dnes je 24.09.2020 a svátek má Jaromír

Jak vyřešit každodenní faux pas nejen v business světě

Přidat na Seznam.cz
Pánské ochlupení na hrudi, nevzhledné propocené kruhy v podpaží či průsvitnost dámských podprsenek. Jak vyřešit tyto problémy, aby nebyly viditelné pod bílou košilí? Poradíme vám!
Neviditelné tričko

Úředníci, manažeři, ředitelé společností, učitelky, sekretářky aj. Takto bychom mohli pokračovat v nekonečném výčtu profesí, ve kterých se setkáváme s uniformitou oblečení aneb Bílá košile je základ. Nastává problém ve chvíli, kdy muž chce pod košilí schovat ochlupení či v horkých měsících potlačit pot. U žen se pak řeší viditelnost podprsenky. Co s tím? Nebojte, poradíme vám! Představujeme vám Neviditelné tričko COVERT UNDERWEAR.

#1 Jak to celé začalo

Mužští účastníci kurzu etikety a profesionální image přivedli autorku triček na tento ryze český výrobek. Byli skeptičtí vůči bílým tričkům a nátělníkům, které skrze bílou košili prosvítala, a tak si nemohli sundat v letních měsících sako. Viditelné kruhy od potu v podpaží byl dalším důvodem ke stížnostem mužů. Proto Hana Vydrová přišla s nápadem tělových triček, která doslova splývají s lidskou kůží. Zajímavostí je, že byla první na světě a jsou chráněná jako užitný vzor.

#2 Průsvitnost podprsenky jako věčný problém

Trápení však nemají jenom muži. Business dámy se potýkají především s průsvitností podprsenky. Lacině vykukuje zpod košile a necítíme se tak komfortně. Moc dobře víme, že bílé prádlo pod bílou košilí není dobrá volba, ale s výběrem té správné tělové barvy je zkrátka potíž. Ne vždy totiž naleznete stejný odstín spodního prádla, který by kopíroval naší kůži, a tak, po několika minutách strávených v obchodních centrech, odcházíme zklamané domů. Navíc ne každý den, máme náladu na tělové prádlo, že dámy?

#3 Vidíte, že nic nevidíte

Neviditelné tričko COVERT UNDERWEAR je tak řešením pro obě pohlaví. Jejich okraje jsou laserově ořezávány, tudíž jsou bezešvé a nedochází k nevzhledným přechodům konce rukávů. Mají unikátní barvu, která doslova splyne s kůží, a navíc jsou véčkového střihu, tudíž nejsou vidět ani po rozepnutí horních knoflíčků. My však nejvíce fandíme 100% přírodnímu bavlněnému materiálu, díky kterému zachytí pot, a přesto nemá tendenci zapáchat.

#4 Na vlastní kůži

Byla jsem nedočkavá, až tento lehounký, avšak zakrývající zázrak vyzkouším. K sakům či v teplejších dnech ráda nosím moji oblíbenou košili dovezenou ze Španělska, která mi slouží už krásných 10 let. Je ze 100% bavlny a já se nemůžu „nabažit“ její lehkosti, která se dotýká mé kůže. Má to ale háček. Je extrémně průhledná. V zimě to maskuji již zmíněnými saky a v létě bazíruji na maminčině rčení: „Je léto, oni ti to prominou.“ A tak nechávám svoji tělovou podprsenku skrze ni prosvítat. Ne vždy je to ale vhodné, a to především na pracovních schůzkách, a tak ji bohužel nechávám doma a volím místo ní jiný oděv.

Jakmile se mi do rukou dostalo Neviditelné tričko, okamžitě prošlo touto zatěžkávací zkouškou. Bude vidět spodní prádlo, či nikoliv? Posuďte sami!

bez trička

s tričkem

Ano, myslím, že se zcela shodneme. Prošlo na jedničku s hvězdičkou a pro mě je to učiněný zázrak. Navíc jsem překvapena tak jemnou strukturou materiálu, že na těle není doslova ani cítit. Na všech výrobcích, které mi vyhovují, pak nejvíce oceňuji fakt, že jsou ryze české výroby. Automaticky se řadí mezi mé lovebrandy. Jsem šťastná, že v létě už půjde má oblíbená košile na schůzky a nemusím se stresovat z pohledů na můj výstřih.

Redakční tip: Tričko je vhodné i pod lehké svetříky, které díky lehkému triku nemusíte tak často prát. 

#5 Spodní prádlo: praktické a trendy

A pokud máte trable spíše s průsvitností bílých kalhot, sukní či letních šatů i na to značka COVERT UNDERWEAR myslí. Pánské boxerky nejen, že splynou s kůží, ale jsou z velmi příjemného materiálu, které pánům zajistí maximální komfort. Na dámy se samozřejmě nezapomnělo a je verze spodního prádla i pro ně. Kalhotky mají vysoký střih do pasu, který je aktuálně nejvíce žádaným. O vysokém střihu jsme nedávno psaly zde. Praktické a trendy zároveň! A za to vám ručíme. 

Zdroj fotografií: pinterest.com; osobní fotografie

Přidat na Seznam.cz
RADY REDAKCE BÍLÁ KOŠILE BUSINESS KOŠILE BUSINESS MÓDA NEVIDITELNÉ TRIČKO ČESKÁ ZNAČKA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA

Související články

Kouzlo nadčasovosti: Trendy, které nestárnou

Někdy je malé poohlédnutí do minulosti příjemnou záležitostí. A v módním průmyslu to platí obzvlášť! Vybrali jsme pro vás jen hrstku trendů, které byly vytvořeny v 70. letech a spousta z nich obstojí i dnes.

Celý článek

Zveme vás na 107. AXA Primátorky ve stylu Le Premier

Psal se rok 1910, když se v Praze uskutečnil první závod osmiveslic. Letošní, už stosedmý, ročník odstartuje výjimečně v zářijovém termínu a uskuteční se ve dnech 18. – 20. září na nábřeží Vltavy Prahy 2. Trasa Primátorek začíná u Veslařského ostrova, cíl je mezi Železničním a Palackého mostem.

Celý článek

Pánská kolekce Louis Vuitton v Tokiu v říši divů

Virgil Abloh je již několik let kreativním ředitelem značky Louis Vuitton pro pánské oblečení. Jako celý módní svět, i značka Louis Vuitton byla zasažena celosvětovou pandemií. Virgil Abloh však svou tvorbu nezastavil, a tak můžeme vidět jeho unikátní jarní kolekci 2021.

Celý článek

MBPFW: Vanda Janda předvedla dramatické siluety i hravé barvy

Poslední přehlídkový den pražského týdne módy předvedla svou kolekci i čerstvě třiadvacetiletá návrhářka Vanda Janda. Při vytváření kolekce se inspirovala divami, které ji nejvíce inspirují, a především pak svou babičkou Alicijou. 

Celý článek

Brad Pitt v podzimní kampani značky Brioni jako neodolatelný elegán

V úterý byla představena nová kampaň značky Brioni, v jejíž popředí stojí herec a producent Brad Pitt. Lehké strniště, polodlouhé vlasy a svůdný pohled berou ženy po celém světě.

Celý článek

Dechberoucí přehlídka Jakuba Polanky na MBPFW

Třetí den fashion weeku se smíchovská Gabriel Loci naplnila téměř k prasknutí. Svou kolekci předvedl talentovaný a renomovaný návrhář Jakub Polanka. A všem vyrazil dech.

Celý článek

Tipy a triky, jak nosit košile na podzim

Ani na podzim či v zimě nemusíte košile odkládat hluboko do skříně. Existuje několik způsobů, jak je zařadit do každodenního života i v chladnějším období. Mrkněte na pár tipů a košile už nebudete chtít sundat.

Celý článek

Značka ETHER představila na Merdeces-Benz Prague Fashion Week kolekci oslavující ženskou siluetu, nadčasovost i kvalitu zpracování

Designérka Eva Vontorová tvořící pod značkou ETHER přináší již desátým rokem na český módní trh jedinečné doplňky i celé ready-to-wear kolekce. Aktuální podívaná v rámci pražského týdne módy podtrhla kvalitu zpracování i určitou svobodomyslnost, na kterých si návrhářka potrpí.

Celý článek