dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

Jakub Voráček tváří nové kolekce Nike Prague X Rehab: „RESIST CONFORMITY“

Přidat na Seznam.cz
Značka Project Rehab založená Kateřinou Maršounovou si letos užívá další speciální spojení se sportovní značkou Nike Prague. Nová kolekce Resist Conformity reprezentovaná jednou z největších hvězd ledního hokeje vyzývá k osobnímu postoji každého z nás.

Celá limitovaná kolekce vyzývá k osobnímu postoji jedinečnosti a kontraindikuje následování stáda v myšlení a oblékání. Dnes je důležité vyčnívat z davu, a ne s ním splývat. Proto se pro novou kolekci stal inspirací a tváří právě Jakub Voráček, naprosto jedinečný člověk jak svým vzhledem, tak svou životní cestou.

A co kolekce Nike Prague X Rehab: „RESIST CONFORMITY“ nabízí?

Jedinečné kšiltovky - každá je úplně jiná. Každý si může na e-shopu vybrat vlastní kombinaci barev a design. Neonová oranžová reprezentuje jak Rehab, tak právě Jakuba a jeho týmové barvy NHL klubu Philadelphia Flyers. Design kšiltovky byl vytvořen přímo pro něj a je pro Rehab ctí, že se stal tváří této kolekce.

V nabídce si můžete vybrat ze dvou barev kšiltovek, které jsou v nabídce: černá a bílá. Při koupi čepic, obdržíte voucher 20% sleva do Nike Prague, protože je partnerem značky Rehab.

Tak si pospěšte a nakupte si kšiltovky, díky kterým na ulici vyniknete. A kde je seženete? Na e-shopu www.loveprojectrehab.com  nebo v obchodě Enter the Adress v centru Prahy.

Project Rehab

Přidat na Seznam.cz
PROJECT REHAB NIKE JAKUB VORÁČEK NOVÁ KOLEKCE BOTY A OBUV

Související články

Přes noc trendem: hranatá špička

Hranatá špička? Že jste takové boty nosila v devadesátých letech? Tomu věříme. A pokud jste prozíravě tento pár schovala - je ten pravý čas je ze dna skříně znovu oprášit. 

Celý článek

Podzimní kampaň značky Baťa s ambasadory Taťánou a Ondřejem Gregor Brzobohatými upřímně pobaví

Baťa svou novou kampaní připomíná klientům nejenom to, že si u něj najde každý zákazník široké portfolio obuvi, napříč všemi generacemi, ale zejména to, že obměňuje a doplňuje nové produkty každý týden po celou sezónu.

Celý článek

Značka Polo Ralph Lauren vytvořila unikátní ekologické dresy pro US Open 2019 a 2020

Ralph Lauren vytváří dresy na US Open již od roku 2005. Letošní a příští ročník však bude velmi unikátní. Ralph Lauren se totiž rozhodl držet krok s udržitelností. V roce 2020 budou dresy vyrobené z obalů na tenisáky, spotřebované v letošním turnaji.

Celý článek

Rozmanité sneakers jsou jasným must have tohoto září

Možná už se také přece jen trošku těšíte na změnu, až vyměníte žabky a sandálky za pohodlné sneakers či klasické tenisky. Září volá po stylových botkách, pojďte si vybrat s námi.

Celý článek

Sportovní značka PUMA našla inspiraci v zemské gravitaci

Pro tuto kampaň si PUMA přizvala oblíbeného zpěváka Bena Cristovao, který ukazuje možnost, jak se s teniskami PUMA RS 9.8 vydat až za své hranice, třeba právě na měsíc.

Celý článek

V srpnu nám must have udává sportovní móda

Přijde vám, že je na sportování příliš horko nebo snad moc deštivo? Léto sice přináší různá úskalí proměnlivého počasí, avšak sportování si v tomto období konečně užijete dosytosti a s lehkostí bytí!

Celý článek
Módní úchylky

Odhaleno! Jaké módní úchylky vedou u nás v redakci?

Každá žena má slabost pro něco jiného. Leckdy to přeroste až v posedlost. Kupujeme nepotřebné věci jen proto, že nám dělá radost je vlastnit. Jaká je vaše módní úchylka?

Celý článek

Selena Gomez v nové kampani na tenisky Cari Bold od značky Puma

Šestadvacetiletá zpěvačka Selena Gomez představila, jakožto ambasadorka značky Puma, nové sportovní tenisky s názvem Cari Bold. Ke kampani vzniklo i krátké video.

Celý článek