dnes je 03.06.2020 a svátek má Tamara

I v koupelně se můžete cítit královsky! Zaměřte se na výběr správných doplňků a máte vyhráno

Přidat na Seznam.cz
Luxusní design a důraz na kvalitu a původ materiálů můžete vnímat i ve své koupelně. Jedinečné textury, velkolepost, ale také ohleduplnost vůči planetě jsou základními stavebními kameny společnosti Gessi.  

S pečlivým důrazem na detail a precizním plánováním můžete v každé domácnosti vytvořit luxusní koupelnu. Ať už preferujete moderní nebo tradiční design, luxusní koupelna je především o vytvoření prostoru, kde si můžete na konci dlouhého dne odpočinout, stejně jako se jedná o místo, kde se můžete pohodlně připravit na další rušné pracovní dny.

Luxusní materiály

Společnost Gessi při navrhování luxusních koupelen splňuje nejenom všechny požadavky nezbytné na kvalitu výroby v podobně geniálních technologických řešení, ale také při výběru materiálů myslí na enviromentální udržitelnost a vede společnost k soustředění se na estetiku, ergonomii, funkčnost a zároveň také na vnímání životního prostředí a šetření energetických zdrojů. Vznikají tak prakticky dokonalé koupelny a prostředí pro chvíle pohody. Na materiálech v koupelně rozhodně nešetřete, tato investice se vám bohatě vrátí.

Kolekce INCISO vás oslní svým provedením

Značka Gessi představila výsledek spolupráce s americkým návrhářem Davidem Rockwellam, který miluje dramatický design s důrazem na velkolepost. Vznikla tak kolekce INCISO, která zahrnuje koupelnové baterie, páčky, sprchy a další všemožné pomocníčky, o kterých, milé dámy, v koupelnách nemáme často ani páru. Na kolekci si daly obě strany velmi záležet a po pečlivém výběru materiálů a barev vznikla impozantní série se spoustou jemných a elegantních industriálních detailů. 

316 je kolekce sázející na dokonalé tvary

Jste-li milovníky oceli, pak máte už teď jasno, kterým směrem se při nákupu u společnosti Gessi vydáte. Kolekce 316 v sobě skýtá koupelnové vybavení oblečené do dokonalých tvarů a okouzlujících textur přímo v samotné oceli nesoucí označení 316. Kreativní styl lze vytvořit i z těch nejtvrdších materiálů, a tahle kolekce je toho důkazem! Série 316 zahrnuje pět zbrusu nových textur: Trame, Intreccio, Flessa, Cesello a Meccanica. Každá je zcela jiná, originální a úchvatná. 

gessi.cz

Přidat na Seznam.cz
DESIGN LIFESTYLE NÁKUPY A OBCHOD MODERNÍ KOUPELNY LUXUSNÍ KOUPELNY DESIGNOVÉ KOUPELNY

Související články

Designový speciál: Čím si usnadnit život v kuchyni

Napadlo vás někdy, kolik času trávíme každý den v kuchyni? Právě proto bychom se v ní měli cítit dobře. Jak si poradit s malým prostorem a co vám v kuchyni usnadní život?

Celý článek

Věřím, že online výuka může fungovat i nadále, říká moderátorka Lenny Trčková

Rozhovor s moderátorkou, dramaturgyní a scénáristkou Lenny Trčkovou, kterou si jistě mnozí z vás pamatují z Dobrého rána na ČT1 nebo z hudebního kanálu Óčko, kde svého času působila, se vrátila opět na televizní obrazovky.

Celý článek

Must have kousky v bytovém textilu

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak důležité je cítit se doma dobře? Je to ten pocit, který po příchodu cítíte jako první. Ten pocit, na který se těšíte, už když jdete z práce domů. A víte, co tento pocit umocňuje? Krásný bytový textil.

Celý článek

Designový speciál: V ložnici si dejte záležet zejména na osvětlení

V druhém dílu designového speciálu jsme si pro vás připravili pár tipů, jak změnit vaši ložnici k nepoznání. Nebo také rady, jak ji postavit od základů, na čem si dát záležet a na co nezapomenout.

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Sebevědomí a skvělá postava i když nemáte čas? Vyzkoušejte ketodietu, při které nebudete hladovět!

Zhubnout trvale v relativně rychlém čase je v dnešní době určité sci-fi. Hlídat si stravu, sportovat, a ještě se starat o chod domácnosti, děti a manžela, může být nad naše síly. Jsou však způsoby, jak si hubnutí usnadnit. Znáte ketodietu?

Celý článek

Nová kolekce hedvábných šátků Silky Gang provází pohádky O Malence a O Zlaté rybce

Hedvábné šátky české značky Silky Gang již delší dobu odráží několik pohádkových motivů. Mezi nimi i dva nové, zcela elegantní a jemné motivy, které podtrhnou duši žen i mužů.  

Celý článek

Jak nakupovat oblečení online jako profesionál?

Sociální izolace nás staví před nové výzvy a možnosti a směřuje nás více než kdy jindy do virtuálního světa online nákupů. Jak ale nakupovat chytře, bezpečně a ekonomicky?

Celý článek