dnes je 23.07.2019 a svátek má Libor

Inspirujte se večerní módou Sarah Jessicy Parker

Přidat na Seznam.cz
Hvězda seriálu Sex ve městě a stejnojmenných filmů Sarah Jessica Parker je nádherná i mimo svou roli. Přinášíme várku jejích večerních modelů na inspiraci. 

Nádherná herečka letos oslavila své jednapadesáté narozeniny a rozhodně se nedá říci, že by jí věk ubíral na kráse. Vidíme to právě naopak. Čím více Sarah Jessica Parker stárne, tím více jí to sluší. Protože, nejenže se jí tříbí její styl oblékání, úpravy vlasů i makeupu, navíc z ní totiž sálá čím dál tím více zkušeností a šarmu. Šarmantní žena nemůže být ve dvaceti a čtyřicítka je také ještě příliš brzo. My jsme prošli snímky hollywoodských fotografů z červených koberců a ty nejlepší večerní róby a modely úspěšné herečky, producentky a návrhářky vám právě teď přinášíme.   

telegraph.co.uk

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SARAH JESSICA PARKER ČERVENÝ KOBEREC SEX VE MĚSTĚ VEČERNÍ MÓDA VEČERNÍ RÓBY INSPIRACE

Související články

Seriál Gossip girl (Super drbna) se vrací zpět!

Pro všechny milovnice módních seriálů, a především pro sledovatelky Super drbny, Gossip girl hlásí comeback! XOXO

Celý článek

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek