dnes je 20.09.2018 a svátek má Oleg

Jarní Oscar de la Renta v praktičtějších střizích

Jsou to dva roky, kdy do společnosti vstoupili kreativní návrháři Laura Kim a Fernando Garcia. Od té doby je značka Oscar de la Renta jiná, než si ji můžeme pamatovat.

Kim a Garcia se zaměřují na aktuální nositelné oblečení nejenom pro známé televizní hvězdy. Do kolekcí vnikl nový styl, uvolněnost i odlišný přístup k tomu, jak má večerní róba vypadat. To znamená, že v nich najdete i běžné topy a šortky na míru.

S největší pravděpodobností staří zákazníci pojmou tento odklon od původní myšlenky spíše negativně, zatímco spousta jiných se pro tyto kolekce právě teď nadchne. V jarní kolekci 2019 se designérské duo zaměřilo na tištěný patchwork, který pochází z Itálie a zahalili do něj sukně, šaty i klasické topy. Látky poseté červenými květy, zelenými listy i barevnými ornamenty dodávají modelům pocit uvolněnosti a svobody.

Šaty řešené v mnoha provedeních od střihů za krk, na ramena či modely bez ramínek s velkými potisky a marockými siluetami jsou mnohem méně formální a přitom praktické, než kdy Oscar de la Renta navrhoval. Ale možná je na čase posunout se zase o kousek dál…

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA OSCAR DE LA RENTA BELLA HADID JARO 2019

Související články

Kolekci Marca Jacobse si nejspíš nekoupíte, zato vás rozhodně pobaví

Některá média nazvala tuto kolekci jako magickou. My si k tomu přidáme větší dávku fantazie a kromě cukrové vaty a velkých bonbónů v těchto šatech možná uvidíme i kousek módy.

Celý článek

Bella Hadid a téma pláže na přehlídce Michael Kors Collection

Michael Kors o sobě prozradil, že je člověk, který umí zvednout náladu. Což se v dnešním světě plném zármutku hodí. Proto svou kolekci zahalil do veselých barev a prostředí pláže.

Celý článek

Longchamp stvořil kolekci pro rockovou bohémku na Jaro 2019

Luxusní značka se nebála vrátit v čase, ale přesto přijít s něčím novým.

Celý článek

Rozkvetlé vlasy u Rodarte pro Jaro 2019

Modelky se po mole procházely v romantických účesech s čerstvých květin ve stylu Art Deco.

Celý článek

Nicky Zimmermann přinesla do jarní kolekce sexy a smyslné modely

Návrhářka Nicky Zimmermann se nechala pro jarní kolekci roku 2019 ovlivnit australským hitem „Number 96“ ze sedmdesátých let.

Celý článek

Co nás čeká na Londýnském Fashion Weeku?

To nejdůležitější, na co byste se měla zaměřit na letošním ročníku London Fashion Week. 

Celý článek

Kenzo zaujal svět módy svou novou podzimní kampaní

Kenzo se vrátil k módnímu filmu spolu s neobvyklou reklamou. Zajistil si tím úspěch?

Celý článek

Sestry Hadid i téma rozdílných kultur v jarní kolekci Prabal Gurung

Jarní kolekce Prabal Gurung je obklopena přírodou a barvami. Rovněž také láskou vůči různým kulturám a snahou vymazat hranice, které nás rozdělují.

Celý článek