dnes je 28.05.2022 a svátek má Vilém

Jaké stopy doopravdy zanechává spánek bez odlíčení na vaší pleti?

Přidat na Seznam.cz
Že nemáte spát bez odlíčení, se dočtete všude a každá zkušenější žena vám to potvrdí. Už vám ale někdy někdo řekl, proč vlastně? 

Nevadí. My to dnes napravíme. První z faktorů, který by měl bez výjimky zajímat každou ženu, je předčasné stárnutí pleti a ztráta pružnosti. Jde o to, že vrstvy kosmetických produktů zůstávají ve vaší pleti a mohou reagovat s volnými radikály, výsledkem čehož může dojít k podpoření stárnutí pleti. Fakt, že necháte na vaší pokožce makeup, nevyčistíte jí a nedodáte hydrataci, bude mít vliv i na její typ - konkrétně je mnohem pravděpodobnější, že se časem stanete majitelkou suché pokožky se sklony k akné. 

Dalším z nepříjemných následků jsou tmavé kruhy pod očima a červené flíčky na obličeji. Většina žen celý život bojuje s nějakým problémem pleti. Některá má sklony k akné, jiná má i po deseti hodinách spánku tmavé kruhy pod očima a jinou zase trápí barevné nedokonalosti. Pokud patříte do jedné z výše zmíněných skupin, tím spíše byste se své pleti měla věnovat na maximum. A ano, víme, jak lákavě to zní, když přijdete nad ránem domů a chcete jen padnout a spát, ale ty tři minuty, během kterých se důkladně odlíčíte a pleť hydratujete, se vám vrátí. Hlavně tehdy, až vaše kamarádky budou kupovat drahá séra a nanášet několik ochranných a hydratačních přípravků, zatímco vám bude stačit jen jeden. Myslete ne to. Vyplatí se to.

byrdie.co.uk

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA ZDRAVÍ A KRÁSA ODLIČOVÁNÍ LÍČENÍ SPÁNEK TIPY A TRIKY

Související články

Kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C pro pevnou pleť, která neochabuje

Přírodní kosmetiku s CBD značky CANNOR máme v oblibě již delší čas. Kolagenový drink v podobě 100% přírodního doplňku stravy pro buněčnou výživu těla a hydrataci pokožky si zamilujete rozhodně i vy.

Celý článek

Fixační sprej: vychytávka, která udrží váš make-up na správném místě

Fixační sprej je tou největší zbraní v taštičce na make-up každého vizážisty. Zaručený způsob, jak zajistit, aby se váš zářivý make-up v létě do oběda neroztekl, ale naopak zůstal na svém místě

Celý článek

Ženy ženám: kampaň spojující inspirativní ženy

Zpěvačka Olga Lounová, návrhářka Zuzana Lešák Černá i herečka Aneta Kernová jsou součástí projektu, který poukazuje na jedinečné životní příběhy každé ženy.

Celý článek

Domácí přírodní lékárnička je novinkou značky Cannor

Plzeňská značka 100% přírodní konopné kosmetiky Cannor přichází s novinkou do domácí lékárničky. Otestovali jsme ji za vás a tady jsou naše výsledky.

Celý článek

Séra s vitamínem C dodají vaší pleti zář. Jak vybrat to pravé?

Jak může vitamín C, známý také jako nejvyhledávanější složka péče o pleť všech dob, proměnit naši pleť? Rychle a efektivně, ale jak vybrat ten správný produkt pravě pro vás? 

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

Péče o pleť pro muže: hýčkejte svou přednost

Péče o pleť je důležitá nejen pro ženy, ale v dnešní době se začínají angažovat v tomto odvětví i muži. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak se starat o mužskou pleť a co jste o ní možná nevěděli.

Celý článek

S jarem přináší značka Nobilis Tilia i aromaterapeutické novinky v BIO kvalitě

Jaro už je cítit ve vzduchu a s ním česká přírodní aromaterapeutická značka uvádí na trh tři produkty. Vyberou si dámy, děti i maminky po porodu.

Celý článek