dnes je 14.04.2021 a svátek má Vincenc/Vincent

Jaroslava Procházková a kolekce S/S 2017 s názvem „SimpliCITY"

Přidat na Seznam.cz
Nová kolekce módní návrhářky Jaroslavy Procházkové opět ukázala zajímavé a nositelné kousky, které si dokážeme každá představit ve svém šatníku. 

Přehlídka kolekce S/S 2017 s názvem „...SimpliCITY...“ se jako tradičně konala v krásných prostorech Mramorového sálu v Lucerně a opět přilákala spoustu obdivovatelek a obdivovatelů. Těch bylo tolik, že nezůstalo jediné místo volné, ba naopak, někteří ještě museli zůstat stát. Ano, až tak velký zájem byl o představení těch nejnovějších kousků z tvorby Jaroslavy Procházkové pro tento rok. 

Každý, kdo tvorbu Jaroslavy zná, tak ví, že je vždy nápaditá, stylová a také plná zajímavých barev, které nechyběly ani nyní. Návrhářka pro ně má cit a dokáže nimi navodit pocit štěstí, klidu a pohody. Během Fashion Show zde vládly klasické neutrální barvy, kterými nepohrdne žádná z nás, tedy černá, šedá, béžová a bílá, ale samozřejmě se zde našly i veselejší barvičky, jako je červená, zelená, růžová a také různé vzory. V růžové a bordo barvě mě samotnou zaujaly moderní "župánky", které byly svázány stříbrným páskem a vypadaly jednoduše stylově a také z počátku klasicky vypadající kabátek se sexy rozparkem na zádech. Odolat však nešlo ani dalším kouskům, které krásné modelky předváděly. 

Hlavním mottem celé kolekce je pocit sounáležitosti, zařaditelnosti, touha být inspirací pro zažívání  jednoduchosti z naplnění, pro iluzi štěstí z rovnováhy, radosti z krásných prožitků, touha být obyčejným, tudíž výjimečným a tedy nepostradatelným...

Kolekci bych popsala jako jednoduchou, zajímavou a inspirativní, protože některé kousky byly tak krásně a zajímavě střižené, že musí vyzdvihnout krásu každé ženy a nezáleží na tom, jestli je jí dvacet nebo pětačtyřicet, prostě v tom bude neodolatelná. Je to především tím, že je kolekce "univerzální", moderní a šik. 

 

Přidat na Seznam.cz
JAROSLAVA PROCHÁZKOVÁ MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA FASHION SHOW FASHION

Související články

Boty roku 2021: Loafers. Kde najít ty pravé a jak je kombinovat? 

Jestli by vám letos neměl chybět jeden pár bot - jsou to jistě loafers. Loafers jsou totiž boty roku 2021. Kde najít ty pravé a jak je kombinovat? 

Celý článek

Maximalistický luxus s kapkou vášně pro hory. To je spolupráce Gucci a The North Face

Extravagantní outdoorový piknik. Přesně tak si představte novou kolekci, která vznikla ve spolupráci značky Gucci a The North Face. 

Celý článek

Džínový speciál: 8 typů džín, ze kterých si vybere každá žena

Mom jeans, boyfriend, slouchy, skinny. Také se ve všech těch střizích a pojmenování nevyznáte? Stále tápete, jaký střih je pro vás ten pravý a jak ho nejlépe kombinovat, aby vynikly vaše přednosti, a naopak o nedostatcích jste věděla jen vy?

Celý článek

10 nejčastějších módních chyb

Móda je hra. Hra, která má ovšem také svá pravidla. Jak si ji užívat i bez přešlapů? Máme pro vás několik tipů, kterých je dobré se vyvarovat.

Celý článek

Ikonické módní přehlídky, které definují osmdesátá léta

Divoké osmdesátky byly dekádou extravagantnosti. Zvlášť co se týče módních přehlídek. Je na čase, připomenout si ty nejpamátnější, které dokonale definují osmdesátá léta. 

Celý článek

Zeštíhlující triky, které doopravdy fungují

Jak nejlépe zamaskovat nedostatky, a jak naopak vyzdvihnout přednosti? Máme pro vás několik jednoduchých triků, díky kterým bude vaše postava vypadat ještě lépe. 

Celý článek

Ani zima, ani teplo. Jaký outfit zvolit, když v létě nejsou tropy?

Počasí je věčné a zároveň i vděčné téma. Dokáže prostě občas pěkně potrápit. Pokud se vám také stává, že si nejste jisti, co si obléci, když je venku zrovna tak nějak nijak, máme pro vás pár tipů, jak podobnou situace hravě zvládnout.

Celý článek

Street style z Paris Men’s Fashion Week A/W20

Nejstylovější událost, nejstylovější místo a kdo za tím stojí? Tentokrát jsou v hlavní roli muži. Co a jak nosí ti z pařížských ulic? Nechte se inspirovat při příštích nákupech.

Celý článek