dnes je 01.07.2022 a svátek má Jaroslava

Jak strávit nezapomenutelného Silvestra

Přidat na Seznam.cz
Nenapadá vás, jak strávit Silvestra se svou drahou polovičkou nebo přáteli? Ve víru vánočních svátků jste nestihli nic naplánovat, ale u televize sedět nechcete? Inspirujte se našimi nápady.

Nemáte konkrétní plány, ale i tak chcete něco výjimečného? Nevíte, jak prožít poslední hodiny starého roku a přivítat ten nadcházející?

Nový rok ve wellness

Nestojíte o hluk, ohňostroj ani velké oslavy? Pak zvolte se svojí láskou romantický pobyt v lázních. Můžete na hory nebo jen vsadit na relax a jídlo. Pokud chcete opravdovou romantiku, sledujte last minute pokoje s vířivkou.

Kouzelná atmosféra ve Vídni

Vzpomínáte si na náš článek o vídeňských trzích? Některé z nich budou pokračovat i do začátku ledna. Co si udělat hezkých pár dní a projít trhy, město a pak se zachumlat do peřin v nějakém krásném hotelu? Lze podniknout v páru či skupině.

Last minute v Evropě

Myslíte na nějaký úžasný výlet? Co třeba zájezd do Paříže nebo do Benátek? Oslavy v těchto městech jsou přímo skvostné a nevyjde to ani na moc peněz. Autobusem vás přepraví z Česka do vámi určené destinace. Jak vám to zní? Sledujte zájezdy na poslední chvíli, než bude pozdě.

Party house

Nemáte moc peněz, ale i tak si chcete užít pořádnou legraci? Tak pořádejte silvestrovskou oslavu u vás doma. Pozvěte přátele, nachystejte pohoštění a výzdobu. A zábava? Co třeba společenské hry, tanec s balónky nebo flaška? S alkoholem bude sranda vždy i s teenagerskými nápady.

Výjimečný bar

Rádi byste uspořádali oslavu, ale protivní sousedé by dělali problémy? Nevadí, tak vyrazte do nějakého výjimečného baru. Zjistěte si top bary ve svém okolí a udělejte si rezervaci. Pozvěte i přátele, na Nový rok přece nikdo nemůže být sám.

Prostě v posteli

Nelíbí se vám ani jeden z nápadů? Tak co se na všechno vykašlat a strávit ho jen v posteli? Jídlo, šampaňské a nějaká postelová hra? Co třeba svlékací poker? Nemusíte utrácet tisíce, abyste se bavili a prožili krásný večer.

Zdroj foto: Pixbay.com

Přidat na Seznam.cz
SILVESTR NOVÝ ROK SILVESTROVSKÁ PARTY NÁPADY NA SILVESTR HOUSE PARTY

Související články

Užijte si poslední den v roce s našimi tipy na domácí silvestrovské pohoštění

Silvestr si obvykle spojujeme s dobrým jídlem a pitím. Pokud jej trávíte doma, záleží kolik času, energie a peněz chcete do silvestrovského pohoštění investovat. Možností je mnoho. Možná se rozhodnete pro jedno či více vepřových kolen, tisíc minijednohubek nebo neotřelé variace tradičních chlebíčků.

Celý článek

Doplňky, které vám nesmí chybět v novém roce

Někdy za minulostí není potřeba udělat tlustou čáru. V roce 2019 totiž v módním světě zazářila spousta věcí, které budete potřebovat i v novém roce. Řeč bude o doplňcích. Vybrali jsme pro vás ty, které i letos budou na výsluní.

Celý článek

Jaké pohoštění nachystat na Silvestra

Chystáte se uspořádat oslavu v pohodlí domova nebo jedete někam na chatu s přáteli? Tak či tak, je potřeba nachystat pohoštění, a nejen hosty odbýt sáčkem brambůrků. Dáme vám tipy na jednoduché chuťovky.

Celý článek

Je libo vánoční punč, likér nebo svařák

K Vánocům nějaký ten alkohol patří a voňavé svařené víno, vaječný likér nebo silný punč zahřejí v zimních dnech. V období mezi svátky a Novým rokem se pije nejvíce. Proto jsme vám sestavili pár receptů.

Celý článek

Plánujte, plánujte, plánujte aneb jak se nachystat na nový rok

Plánování je ohromně praktická věc, která vás posune vpřed. Ve vánočním shonu a nově se blížícího roku nám moc času na plány nezbývá. Jak přemýšlet o plánování, než si vůbec otevřeme diáře na nový rok?

Celý článek

Obrazem: Jak oslavily konec roku známé osobnosti?

Bujaré, akční, pohodové i veselé oslavy přelomu roku 2018 / 2019 proběhly snad po celém Světě. Jak oslavily poslední den v roce zahraniční celebrity?

Celý článek

TOP účesy nejen na silvestrovskou párty

Silvestrovské oslavy přicházejí... Jaké účesy vám poradíme? Máme pár tipů, ve kterých budete zářit celý večer.

Celý článek

Jak se připravit na Silvestr 2018 aneb pár skvělých nápadů

Zakončení starého roku a vítání nového jen stylově! Přinášíme vám nápady na neobyčejný večírek, jak se na něj obléct, co připravit na stůl i jakou zábavu vymyslet.

Celý článek