dnes je 02.04.2020 a svátek má Erika

Jak se učesat na společenskou akci?

Přidat na Seznam.cz
Období večírků a společenských akcí se kvapem blíží. Jednoduché účesy vhodné pro každého vám pomůžou vypadat skvěle za pár minut.

Blížící se vánoční, novoroční a plesové období znamená návštěvu oficiálních společenských večírků a oslav v kruhu rodinném. Důležitou součástí celkové vizáže jsou bezesporu vlasy. Ať už krátké, delší nebo velmi dlouhé, všechny si zaslouží zvláštní pozornost. Nové trendy velí jasně, že jednoduchost stojí v čele tvořivosti a není potřeba trávit celé hodiny u kadeřníka. Ty nejkrásnější vlasové kreace je totiž možné vytvořit ve vlastní koupelně. 

 

Krátké vlasy

Ženy s krátkými vlasy ocení, že i ty nejkrásnější a nejlepší herečky světa si zvolily tento sestřih. Sluší jim zejména s nejrůznějšími čelenkami na červeném koberci. Skvělým řešením je právě tato efektní ozdoba hlavy, která vynikne právě na kratších vlasech. Zafixování účesu vlasovým sprejem nebo použití gelu je na místě. Čelenka také krásně rámuje tvar obličeje. Dnešní doba nabízí pestrý výběr čelenek a proč nesáhnout po té nejblyštivější?

 

Polodlouhé vlasy

Složitě vypadající účes je většinou ve výsledku jen dobře promyšlený a překvapivě jednoduchý. Základem jsou však umyté, kulmou natočené a natupírované vlasy. Nikdy nelze vytvořit honosný a objemný účes z neumytých a nenatočených vlasů. Po ruce byste měla mít sponky, malé skřipce na sepnutí, gumičky, lak na vlasy a mnohdy pomůže i suchý šampón, který dodá potřebný objem. Nosí se níže položený drdol omotaný postranními prameny vlasů. Velmi efektní je i vlasy sepnout výše, pokud to délka vlasů dovolí. Omotávání culíku srolovanými vlasy nebo copánkem je geniálně prosté. Jemné barevné přelivy i výraznější barvy se stále těší velké oblibě. Nádherně vyniknou právě na sepnutých vlasech.

 

Dlouhé vlasy

Délka vlasů umožňuje vyhrát si s tvarem a objemem, ale na druhou stranu mohou být vlasy těžké. Proto je důležité promyslet, jak dlouho budete požadovaný účes nosit. Vysoce posazené drdoly se dají krásně vyztužit i tzv. houbou. Dlouhé vlasy přímo volají po umístění drdolu nahoře. A při troše šikovnosti postačí natočené vlasy stáčet, zaplétat a připevňovat sponkami. Ve výsledku je omotat zbylými prameny. Vyhněte se ale příliš komplikovaným kreacím. Populární je vlasy proplétat a dát průchod spontánní tvořivosti. Celý vzhled by měl působit nadneseně a odlehčeně. Nemusí to být dokonalé. Ale také ne očividně přeplácané. A proč si konečný výsledek neozdobit decentními vlasovými doplňky?

Zdroj; pinterest.com

 

Přidat na Seznam.cz
JAK SE KRÁSA VLASY A ÚČESY DRDOLY VÁNOCE VEČÍRKY SPOLEČENSKÉ AKCE KRÁTKÉ VLASY DLOUHÉ VLASY PLESOVÉ ÚČESY JEDNODUCHÉ ÚČESY VLASY

Související články

Slavné obočí

Linie pohledu slavných dam

Preferujete obočí do úhledného tvaru, orámované tužkou, vysoce posazené, tenké či husté? Ač tak nebo onak, právě obočí je jedním z nejdůležitějších rysů našeho obličeje. Udává výraz, kterým se lišíme od ostatních.

Celý článek

Jak se obléknout na video meeting

I když je situace u nás i ve světě velmi vážná, jsou chvíle, kdy musíme pracovat na plné obrátky, a dnes rozhodně více než kdy dříve pomocí videohovorů. Víte, jak se na takový online meeting obléknout? My jsme se zeptali osobní stylistky Alžběty Mátyásové.

Celý článek

Jak si správně vybrat řasenku, a na co si dát pozor

Řasenka dokáže s očima vykouzlit divy, ale to jen v případě, když použijete tu správnou variantu. Je potřeba se především zamyslet, jaké máte řasy a co konkrétně potřebují. Svůdný pohled pak vykouzlíte snadno a rychle.

Celý článek
Líčení v 5 minutách

Odpočítáváme aneb Půvab v minutách

Ženy se narodily pro krásu a každá má právo se cítit přirozeně krásná. Už Elizabeth Ardenová razila toto pravidlo. Průkopnice v líčení a zakladatelka kosmetické firmy.

Celý článek

Žij své sny, inspiruj se a buď dobrodruhem s novou vůní Coach Dreams

Jsou to sny, které inspirovaly značku Coach k vytvoření nové smyslné vůně. Spolu s tím i svoboda a dobrodružství na cestách po Americe.

Celý článek

Oční sérum šetrné k člověku i přírodě si teď vaše pleť zaslouží dvojnásob

Čas, který teď máme navíc, můžeme perfektně využít k tomu, abychom své pleti, zejména pak očím, dopřáli maximální péči. Vyzkoušejte novinku Inlight Bio oční sérum Supreme, je to takový malý drahokam.

Celý článek

Jak správně vybírat podprsenku a co je dobré vědět

Všechny ji nosíme a většinou máme špatnou velikost. Ženy chtějí mít její nákup rychle za sebou a když vám do kabinky vtrhne prodavačka, tak máte chuť hned odejít. Jak podprsenku správně vybírat a co je důležité vědět?

Celý článek

Vrásky jako symbol moudrosti a stáří? Naučte se je lehce skrývat

Ve chvíli, kdy se nám v obličeji začnou tvořit vrásky, může nás pohltit menší panika, co s nimi? Je však několik způsobů, jak se o svou pleť starat i s vráskami, jak jim předcházet a udržovat vitalitu vaší pleti v co nejlepší kondici!

Celý článek