dnes je 20.11.2019 a svátek má Nikola

I v koupelně se můžete cítit královsky! Zaměřte se na výběr správných doplňků a máte vyhráno

Přidat na Seznam.cz
Luxusní design a důraz na kvalitu a původ materiálů můžete vnímat i ve své koupelně. Jedinečné textury, velkolepost, ale také ohleduplnost vůči planetě jsou základními stavebními kameny společnosti Gessi.  

S pečlivým důrazem na detail a precizním plánováním můžete v každé domácnosti vytvořit luxusní koupelnu. Ať už preferujete moderní nebo tradiční design, luxusní koupelna je především o vytvoření prostoru, kde si můžete na konci dlouhého dne odpočinout, stejně jako se jedná o místo, kde se můžete pohodlně připravit na další rušné pracovní dny.

Luxusní materiály

Společnost Gessi při navrhování luxusních koupelen splňuje nejenom všechny požadavky nezbytné na kvalitu výroby v podobně geniálních technologických řešení, ale také při výběru materiálů myslí na enviromentální udržitelnost a vede společnost k soustředění se na estetiku, ergonomii, funkčnost a zároveň také na vnímání životního prostředí a šetření energetických zdrojů. Vznikají tak prakticky dokonalé koupelny a prostředí pro chvíle pohody. Na materiálech v koupelně rozhodně nešetřete, tato investice se vám bohatě vrátí.

Kolekce INCISO vás oslní svým provedením

Značka Gessi představila výsledek spolupráce s americkým návrhářem Davidem Rockwellam, který miluje dramatický design s důrazem na velkolepost. Vznikla tak kolekce INCISO, která zahrnuje koupelnové baterie, páčky, sprchy a další všemožné pomocníčky, o kterých, milé dámy, v koupelnách nemáme často ani páru. Na kolekci si daly obě strany velmi záležet a po pečlivém výběru materiálů a barev vznikla impozantní série se spoustou jemných a elegantních industriálních detailů. 

316 je kolekce sázející na dokonalé tvary

Jste-li milovníky oceli, pak máte už teď jasno, kterým směrem se při nákupu u společnosti Gessi vydáte. Kolekce 316 v sobě skýtá koupelnové vybavení oblečené do dokonalých tvarů a okouzlujících textur přímo v samotné oceli nesoucí označení 316. Kreativní styl lze vytvořit i z těch nejtvrdších materiálů, a tahle kolekce je toho důkazem! Série 316 zahrnuje pět zbrusu nových textur: Trame, Intreccio, Flessa, Cesello a Meccanica. Každá je zcela jiná, originální a úchvatná. 

gessi.cz

Přidat na Seznam.cz
DESIGN LIFESTYLE NÁKUPY A OBCHOD MODERNÍ KOUPELNY LUXUSNÍ KOUPELNY DESIGNOVÉ KOUPELNY

Související články

Co je to minimalismus a jak funguje v praxi

Minimalismus je hodně omílané téma, ale přesto jej někdo ještě nezná. Ukážeme vám kouzlo minimalismu, uvedeme zajímavé příklady a možná se vám život v minimalistickém měřítku zalíbí.

Celý článek

Globální ambasadoři Vans navrhli jedinečné aukční kousky pro charitativní sbírku na počest Checkerboar Day

Značka Vans se dala dohromady s globální společností eBay, aby exkluzivní charitativní kolekcí oslavili tzv. Checkerboard Day - Šachovnicový den. Více o tomto unikátním svátku, který se slaví v americkém státě Kalifornia a o zbrusu nové a unikátní kolekci se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Cítím se dobře, když jsem dobře oblečená

Jak dalece má oblékání vliv na naše sebevědomí? Platí to, že čím lépe jsem oblečená, tím lépe se cítím? Jak dosáhnout spokojeného outfitu, abyste se opravdu cítila díky oděvu lépe?

Celý článek

Camden Town, londýnská oblast plná umění, módy a inspirace

Místo v londýnském městském obvodu známé pro své originální trhy, výborná jídla a talentované umělce. Chcete vidět Londýn z jiného úhlu pohledu? Pak nesmíte vynechat tuto kouzelnou prohlídku.

Celý článek

Londýnská Bond Street jen září: díky Louis Vuitton

Chcete vidět ráj? Pak si určitě udělejte výlet do Londýna. Tam byl totiž znovuotevřen obchod Louis Vuitton. Slibujeme vám, že jste dlouho nic podobného neviděli.

Celý článek

Herec Pavel Liška se stal tváří Jedinečného kalendáře. Kdo z dalších celebrit je jeho součástí?

V příštím životě by chtěl být Pavel Liška, jak jinak než liškou. Jeho herecký kolega Vašek Neužil by zvolil život orangutana, zatímco Erika Stárková by chtěla být ptákem nebo mořskou pannou.

Celý článek

BackYard představil nové designéry

V pražském módním obchodu BackYard se představily dvě nové značky YBA a Messa. Nejen je, ale i mnoho dalšího, přišli obdivovat Andrea a Michal Růžičkovi, Jana Plodková nebo Michaela Maurerová.

Celý článek

Chcete mít dokonalý chrup? Držte se pár základních pravidel

Perfektní zuby a neodolatelný úsměv nejsou zcela běžnou záležitostí. Mnoho z nás trápí zubní kámen, skvrny na zubech i citlivost dásní. Jak s těmito problémy zatočit?

Celý článek