními kameny společnosti Gessi.  

S pečlivým důrazem na detail a precizním plánováním můžete v každé domácnosti vytvořit luxusní koupelnu. Ať už preferujete moderní nebo tradiční design, luxusní koupelna je především o vytvoření prostoru, kde si můžete na konci dlouhého dne odpočinout, stejně jako se jedná o místo, kde se můžete pohodlně připravit na další rušné pracovní dny.

Luxusní materiály

Společnost Gessi při navrhování luxusních koupelen splňuje nejenom všechny požadavky nezbytné na kvalitu výroby v podobně geniálních technologických řešení, ale také při výběru materiálů myslí na enviromentální udržitelnost a vede společnost k soustředění se na estetiku, ergonomii, funkčnost a zároveň také na vnímání životního prostředí a šetření energetických zdrojů. Vznikají tak prakticky dokonalé koupelny a prostředí pro chvíle pohody. Na materiálech v koupelně rozhodně nešetřete, tato investice se vám bohatě vrátí.

Kolekce INCISO vás oslní svým provedením

Značka Gessi představila výsledek spolupráce s americkým návrhářem Davidem Rockwellam, který miluje dramatický design s důrazem na velkolepost. Vznikla tak kolekce INCISO, která zahrnuje koupelnové baterie, páčky, sprchy a další všemožné pomocníčky, o kterých, milé dámy, v koupelnách nemáme často ani páru. Na kolekci si daly obě strany velmi záležet a po pečlivém výběru materiálů a barev vznikla impozantní série se spoustou jemných a elegantních industriálních detailů. 

316 je kolekce sázející na dokonalé tvary

Jste-li milovníky oceli, pak máte už teď jasno, kterým směrem se při nákupu u společnosti Gessi vydáte. Kolekce 316 v sobě skýtá koupelnové vybavení oblečené do dokonalých tvarů a okouzlujících textur přímo v samotné oceli nesoucí označení 316. Kreativní styl lze vytvořit i z těch nejtvrdších materiálů, a tahle kolekce je toho důkazem! Série 316 zahrnuje pět zbrusu nových textur: Trame, Intreccio, Flessa, Cesello a Meccanica. Každá je zcela jiná, originální a úchvatná. 

gessi.cz

Přidat na Seznam.cz
DESIGN LIFESTYLE NÁKUPY A OBCHOD MODERNÍ KOUPELNY LUXUSNÍ KOUPELNY DESIGNOVÉ KOUPELNY

Související články

Kristina Nemčková - rozhovor o úspěšné kuchařce i o módě

Kristina Nemčková nám utkvěla v paměti především jako vítězka populárního pořadu MasterChef. V jejím věku šlo o nevídaný úspěch a my jsme její kariéru začali se zájmem pozorovat. A teď jsme nadšeni z její skvělé kuchařky #UPGRADE.

Celý článek

Kadeřník Honza Kořínek představil novou kolekci účesů

Známý pražský kadeřník Honza Kořínek se nechal inspirovat tím nejčistším citem, který na světě je. Mateřskou láskou. Kolekci Pure Love nám ukazuje na čtyřech krásných a úspěšných ženách, které nás seznámí se svými neméně oslňujícími matkami a dcerami.

Celý článek
Bytové doplňky

Pokojovky: Uklidňující, módní a praktický bytový doplněk

Závěsná skleněná aerária zdobená dary moře a zeleným sukulentem patřila mezi žhavé trendy bytových dekorací minulého roku. Jaké jsou aktuální trendy mezi bytovými doplňky?

Celý článek

Značka Versace vytvořila nové luxusní cestovní balíčky pro leteckou společnost Turkish Airlines

Turecká letecká společnost Turkish Airlines opravdu na svých zákaznících ani zaměstnancích nešetří. Od července totiž svým cestujícím nabízí speciální cestovatelské balíčky od značky Versace. Podívejte se, na co se můžete těšit až příště s touto společností poletíte.

Celý článek

Trendy decor bytu aneb Co právě frčí?

Zařizujete si právě nový byt nebo aspoň jeho nový vzhled? Chcete se ve svém bytě cítit nejen příjemně a útulně, ale i inspirativně? Rady a nápady jak na to, najdete u nás v článku...

Celý článek

Back to school: Vše, co by vám na začátku školního roku nemělo chybět

A že toho je, co je potřeba na přelomu srpna a září pořídit. V tomto článku vynecháme oblečení, ale zaměříme se na ty nejlepší batohy, školní potřeby a další nezbytnosti do vaší lavice.

Celý článek

Nové stolování od značky Dior ocení zejména lidé ve znamení Panny

Letní kolekce kreativní návrhářky Dior Maison, Cordelie de Castellane představuje několik stolovacích prvků, které ocení zejména lidé ve znamení Panny.

Celý článek

Máme pro vás novinku: Videa

Nové reportáže, rozhovory s lidmi z módního oboru, vlogy ze zákulisí Fashion weeků i pozvánky na různé akce jsou jen špetkou z toho, co vám naše nová video rubrika společně s Agi Archer přinese…

Celý článek