dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Jak se finalistky Česká Miss loučily s exotikou?

Přidat na Seznam.cz
Finalistky soutěže Česká Miss 2016 mají za sebou poslední část zahraničního soustředění v Thajsku. Jak trávily své poslední dny v exotice?

Pobyt finalistek Česká Miss v Thajsku připomíná spíše než přípravy na soutěž o korunku krásy pokus o cestu kolem světa. Během dvou týdnů desítka soutěžících strávila více než 30 hodin v letadle a na kontě má přes 17 000 km. Přesto si Thajsko náležitě užily.

Finalistky soutěže se definitivně rozloučily s malebným ostrovem Phuket a vydaly se na svou poslední štaci v objevování krás Thajska, které zakončily v Bangkoku. V hlavním městě této exotické země, kde dívky mimo jiné pronikly i do tajů místní kuchyně, která je celosvětově tolik oblíbená. Závěrem soustředění České Miss tak nabyly i mnoho cenných zkušeností.

Podívejte se, co všechno zažily v metropoli Bangkok.

Po krátkém přeletu z Phuketu do Bangkoku už na dívky v hotelu Aetas netrpělivě čekali odborníci na thajskou kuchyni, kteří desítku finalistek do tajů tamního kulinářského umění dokonale zasvětili. Všechny zúčastněné, jež se zároveň jedním hlasem shodly, že si thajskou kuchyni neodpustí ani doma, se doslova vyřádily v přípravě místních specialit. Ze spousty čerstvého ovoce, zeleniny, masa a darů moře připravily několik jednoduchých a tradičních jídel.

 

V Bangkoku ale také nemohly nenavštívit několik významných památek včetně Velkého paláce a okouzlit se nechaly i výjimečným pohledem na Damnoen Saduak neboli „Plovoucí trh“ či návštěvou místní rychlodráhy, Nebeského vlaku.

 

 

Své putování po Thajsku, které si náležitě užily, mají sice za sebou, ale tím pro finalistky soutěže Česká Miss 2016 zdaleka nic nekončí, ba naopak. Po návratu z Thajska na ně čeká soustředění na Farmě Čapí hnízdo, ale také příprava na únorový Ples v Opeře a samozřejmě finálový galavečer, jenž se odehraje už 2. dubna.

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SOUSTŘEDĚNÍ MISS SOUTĚŽ KRÁSY ČESKÁ MISS 2016

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek