dnes je 23.05.2019 a svátek má Vladimír

Jak na výběr plavek podle typu postavy?

Přidat na Seznam.cz
Co odpovíte, až se léto zeptá, co jste dělala celou zimu? Nevěšte hlavu, stále máte čas doladit malé nedostatky na své postavě, a především si vybrat dokonale padnoucí plavky!

A rozhodně nepředbíháme čas, i když je teprve březen. Brzy se přehoupneme do jara a léto je tu cobydup. Možná už také pomalu plánujete, kam se vydat v létě na dovolenou, ať už za mořem nebo na hory, plavky přijdou vždycky vhod. Víte, jaké plavky se hodí, na jakou postavu? Tady je pár typů.

Obrácený trojúhelník

Šířka ramen je větší než šířka boků a zároveň mají ženy s tímto typem postavy užší pas. Jeli vám tento popis víc než povědomý, pak byste se měla zaměřit na to, abyste odvrátila pozornost od svých ramen. Proto zapomeňte na monochromatické plavky. Zvolte bikiny s jasnými barvami spodního dílu, díky čemuž zvýrazníte štíhlé nohy a perfektní boky. Zavazování v bocích bude třešničkou na dortu.

Jablko

Ženy, které mají postavu typu jablko, potřebují v první řadě skrýt bříško. K tomu vám perfektně poslouží tankiny, které nedostatky zakryjí a přitom kdykoliv umožňují opalování pupíku. U jednodílných plavek sledujte, aby jim nechyběl výstřih do písmene V, který opticky dokáže malé zázraky. Nezapomeňte věnovat pozornost stahovacím tankinám nebo také monokinám, které postavu rovněž opticky zúží.

Hruška

Ženy, které řadíme do typu postavy hruška, mají krásný výrazný pas a úzká ramena. Trápí je však spodní díl postavy, který je širší. Zde můžeme hřešit na dvoudílné plavky, kdy necháme vyniknout krásné bříško, pas a dekolt. Proto neváhejte sáhnout po bikinách, které se zavazují za krkem. Spodní díl klidně zvolte s kratšími nohavičkami, rozhodně tak nešlápnete vedle.

Přesýpací hodiny

90-60-90? To si většina z nás může nechat zdát. Existují však ženy, které mají souměrné boky a ramena a k tomu štíhlý pas i nohy. Pro takové je výběr plavek úplně nejsnazší. Jestliže sáhnete po tolik oblíbených jednodílných vzorech plavek, najděte na nich něco alespoň trošku extravagantního. V bikinách nechejte vyniknout úzký pas a krásné poprsí díky trojúhelníčkům nebo podprsence bez ramínek. A vůbec se nebojte jednobarevné klasiky v bílé či černé. Tím pravým ořechovým mohou být i více vyříznuté kalhotky, které ještě více prodlouží a zeštíhlí vaše nohy.

Atletická postava

Svalnatý trup bez výrazných křivek patří k postavě žen, které milují sportování. V první řadě se tedy budeme snažit ženské křivky podpořit. K tomu nám dopomohou kalhotky se zavazováním v bocích a vyztužené košíčky. Pokud zvolíte jednodílné plavky, pak se zaměřte na takové, které alespoň trošku zvýrazní váš pas. K tomu pomohou i různé barevné vzory.

intisimo.cz, extraleginy.cz

Přidat na Seznam.cz
PLAVKY JEDNODÍLNÉ PLAVKY BIKINY TANKINY PLAVKY 2019 SPORTOVNÍ PLAVKY

Související články

Selena Gomez pro debut kolekce dámských plavek Krahs

Za fotkami a celou kampaní stojí nejen nádherné fotografie a krásné plavky, ale i sladký příběh.

Celý článek

Halima Aden jako první modelka v burkinách pro Sport Illustrated

Tato muslimsko-somálská krásná modelka se stala první představitelkou v historii, která pózovala pro pánský magazín v burkinách a hidjábu.

Celý článek

Doutzen Kroes září v nové plavkové kolekci pro Hunkemöller

Nizozemská modelka Doutzen Kroes dlouhodobě spolupracuje se značkou Hunkemöller. Společně navrhli novou plavkovou kolekci s názvem Doutzen Summer Stories 2019, ve které nechybí klasické ani extravagantnější střihy.

Celý článek

Kolekce plavek navržená na Den matek symbolizuje pouto matky a dcery

V polovině května oslavíme Den matek. A jelikož pouto matky a dcery je obrovské, vznikla k němu kolekce plavek s dobročinným účelem.

Celý článek

David Hasselhoff dokazuje, že má smysl pro humor v reklamě pro Happy Socks

Legendární plážový playboy si v reklamě pro švédskou značku ponožek a plážových doplňků dělá legraci sám ze sebe. A výsledek je opravdu decentně humorný!

Celý článek

U této kampaně nejspíš na chvíli zatajíte dech

A nezáleží na tom, jestli jste žena nebo muž. Elsa Hosk i její krásná kolegyně Georgia Fowler nabízí perfektní představu, jak bude vypadat letošní plavková sezóna. Pojďte s námi nakouknout blíž…

Celý článek

Bikiny i klasické plavky ze spojení House of Harlow 1960 x REVOLVE

O značce House of Harlow 1960 jsme vám ještě nepsali. Je nejvyšší čas to napravit, zejména vám ukázat jejich nejnovější spolupráci s prodejcem Revolve.com.

Celý článek

Victoria's Secret po téměř třech letech znovu zavádí plavkové kolekce

Kolekce plavek americké značky Victoria's Secret se po téměř třech letech vrátí zpět do obchodního řetězce. Očekávat je můžete na jaře 2019. 

Celý článek