dnes je 04.03.2021 a svátek má Stela

Jakub Voráček tváří nové kolekce Nike Prague X Rehab: „RESIST CONFORMITY“

Přidat na Seznam.cz
Značka Project Rehab založená Kateřinou Maršounovou si letos užívá další speciální spojení se sportovní značkou Nike Prague. Nová kolekce Resist Conformity reprezentovaná jednou z největších hvězd ledního hokeje vyzývá k osobnímu postoji každého z nás.

Celá limitovaná kolekce vyzývá k osobnímu postoji jedinečnosti a kontraindikuje následování stáda v myšlení a oblékání. Dnes je důležité vyčnívat z davu, a ne s ním splývat. Proto se pro novou kolekci stal inspirací a tváří právě Jakub Voráček, naprosto jedinečný člověk jak svým vzhledem, tak svou životní cestou.

A co kolekce Nike Prague X Rehab: „RESIST CONFORMITY“ nabízí?

Jedinečné kšiltovky - každá je úplně jiná. Každý si může na e-shopu vybrat vlastní kombinaci barev a design. Neonová oranžová reprezentuje jak Rehab, tak právě Jakuba a jeho týmové barvy NHL klubu Philadelphia Flyers. Design kšiltovky byl vytvořen přímo pro něj a je pro Rehab ctí, že se stal tváří této kolekce.

V nabídce si můžete vybrat ze dvou barev kšiltovek, které jsou v nabídce: černá a bílá. Při koupi čepic, obdržíte voucher 20% sleva do Nike Prague, protože je partnerem značky Rehab.

Tak si pospěšte a nakupte si kšiltovky, díky kterým na ulici vyniknete. A kde je seženete? Na e-shopu www.loveprojectrehab.com  nebo v obchodě Enter the Adress v centru Prahy.

Project Rehab

Přidat na Seznam.cz
PROJECT REHAB NIKE JAKUB VORÁČEK NOVÁ KOLEKCE BOTY A OBUV

Související články

CARTIER PŘEDSTAVUJE NOVOU KABELKU DOUBLE C DE CARTIER

Krásná a minimalistická. Tak lze popsat novou kabelku Double C de Cartier. Má praktický, přesto luxusní tvar s kovovou sponou zdobenou barevným lakem. Dostupná je v několika barevných odstínech. Tak kterou si vyberete?

Celý článek

Značka Vans vzhlíží v nové kolekci ke hvězdám a dílu umělce Johannese Wiesera

Přivítání nového roku s novým designem modelu OG Authentic LX přináší navíc kolekci oblečení a doplňků, která našla inspiraci ve hvězdách a znameních zvěrokruhu.

Celý článek

Probuďte v sobě šelmu a staňte se silnou, nezávislou a nespoutanou ženou, jako Nikol Švantnerová

Nová tréninková kolekce PUMA UNTAMED přináší ženám nový pohled nejenom na sport jako takový, ale také na to, jak vynaložit se svou energií a probudit v sobě divokou kočku jako například Nikol Švantnerová.

Celý článek

Maximalistický luxus s kapkou vášně pro hory. To je spolupráce Gucci a The North Face

Extravagantní outdoorový piknik. Přesně tak si představte novou kolekci, která vznikla ve spolupráci značky Gucci a The North Face. 

Celý článek

Vault by Vans uvádí nový model tenisek ve třech zářivých odstínech

Značka Vans představila svůj nejnovější model. Nejenom anatomicky tvarované vložky dopřeji nohám perfektní pohodlí. Na první pohled zaujmou i originální detaily a legendární vaflová podrážka.

Celý článek

Dianiny holínky hlásí comeback

Lady D dala módě hodně. A jeden praktický a stylový trend v poslední době zaznamenává ohromující comeback. Držte se, do módy přicházejí všemi oblíbené holínky.

Celý článek

Podzimní obuv pro dámy, pány elegány i celou rodinu

„Naším cílem je, aby se u nás každý zákazník dokázal ztotožnit s některou z našich exkluzivních značek. Nezáleží na věku, finančních možnostech ani vašem módním stylu, u nás si vybere každý,“ říká Veronika Sajdoková, marketingová manažerka CCC. Pojďte si také vybrat boty ideální pro letošní podzim.

Celý článek

Značka CONVERSE na podzim sází nejenom na stylové Chucky, ale také na udržitelnou kolekci oblečení

Změna je život, na to opět vsadila i oblíbená značka obuvi, která představila novou minimalistickou podzimní kolekci oblečení s názvem Shapes.

Celý článek