dnes je 28.09.2020 a svátek má Václav

Jak stylově nazdobit vánoční stromeček

Přidat na Seznam.cz
Dozdobit perníčky, uklidit dům a připravit se na Vánoce. Ale co stromeček? Jak ho správně nazdobit a jaké jsou trendy? Máte rádi barvy, přírodní prvky nebo spíše nic přehnaného? Pojďte se s námi podívat na 6 různých stylů.

Chybí vám inspirace a nevíte, jak nazdobit svůj vánoční stromeček? Je tolik možností, různých stylů i vychytávek. My jsme vám vybrali 6 odlišných způsobů, kde si každý může najít to své.

Bílá

Bílé Vánoce i bílý stromeček. Asi už tušíte, že letos vévodí bílá barva. Bílá je opravdu krásná s jakoukoliv kombinací, tak se nemusíte ničeho bát. Sáhněte například po pastelových tónech. Prosvětlí byt a zútulní prostředí.

Mašle

Tento trend je nejvíce oblíbený v Americe a ten, kdo má rád výrazné zdobení právě našel to své. Stromek s mašlí působí jako zabalený dáreček, ale není snadné touto metodou jej nazdobit. Proto přejeme pevné nervy.

Příroda

Nudí vás barvy, máte rádi přírodu a váš byt není žádná moderna? Pak přírodní ozdoby a materiály budou to pravé ořechové. Sáhněte po sušeném ovoci, dřevěných nebo slaměných ozdobách a třeba i podomácku vyrobených.

Klasika

Chcete barvy, ale nevíte jaké? Co třeba klasiku? Červená se zlatou vypadají skvěle za každé situace. Je to nejběžnější barva na vánočním stromečku. Tak proč se trápit, když můžete vsadit na jistotu?

Popcorn

Stále vás lákají přírodní styly a vzory, ale nevíte, co přesně hledáte? Co zkusit popcorn? Můžete zakoupit už hotové popcornové řetězy nebo si vlastní jednoduše vyrobit. Stromeček působí tradičně, a navíc pak svou výzdobu můžete i sníst.

Minimalismus

Nemáte rádi přeplácané věci a kýče? Pak jste nejspíš minimalista. Čisté a jednoduché tvary, jen pár ozdob, kdy nejčastěji převládá bílá barva. Působí nevinně a v minimalistických prostorách se bílá objevuje stále.

Zdroj foto: Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
VÁNOCE JAK OZDOBIT STROMEČEK STYLOVÝ VÁNOČNÍ STROMEK BÍLÁ BARVA BARVY VÁNOC

Související články

Bílé topy aneb jak nakopnout léto 2020

Bílá je dobrá. Vždy byste si na ni měly najít v šatníku místo. A v létě to platí dvojnásob. Připravili jsme pro vás typy, jak nakopnout letní šatníky s bílými topy v hlavní roli. Jak totiž říkal Karl Lagerfeld, základem všeho je bílá košile.

Celý článek

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Coffee styl oblékání

Jestli netušíte, oč se jedná, tak jde o velmi jednoduchou věc. A to obléci se do bílých, hnědých a černých barev, tedy barev kávy. Kdo by kávu nemiloval? Obklopte se jí i ve svém šatníku.

Celý článek

Stylový interiér v bílé barvě zimy

Chcete mít krásný interiér? Pak zvolte bílou barvu. Opticky zvětšuje prostor a vše vypadá mnohem více čistější a vzdušnější. Bílá přináší zajímavou harmonii v celém domě či bytu a vytváří tak krásný domov. Pojďte se s námi inspirovat.

Celý článek

V letošní zimě jsou in krémové a bílé barvy

Ve světě módy se trendy stále mění a není tajemstvím, že bílá barva ovládla Vánoce i módní kousky letošního roku. I když se bílá nejčastěji nosí v letních měsících, tak je tomu tento rok jinak.

Celý článek

Top 5 nejkrásnějších šatů českých princezen

Vánoce jsou svátky klidu a pohody a málokdo z nás si je dokáže představit bez tradičních českých vánočních pohádek, jejichž rozměr by mohl být i světovým unikátem. Zaměřili jsme se tedy právě na české pohádky a zmapovali pro vás nejkrásnější šaty českých princezen.

Celý článek

10 vánočních pohádek a filmů, o kterých jste nevěděli všechno

Věděli jste, že princ Pavel Trávníček v nejoblíbenější vánoční pohádce Tři oříšky musel být kvůli svému moravskému přízvuku předabován? Nebo že představitelka Jasněnky skončila po souboji s čarodějnicí Helenou Růžičkovou s přeraženou čelistí a otřesem mozku? Pronikněte s námi do zákulisí českých pohádek.

Celý článek

Vánoční fejeton

Všechen tento zmatek začal nakupováním dárků, pečením cukroví pro všechny, které znáte i neznáte. Když pak zbýval týden do Vánoc, začala jsem být nervózní. Čekal mě předvánoční úklid a já nevěděla co dřív. 

Celý článek