dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

Jarní kampaň Louis Vuitton ve znamení „Final Fantasy“

Přidat na Seznam.cz
Jakoby kreativní ředitelé luxusních módních domů neměli dostatek starostí, navíc musí přinášet nápady pro sezónní reklamy jednotlivých kampaní. Louis Vuitton ale ví jak na to.

Některé značky pro své kampaně v loňském roce použily zvučnější jména jako například Justin Bieber, Joan Didiion či Joni Mitchell. Popředí reklamy každé kolekce je totiž nesmírně důležité. Louis Vuitton proto v rámci aktuální kampaně vsadil na malý experiment.

Ten přinesl Nicolas Ghesquiére, který se od roku 2013 držel spíše při zdi, tentokrát to vzal za naprosto jiný konec. Místo Jennifer Connelly, Freja Behy Erichsen či Liye Kebede zvolil modelku nevšedních rozměrů. Tedy přesněji řečeno postavu z videohry – Lightning ze série s názvem Final Fantasy.

Jarní kampaň 2016 se tak nese v duchu spolupráce umělce, designéra a režiséra Tetsuya Normura ze Square Enix, který vytvořil animované obrázky, jež Ghesquere vypustil před pár dny na světlo světa, respektive světlo Instagramu.

Jde o téma zahrnující realitu i fantazii, připomínající sci-fi futuristickou náladu digitálního světa. Nakonec věrohodná Lightning s růžovými vlasy fanoušky jistě naplno nadchne.


 

Přidat na Seznam.cz
LOUIS VUITTON FINAL FANTASY KAMPAŇ JARO 2016 LIGHTNING NICOLAS GHESQUIÉRE

Související články

V eklektické kolekci Louis Vuitton se mísila moderní pařížská architektura

Diváci, kteří byli pozváni na přehlídku módního domu Louis Vuitton, zažili zvláštní podívanou. Pod Louvrem se jim naskytla příležitost vidět repliku slavného Centre Pompidou, ale také to, jak kreativní ředitel Ghesquière vnímá módu.

Celý článek

Kreativní ředitel značky Louis Vuitton na kolekci Cruise 2018 spolupracoval s japonským návrhářem

Jedna z nejsilnějších kolekcí, které bychom mohli k Nicolasi Ghesquière přiřadit, není jen jeho dílem. Ke své tvorbě pro novou kolekci Louis Vuitton přizval i japonského návrháře Kansai Yamamoto.

Celý článek

Louis Vuitton se zamiloval do Seleny Gomez

Louis Vuitton má novou múzu - americkou herečku a zpěvačku Selenu Gomez. A nová podzimní kampaň s ní sklízí pozitivní i negativní reakce - prohlédněte si ji a názor si udělejte sami.

Celý článek

Aktuálně ze světa módy: Louis Vuitton možná ztratí ředitele a Cara se svlékla pro práva zvířat

Kreativní ředitel značky Louis Vuitton se nechal slyšet, že by si rád brzy otevřel vlastní značku. A slavná Cara Delevingne se svlékla do kampaně bojující za práva zvířat.

Celý článek

Tajemná Alicia Vikander pro Louis Vuitton 2015

Po oficiálním potvrzení spolupráce Alicie Vikander s Louis Vuitton není žádným překvapením, že se tajemná a zamyšlená tvář švédské herečky objevuje v podzimní kampani značky.

Celý článek

Showtime ukazuje atmosféru módní přehlídky Louis Vuitton

Editorial únorového ELLE UK s příznačným názvem "Showtime" ukazuje atmosféru první výroční módní show Nicolase Ghesquièra v roli kreativního ředitele této největší světové luxusní značky.

Celý článek

Paradoxy v nové kolekci Louis Vuitton

Při tvorbě nové Resort kolekce se kreativní ředitel značky Nicolas Ghesquière nechal inspirovat Hollywoodem 30. let ve spojení s brutální, ale zároveň zjemnělou architekturou známého domu Boba Hopea.

Celý článek

Vítězové British Fashion Awards 2014

Kdo jiný by se měl lépe oblékat než samotné módní ikony. Jestli svým outfitem tento status potvrdily, nebo se naopak vystajlovaly jako by vítězství rozhodně nečekaly, můžete posoudit s námi.

Celý článek