dnes je 02.06.2020 a svátek má Jarmil

Jak se obléká trojnásobná maminka a herečka Michaela Maurerová?

Přidat na Seznam.cz
Zastihnout trojnásobnou maminku, herečku a moderátorku, Míšu Maurerovou je téměř nadlidský úkon. Když se to však podaří, dozvíte se o její vášni k teniskám, o tom, jaké projekty jí opravdu baví i to, jak se udržuje v kondici.

Michaela Maurerová patří mezi oblíbené české herečky. Její sympatický vzhled a stálý úsměv na tváří vyzařují úžasnou pohodu a smysl pro klid. Míša ráda cestuje, ráda si dopřeje kvalitní obuv a pohodlné oblečení a velmi dobře se cítí, když má chvilku na lekci jógy. Jsou to zhruba dva měsíce, kdy porodila třetí dítě. Její život se otočil o 360 stupňů naruby, nicméně je pořád vysmátou a pozitivní duší. Oslovili jsme ji, abychom se dozvěděli, jak se jí momentálně daří...

Míšo, jste čerstvou trojnásobnou maminkou... Jaký je to pocit?

Trojnásobně hezkej.

Uměla byste si před 15 lety představit, že budete mít tak velkou rodinu?
No já jsem měla velkou představivost, ale přiznám se, že tři děti jsem si nepředstavovala. Maximálně dvě.

Jak si nového člena užívají partner a Vaše dvojčátka?
Velmi. Ze začátku byl pořadník na chování a mazlení.

Jak jste si užívala těhotenskou módu? A vracíte se po porodu ke své standardní velikosti a stylu?
Naštěstí jsem se už vrátila ke standardní velikosti a stylu, ale samozřejmě takový ty beauty věci, vzhledem k tomu, že malou nosím v nosítku a potřebuju něco pohodlného, tak ty nejsou na pořadu dne. Takže nosím věci, který jsou pohodlný a bavlněný. Těhotenskou módu jsem nenosila, díky tomu, že jsou oversize věci, tak jsem nemusela jet vyloženě podle diktátu. Co se v těhotenství nemění, jsou boty, což jsem si hodně užívala.

Říká se o Vás, že máte ráda zejména boty na podpatku…

Mám ráda boty na podpatku, ale přiznám se, že úplně nejradši mám tenisky. Dnes už se tenisky nosí i k šatům a ke všemu, což jsem velmi uvítala. Já boty na podpatku miluju, ale s dětmi a při sportování to není ideální. Takže je beru, když někam jdu a chci být za dámu. Tenisky mám ale nejraději a dnes se navíc dají nosit opravdu ke všemu.

Máte oblíbenou značku tenisek?

Mám ráda spoustu fajn značek, například Paul Green. Pak mám ráda tenisky Adidas New Balance, ale celkově nemám ráda vyloženě jednu značku, spíš mám ráda, když jsou boty pohodlný, hezký a ještě kvalitní. A na botách fakt ujíždím.

Zmínila jste, že sportujete. I teď s miminkem se to dá?

Dá se to, ale toho času pro sebe je minimum. V noci je čas pro miminko, přes den pro děti. Ale dá se sportovat i s miminkem, protože ho nosíte a chodíte pěšky. A také občas pohlídá tatínek a já si skočím na jógu, což je super.

Plánujete v letošním roce návrat ke své profesi?

Já jsem vlastně svou profesi neopustila, jenom jsem ji zredukovala na věci, který časově nejsou tak náročný a dají se dělat i s miminkem. Chodím natáčet do ČT, chodím moderovat a dělám věci, které mě baví.

Jste známá tím, že ráda podporujete různé charitativní projekty. Jako například Fandím mámám. Jaké další projekty Vás oslovily a proč?

No v podstatě mě oslovují všechny projekty, které nějakým způsobem dělají moji existenci užitečnou. I to, že jsem nějakým způsobem mediálně známá a tím pádem můžu rozšířit informaci o pomoci, nebo o tom, jak být užiteční je super. Myslím si, že když je člověk racionálně myslící, tak v sobě má pocit, že chce zpříjemnit život jiným lidem. Projekt Fandím mámám mě oslovil hodně, protože pomáhá maminkám, které jsou v těžké životní situaci a velmi transparentně jim zajišťuje pomoc s dětma, s materiálními věcmi atd., a to mi je moc sympatický, protože vím, jak je hrozně těžký být na tyhle věci sama, taky jsem si to chvilinku zažila. Další projekty, kterých jsem se účastnila, jsou Korálky dětem, kdy děti z dětského domova vyrábí korálky a mají určité zájmové činnosti. Tyto výrobky se pak prodávají na internetových stránkách a děti pak mají do startu nějaké kapesné. A zároveň projekt Život nanečisto, který je učí, jak žádat o práci a další běžný věci, který jsou samozřejmý, když máte své rodiče. Přijde mi, že pomáhat je přirozený. A když mě osloví někdo s projektem, který má podle mě hlavu a patu, tak se vždy ráda zúčastním.

Když máte chviličku čas, jak jej nejlépe využijete k odpočinku?

Budu upřímná, teď spánkem. Nebo také, i když jsem hodně unavená, tak jdu cvičit jógu a díky tomu získám dvojnásobnou energii. Anebo dělám ještě něco nepředstavitelného, že jen ležím a koukám, což je také něco, co člověk občas potřebuje.

Děkujeme Míšo za váš čas a krásný rozhovor.

 

instagram.com/michaelamaurerova

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MICHAELA MAUREROVÁ ROZHOVOR ČESKÁ HEREČKA MÍŠA MAUREROVÁ

Související články

Věřím, že online výuka může fungovat i nadále, říká moderátorka Lenny Trčková

Rozhovor s moderátorkou, dramaturgyní a scénáristkou Lenny Trčkovou, kterou si jistě mnozí z vás pamatují z Dobrého rána na ČT1 nebo z hudebního kanálu Óčko, kde svého času působila, se vrátila opět na televizní obrazovky.

Celý článek

Svatební den pod širým nebem – nový trend svatebních obřadů

Časy se mění. Trendy přicházejí a odcházejí, stejně jako krizové situace. Ta letošní s sebou přinesla nejen novinky ze světa hygieny a zdravotnictví, ale všichni jsme museli nebo budeme muset změnit svůj mindset. A na změny se musí připravit i nastávající nevěsty a ženichové.

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Rozhovor s návrhářkou Darinou Ermisovou: co připravuje a jak zvládá nynější situaci?

Kabelka je součástí každodenního života většiny žen, bez ní si to ani neumíme představit! Každá kabelka je originální, praktická a krásná. Úspěšná návrhářka a dvojnásobná maminka Darina Ermisová nám představí svoji firmu a plány do budoucna.

Celý článek

Jak nakupovat oblečení online jako profesionál?

Sociální izolace nás staví před nové výzvy a možnosti a směřuje nás více než kdy jindy do virtuálního světa online nákupů. Jak ale nakupovat chytře, bezpečně a ekonomicky?

Celý článek

Tom Ford a Anna Wintour zachraňují módní průmysl před ekonomickou krizí

Žijeme v době koronavirové. Nikdo nečekal, co přijde. Nikdo neví, co bude. Společně to ale zvládneme. Někteří z nás ale myslí nejen na to, jak zachránit současnou žalostnou situaci ve světě, ale také na to, co přijde. Čeká nás totiž i doba pokoronavirová.

Celý článek