dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Jak nazdobit stromeček letos trochu jinak?

Přidat na Seznam.cz
Slaměné ozdoby a červené mašličky se vám okoukaly? Pojměte zdobení vánočního stromku letos jinak. Inspirujte se třemi trendy ze zahraničí.

Stuhy místo řetězů

Cinkavé řetězy s kuličkami a hvězdičkami můžete na letošní Vánoce vyměnit za textilní variantu. Kupte širší látkové stuhy a opatrně jimi omotejte větve stromku místo běžných řetězů. Výzdoba bude působit jemněji a více vřele.

Ombré efekt

Milovníci ombré na vlasech či nehtech se mohou efektu dostatečně nabažit také na vánočním stromku. Buďto si můžete vyhrát s vánočními spreji a stromek do ombré efektu přebarvit, nebo využít jen síly ozdob. Nejtmavší koule dát dospod a nejsvětlejší navrch. Špatný nápad není také konce větviček občas poprášit umělým sněhem nebo obarvit stříbrným sprejem, stromeček bude působit zasněženě. Pohádkově...

Bohatší, bohatší, nejbohatší

Když zdobíte, možná jste si někdy uvědomili, že nepřijde okamžik, kdy byste si řekli dost, tahle koulička už by byla moc. A tak pokud budete zdobit stále dál a dál, dosáhnete pořádně opulentního vánočního stromku. Využijte sklo, plech i textilie. Nebojte se kombinovat více materiálů, najděte však adekvátní hranici. 

elledecor.com ; pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DESIGN VÁNOCE VÁNOCE 2017 VÁNOČNÍ STROMEČEK VÁNOČNÍ OZDOBY

Související články

40 let kýče a elegance připravila galerie Vitra Design

Výstava „Memphis: 40 let kýče a elegance" přinese jeden z nejzvláštnějších úkazů, které se v posledních desetiletích ve světě designu objevily.

Celý článek

Kabelky LIBERTA návrhářky Jitky Klett skrývají krásný příběh

To, co začalo před šesti lety v New Yorku, pokračuje dnes v Česku. Propracovaný design a prvotřídní materiál jsou spojením, které najdete v kabelkách LIBERTA značky Jitka Klett.

Celý článek

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Těšíte se až vyrazíte po Česku? Podívejte se na příběhy o místech s mezinárodními ambicemi

Nejspíš už se nemůžete dočkat, až někam vycestujete, a ne nutně hned za hranice. I v Česku máme spoustu nádherných míst. Tento Start-up vám ukáže, kde se vám bude líbit.

Celý článek

5 nadčasových kousků nábytku a doplňků, které nevyjdou z módy

Výběr nábytku je vždy záležitostí vkusu, přesto existuje několik interiérových kousků, které má doma skoro každý. Máte je i vy? Bez čeho se váš trendy domov neobejde, který nábytek se dá nazvat nadčasovým a domácnosti jsou jimi vybaveny již od nepaměti? Zjistíte v našem článku.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

Máte rádi dobrou kávu a chcete si ji vychutnat v pohodlí domova? Vyzkoušejte kapsle STARBUCKS

Každý milovník kávy ví, že STARBUCKS je na vrcholu kvalitních horkých nápojů. A co teprve STARBUCKS by NESPRESSO®, kávové kapsle, za kterými nemusíte nikam chodit a vychutnáte si je v pohodlí svého domova. Pojďte se s nimi pořádně seznámit.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek