dnes je 22.10.2021 a svátek má Sabina

Jak vybrat správnou řasenku podle vašich řas?

Přidat na Seznam.cz
Řasenka patří mezi základní zkrášlovací vybavení každé ženy. Proto je nutné vybrat tu správnou řasenku přesně pro vás. Řasy a oči jsou na první pohled hned vidět. Jak správně postupovat při výběru řasenky?

zdroj foto: canva.cz

Vybrat dokonalou řasenku není lehký úkol, a to, co může sedět ostatním, nemusí pasovat vám. Mnohdy se stává, že když už na ideální řasenku narazíte, tak se později stáhne z prodeje. Jenže vybrat tu vhodnou řasenku není úplně snadná věc.

Různé kartáčky

První je potřeba si uvědomit, jaký kartáček je pro vás ten vhodný a jaké máte řasy. Například pokud máte řídké řasy, tak se nejlépe nalíčíte klasickým objemným kartáčkem. Pokud máte řasy krátké, ale husté, sáhněte po umělém kartáčku s krátkými štětinkami. V případě, že se pyšníte dlouhými řasy, tak si můžete vybrat téměř jakoukoliv řasenku. Na jemné řasy, zvolte takový kartáček i řasenku, která je nezatěžuje. Rovné řasy zase potřebují upravit pomocí kleštiček. Navíc existují dva řasenkové kartáčky, které můžete zvolit: štětinkové nebo silikonové. Víte, jaký je v tom rozdíl?

zdroj foto: canva.cz

Krátké řasy bez objemu

Máte krátké řasy bez objemu? V tomto případě sáhněte po řasenkách s užším nebo kuželovitým kartáčkem. S řasenkou se vám bude lépe manipulovat. V případě, že máte krátké řasy bez objemu, tak potřebujete zvýraznit řasy. Doporučujeme začínat přímo u kořínků, kde chvíli s kartáčkem “vrtíte“ a pomalu protahujete směrem ke konečkům. Stačí dvakrát nebo třikrát zopakovat a hned máte delší a objemnější řasy. Další možností je trvalá řas, která vám řasy natočí, prodlouží i obarví.

zdroj foto: pixabay.com

Dlouhé jemné řasy

Pokud máte dlouhé řasy bez většího objemu, sáhněte po objemnějším kartáčku. Můžete zvolit i ty řasenky, které jsou prohnuté, protože dokážou vaše řasy krásně natočit. Pro dlouhé a jemné řasy je lepší sáhnout po silikonovém kartáčku. V případě dlouhých řas máte napůl vyhráno, protože nepotřebujete další pomůcky, jako jsou kleště na řasy. Na zahuštění řas si zkuste pořídit nějaké růstové sérum.

zdroj foto: pixabay.com

Husté a dlouhé řasy

Po této kombinaci touží každá žena. Pokud se můžete pochlubit hustými, a navíc dlouhými řasami, tak pro vás bude jednoduché najít tu správnou řasenku. Můžete sáhnout téměř po jakékoliv, jen dávejte pozor, aby se vám řasy zbytečně neslepovaly. Z toho důvodu pro vás budou o trochu lepší volbou řasenky štětinkové.

zdroj foto: pixabay.com

Přidat na Seznam.cz
DOKONALÉ ŘASY JAK SI NALÍČIT ŘASY HUSTÉ ŘASY JAK SE NALÍČIT KOSMETIKA ŘASY

Související články

Francouzskou kosmetickou značku Novexpert si zamilujete pro prvotřídní složení

Kosmetická značka Novexpert byla vyvinuta ve spolupráci s předními vědci a lékaři. Z dlouholetých výzkumů v oblasti molekulární biologie a epigenetiky vznikla jedinečná značka a špičková péče o pleť.

Celý článek

Jak na hebkou a opálenou pokožku v 5 krocích i bez dovolené u moře

O tom, že příliš sluníčka naší pokožce spíše škodí, jistě všichni víme, ale když s tou bronzovou pokožkou vše vypadá tak nějak lépe. Jak tedy docílit hebké a opálené pokožky zdravě a během chvilky?

Celý článek

7 tipů na dárky ke Dni otců

Den otců už se blíží, tak pokud chcete i vy překvapit a hlavně potěšit svého tátu, nechte se inspirovat tipy na dárky, které jsme vybrali.

Celý článek

I muži mají své rty. Jak o ně čeští muži pečují?

Nepotí se, nemají přirozenou ochranu a jde o jeden z nejcitlivějších orgánů, který máme na těle. Řeč je o rtech, které by stejně jako naše otisky prstů mohly sloužit kriminalistům k naší identifikaci.

Celý článek

Zbavte se snadno a rychle pih a znamének

Trápí vás nevzhledné znaménko, piha nebo jiný kožní nedostatek? Za pomocí nejmodernějších technologií za vás tento problém snadno a rychle vyřeší renomovaní specialisté v Petra Clinic!

Celý článek

Stoplist aneb kosmetika, kterou musíte vyhodit právě teď

Určitě to znáte. Kdo z nás si nekoupil krém, který nám nevyhovoval, nebo rtěnku, která po jednom použití skončila v zadní části skříňky? Po pár měsících nebo letech se nám najednou nahromadí velké množství přípravků, které vlastně vůbec nepotřebujeme.

Celý článek

Kosmetika I Provenzali BIO Exkluzivní řada s bio certifikovaným arganovým olejem

Všechny výrobky I Provenzali BIO přináší špičkovou kvalitu, tradici kombinovanou s moderním výzkumem a vývojem, ověřenou funkčnost a certifikovanou kvalitu surovin i výrobků.

Celý článek

CO JE PLEŤOVÁ ESENCE A PROČ JE DŮLEŽITĚJŠÍ NEŽ HYDRATAČNÍ KRÉM

První receptury na výrobu pleťové esence byly objeveny v příručce krásy pro gejši v roce 1813. Představovala koncentrát s vysokým obsahem rostlinných složek získaných destilací nebo systémem na přípravu tradičního japonského čaje.

Celý článek